fbpx
Dijital ParaKripto Para

Titan Coin Nedir?

Son zamanlarda oldukça popüler olan kripto para borsasında her geçen gün yeni bir coin yükselişe geçiyor. Durum böyle olunca kripto para borsası ile ilgilenen kişiler Titan Coin hakkında araştırmalar yapmakta. Son günlerde yükselişe geçen Titan Coin, oldukça güvenilir bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Bir blok zinciri üzerine inşa edilen Titan Coin, Titan Projects tarafından desteklenmektedir. Son dönemde tüm büyük para kripo para birimlerini de destekleyen bir kripto para birimi olarak da karşımıza çıkmakta. Titan cüzdanının yerel para birimi olan Titan Coin, dünyanın herhangi bir noktasında satın alma işlemi gerçekleştirmek için kullanılabilen bir para birimidir.

Bu sistem sayesinde, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarının Titan Coin’i de içerisinde barındıran yeni nesil güvenli blok zincirini gelişmektedir. Bu yeni nesil blok zinciri teknolojisi ile yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir:

  • Hızlı işlemler
  • Sorunsuz global ödemeler
  • Düşük işlem ücretleri
  • Çevre dostu X21s madenciliği
  • Windows, Mac, Web ve Mobil teknoloji için kullanılabilen cüzdanlar
  • Füturistik uygulamalar yığını

Titan Coin Yorum

Titan Coin’in son zamanlarda artan popülerliğinin sebebi değerinin artması olmuştur. Bu nedenle birçok kripto para yatırımcısı Titan Coin yorumları hakkında araştırma yapmaktadır. İlk olarak söylenmesi gereken ise diğer coinlerde olduğu gibi hızlı yükselişe geçen coinlerin büyük risk içerdiği olacaktır. Bu neden ile Titan Coin’e yatırım yapmadan önce iyi bir şekilde düşünmeniz tavsiye edilmektedir. Dijital bir cüzdana ait kripto para birimi olan Titan Coin, bu anlamda risk yaratabilir. Ayrıca, bir cüzdana ait olması nedeni ile de cüzdanın kalitesinin artması Titan Coin’in değerinin artmasını sağlayacaktır.

Titan Coin Güvenli mi?

Titan Coin, kendisini anlık ve global olarak kullanılabilecek bir ödeme yöntemi olma hedefi olan bir kripto para olarak tanımlıyor. Titan Coin, işlemleri için Hybrid POW ve dinamik POS SHA 256D ve PoS madencilerine dinamik olarak ödeme yapan bir Proof of Stake sistemi kullanıyor. Kullanıcıların da takip edebileceği Titan Coin fiyat sayfası, en iyi kripto para birimleri için fiyat geçmişi, fiyat göstergesi, piyasa değeri ve canlı grafikler içeren Crypto.com Fiyat Endeksi’nin bir parçasıdır.

Titan Projects, Titan Family Security adında bir güvenlik uygulamasına da sahiptir. Ayrıca, GPU dostu olması ile birlikte de madencilik için ideal olabilir. Titan Coin, GPU’ların sıcaklık ısı dağılımı ve elektrik ihtiyaçlarını azaltan bir GPU dostu algoritmaya sahiptir. Titan Coin’in bir diğer avantajı ise X21’lerin TTN tarafından uygulanmasıdır. Bu sayede GPU madencileri için hash oranının adil dağılımını sağlayarak madencilik konusunda eşit fırsatlar tanımakta. Aynı zamanda, yeni bloklar ekleme noktasında da eşit bir fırsata sahip olabiliyorsunuz. Bu avantajlarına ek olarak, Titan Projects, blok ödülleri için de TTN düzgün bir biçimde dağıtılmakta.

Kripto para dünyasına meraklıysanız, farklı seçeneklerinden birini öğrenmek için Data Coin Nedir? yazımızı inceleyebilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu