fbpx
Dijital Para

WTF Coin Nedir?

WTF Coin “Walnut Finance”ın kısaltmasıdır. Oldukça ilgi çekici bir isme sahip olan WTF Coin son zamanlarda popülerleşmektedir. Bu sayede iyi bir yatırım aracı olabilir. 1 hafta önce Euro 2020 Belçika – Finlandiya futbol maçında seyircilerden bir kadın sahaya atlaması ile WTF Coin adını duyurdu. Üzerinde WTF Coin yazan bir kıyafete sahip olan bu kadın, tüm basın kuruluşlarında yer aldı. Birçok kişi Twitter’da bu konuyu konuştu.  Bu eylemi WTF Coin firmasının gerçekleştirip gerçekleştirmediği bilinmiyor. Her halükârda bu eylem işe yaramış gibi gözüküyor. Kripto para uzmanları ilerleyen zamanlarda bu coinde artış tahmin ediyor. WTF Coin’e dair bilmek istediğiniz her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

WTF Coin Nasıldır?

WTF Coin, bir Binance Akıllı Zincir belirtecidir ve şu anda ticarete açıktır. Bitcoin ve Dogecoin gibi aynı güce sahip olmasa da şu anki değeri 7 TL civarındadır. Bu yüzden sürekli değişken kripto pazarında yüksek bir değeri yok. Ancak Euro 2020’de olanlardan dolayı değeri çok yakında artacak gibi duruyor. İşte Walnut Finance Coin’in piyasa bilgileri:

  • Bugünkü fiyatı ₺6,70 TRY
  • 24 saatlik işlem hacmi ₺503,24 TRY
  • Coin sıralaması #4759
  • Net piyasa değeri mevcut değil.
  • Seyreltilmiş piyasa değeri 646,916 TRY

WTF Coin Nereden Alınır?

WTF Coin Nereden Alınır?

WTF Coin ileride değerlenebilir düşüncesiyle şimdiden bir miktar almak mantıklı bir hamle olabilir. Ucuz fiyatı sayesinde az miktar alımlarında bile kâr getirmesi muhtemeldir. Walnut.Finance firmasından Euro 2020 gibi başka viral kampanyaları da beklenmektedir. Eğer başka viral reklamlarda bulunursa kısa sürede fiyatı oldukça artabilir. WTF Coin almak için şu sayfaları kullanabilirsiniz:

WTF Coin Hikayesi

Euro 2020 Belçika – Finlandiya maçındaki kadının kıyafetinde yazan siteyi ziyaret ederseniz, ilginç bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Walnut.Finance’ın açıklamasına göre bir ada satın alıp ismini WTF koymak ve burada bir topluluk oluşturmak gibi bir planları bulunmakta. İşte WTF Coin’in sitesinde yer alan o sözler:

“Bizim fikrimizden daha güçlü bir şey yok ve bunun zamanı geldi! Coronavirüs yakında bir zombi kıyameti getirecek! Efsanevi WTF Coin ve tüccarları ile bu felaketten kaçmak için eşsiz bir şansınız var. Hadi yapalım! COVID-19 sadece bir virüs değil, sizi zombi yapacak şeytani bir planıdır. Hadi bunu durduralım ve sizi WTF ile kurtaralım. MİSYONUMUZ, zombi kıyametinden kaçmak için blackjack ve hayat kadınlarıyla dolu kendi WTF Adası’nı satın alacak efsanevi bir topluluk inşa etmektir.”

WTF Coin’in bu konuda ciddi olduğu bilinmiyor. Fakat şimdiden kendine bir takipçi kitlesi toplamış durumda. Uzun vadede işler değişir mi bilmiyoruz fakat WTF Coin ilgi çekmeyi seviyor gibi görünüyor. Daha sonra pişman olmamak için ufak bir miktar WTF Coin alıp şansınızı deneyebilirsiniz. En güncel gelişmeler için takipte kalın.

Başka dijital para birimlerini merak ediyorsanız, bizden size bir öneri: Galatasaray Coin Yorum


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu