fbpx
AktifbankŞubeye Gitmeden Kredi

Şubeye Gitmeden Aktifbank Kredi Başvurusu 15 Bin TL

Aktifbank aracılığıyla kullanılabilecek N Kolay Kredi (NKolay Kredi Kampanyası detayları için https://onlinekrediler.net/n-kolay-kredi-internetten-kredi-basvurusu-nasil-yapilir/ ) ürünü ile nakit ihtiyacının çok kısa bir süre içerisinde tamamen internetten şubeye gitmeden karşılanabilmesi mümkündür. Kredi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler gerekli prosedürleri yerine getirmesine istinaden hafta sonu dahi olsa parasını alabilir.

N Kolay İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacının şubeye gitmeden karşılanabilmesine imkan veren N Kolay Kredi ürününü kullanan tüketiciler, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabildiği gibi yine şubeye gitmeden parasını da alma imkanına sahiptir. Herhangi bir belge ibrazının gerekmediği ihtiyaç kredisi ürünü, daha önceden Aktifbank müşterisi olmuş kişiler için anında tahsis özelliğine sahiptir. Daha önceden müşteri olmayanların ise parasını çekebilmek için PTT Bankamatiğine gitmesi gerekir.

Aktifbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank müşterileri ihtiyaç kredisi başvurusu için nkolaykredi.com adresine giriş yaptıktan sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru formuna erişebilir. İlgili sayfada krediyi kullanacak kişiye ait TCKN, cep telefonu numarası ve diğer bilgilerin eksiksiz girilmesi sonrasında birkaç sözleşmenin okunması ve onaylanması gerekir. İlgili onayların verilmesine istinaden başvuru prosedürleri tamamlanmış olur. Kredi başvurusu onaylanan ve daha önceden temin ettiği bir Aktifbank banka kartı ya da Passolig kartı bulunan müşterilerin paraları aynı dakikada hesaplarına tahsis edilir.

Aktifbank müşterisi olmayan tüketiciler de tıpkı Aktifbank müşterileri gibi nkolaykredi.com internet sitesine giriş yaparak başvuru prosedürlerini tamamlamak durumundadır. TCKN, cep telefonu numarası ve kredi kullanacak kişiye ait bilgilerin başvuru sayfasında eksiksiz bir şekilde paylaşılması sonrasında paranın harcamalarda kullanılmasını sağlayan N Kolay Banka Kartı tüketici adresine kurye ile gönderilecektir. Kuryenin kartı teslim ettiğini bildirmesi sonrasında para anında kredi kullanıcısının hesabına aktarılacak ve ilgili banka kartı vasıtasıyla harcanabilir olacaktır.

Aktifbank N Kolay Kredi Şartları

Aktifbank N Kolay Kredi ürününden yararlanmak isteyen tüketicilerin:

  • 18 yaşından büyük olması,
  • C. vatandaşı olması,
  • Kara listede bulunmaması,
  • En az 1 yıllık SGK primi yatırmış olması,
  • En az 3 aydır aktif SGK’lı olması,
  • Düzenli bir gelire sahip olması gerekir.

N Kolay İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

N Kolay Kredi ürünü çoğu zaman kredi notu düşük ve diğer bankaların kredi tahsis etmediği tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Buna bağlı olarak tahsis ettiği kredide riski üstelenen bankanın kredi ürünü için belirlediği faiz oranları da yüksektir. % 2,29 faiz oranıyla kullanılabilen N Kolay İhtiyaç Kredisi ürününün, yıllık maliyeti 12 ay vade için % 39,8017; 24 ay vade için % 39,1914; 36 ay vade için % 38,9807 ve 48 ay vade için % 38,8753’tür.

Tüketiciler faiz oranına ek olarak % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti de ödemelidir. Kredinin kullanılabilmesi için sigorta yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır.

subeye gitmeden aktifbank kredi basvurusu
subeye gitmeden aktifbank kredi basvurusu

N Kolay İhtiyaç Kredisi ürünü ile 15 bin TL kredi kullanan tüketicilerin:

  • 12 ay vade için her ay 1484 TL, toplamda 17.887 TL,
  • 24 ay vade için her ay 861 TL, toplamda 20.759 TL,
  • 36 ay vade için her ay 661 TL, toplamda 23.887 TL,
  • 48 ay vade için her ay 566 TL, toplamda 27.260 TL ödeme yapması gerekir.

Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu