fbpx

Hakkımızda

Onlinekrediler.net ekibi olarak siz değerli okurlarımız için sürekli kredi ve kredi kartı kampanyalarını araştırmakta, bununla birlikte güncel olarak en cazip fırsatları sizlerin istifadesine sunmaya çalışmaktayız.

Onlinekrediler.net olarak amacımız siz degerli okuyucularımızı kredi ve finansal piyasalar hakkında bilgilendirmektir. Sitemizde herhangi bir kredi tahsisi yapılmamaktadır.

Bunun yanı sıra paylaştığımız bilgilerin doğruluğu noktasında sorumluluk okuyuculara ait olup, bankalar tarafından kampanyalar ile ilgili değişiklikler nedeniyle onlinekrediler.net sorumlu tutulamayacaktır.

Onlinekrediler.net olarak tüm banka ve diğer finans kuruluşlarına eşit mesafede olduğumuzun da bilinmesini istiyor, ayrıca sitemizdeki yazıların tamamen bilgilendirme amaçlı olduğunu, herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığını, onlinekrediler.net ‘in herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda herhangi bir hak kaybı yaşamamanız ve zarar görmemeniz adına; mali konularda bir karar vermeden önce buradan edindiğiniz bilgiler ışığında değil, kendi özgür iradenizle karar vermeniz gerektiğini sizlere hatırlatıyoruz.

Başa dön tuşu