fbpx
Faizsiz KrediING Bank

ING Faizsiz Kredi Başvurusu

Ülkemiz ve tüm dünya olarak zor bir dönem geçiriyoruz. Çoğu sektör daralmaya gidiyor, iş yerleri kapanıyor. Finansal kriz peşimizi bırakmıyor. Eğer siz de zor durumdaysanız, ING Faizsiz Kredi Başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu krediye başvurmak çok kolay. Tek yapmanız gereken bu yazının detaylarını okumak.

ING Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı:“ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığı kolaylaştırıyoruz. Onlara zaman kazandırıyoruz. Önceliklerine odaklanmalarını sağlayıp, istedikleri hayatı yaşamaları için  cesaretlendiriyoruz. Zahmetsiz bir banka hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin her zaman, her yerden bankamıza ulaşmasını sağlıyoruz. Kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatıyoruz. Bunun yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize salgın döneminde nakit ihtiyacı sağlamayı amaçladık.” ifadelerini kullandı.

Genelde bankaların kredileri cep yakan cinsten oluyor. Kredi boyutu yükseldikçe faiz de artıyor. Ülkemizde faiz, herkesin ödemekten kaçındığı bir ücret. ING faizsiz kredisi 5.000 tl için geçerli. Siz de rahat bir nefes almak istiyorsanız hemen ING’li olun. Bu kredi fırsatını kaçırmayın. 5.000 Türk Lirasının geri ödemesi 12 ay boyunca faizsiz olacak şekilde. ING Faizsiz Kredi Başvurusuyla ilgili tüm bilgileri ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ING Faizsiz Kredi Kimler Başvurabilir?

ING Faizsiz Kredi Başvurusunda bulunmak için Yeni ING müşterisi olmanız gerekmektedir. Online olarak anında üye olabilirsiniz. Bunun için ING Mobil uygulamasını indirip, hemen faizsiz kredi avantajından yararlanın. Uygulamayı linke tıklayarak veya Google Play Store ve AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Eğer daha önce ING müşterisi olduysanız bu kampanyadan yararlanamazsınız.

ING Faizsiz Kredi Avantajları

Bu krediye başvurup hak kazanan ilk 5 bin kişiden biri olun. Bu sayede aylık 416 lira ödeyerek 5.000 TL’ye sahip olabilirsiniz.

ING Faizsiz Kredi Maliyeti

ING Faizsiz 5000 tl kredisine bazı masraflar dahildir. Bunlar:

 • Kredi üzerinden %0,5 Kredi tahsis ücreti yani 25 TL
 • Kredi tahsis ücreti üzerinden %5 banka sigorta muamele vergisi yani 1,25 TL
 • Aylık taksit ücreti 416.66 TL
 • Aylık toplam maliyet oranı % 0,0811
 • Yıllık toplam maliyet oranı %0,9773

ING Faizsiz Kredi Koşulları

Krediyi almak için taşımanız gereken bazı özellikler var.

 • Bu kredi kampanyasından, henüz ING’li olmadıysanız faydalanabilirsiniz.
 • Kredim Güvende Hayat Sigortası gerekmektedir.
 • Kredi tutarının %0,5’i kadar dosya masrafı ödersiniz.
 • İlk 5.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Daha önceden ING’li olmamanız gerekir.

ING Faizsiz Kredi Son Tarih

ING faizsiz kredisinden yararlanmak için son tarih 14 Haziran 2021. Kampanya 7-14 Haziran arasında geçerli olacak. Ve kampanyadan ilk 5 bin kişi yararlanacak. Bu tarihleri kaçırırsanız veya krediyi alamazsanız üzülmeyin. ING’de birçok avantajlı teklif bulunuyor ve sürekli güncelleniyor.

İşte diğer kredi teklifleri:

 • Turuncu ekstra programı nakit iade indirimi
 • E-kredi fırsatı
 • 20.000 TL’ye kadar 1,39 faiz yansıyan ihtiyaç kredisi

Kredi erteleme fırsatı hakkında detaylı bilgi almak için Kredi Erteleme 2021 yazımıza göz atabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu