fbpx
Vakıfbank

Vakıfbank Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank, faizsiz kredi imkânı ile pandemi yüzünden geçim sıkıntısı yaşayan birçok kişiye destek sunuyor. Online alışverişlerde ödeme kolaylığı sunan faizsiz kredi ile rahat bir nefes almak için hemen bugün başvuruda bulunabilirsiniz. Faiz derdi olmadan kredi çekmek için Vakıfbank faizsiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Birçok vatandaşı ilgilendiren bu kredi büyük ilgi görüyor. Vakıfbank faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır sorusuna ilişkin merak ettiğiniz her şeyi bu yazida bulabilirsiniz.

Vakıfbank faizsiz kredisine nasıl başvuracağını merak eden birçok vatandaş bulunuyor. Bir kamu bankası olan Vakıfbank, faizsiz kredi ile vatandaşlara yardımcı olan bankaların başında gelmektedir. Bu faizsiz krediye başvuruda bulunmak için belirli şartlara uygun olanlar, kredi onayını hemen alabilirler. İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunduğunuz zaman gün içerisinde kredi sonucunuz mesaj olarak gönderilir. Bu sayede Vakıfbank faizsiz kredisini hemen çekebilirsiniz. Verilecek olan kredinin limiti maaşınıza göre oluşturulur. Vakıfbank üzerinden faizsiz kredi almak isteyen emekli ve çalışanların çekebileceği tutar maaşlarının 11 katına kadar olabiliyor.

Vakıfbank Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Başvuru yapmak isteyen kişiler için Vakıfbank resmî sitesinde kredi şartları açıklandı. İhtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, kredi onayı alması durumunda aynı gün içinde krediyi çekebilirler. Başvuran kişinin daha önce Vakıfbank müşterisi olması ve bu bankadan kredi kullanmış olması gerekmekte. Eğer ödemelerinizi düzenli olarak yapmışsanız büyük olasılıkla kredi almaya hak kazanacaksınız. Ayrıca aranan bir diğer şart ise maaşınızın Vakıfbank’ta olması gerekliliğidir. Bu krediden faydalanacak kişiler en fazla 12 ay vadeye ödeme planına sahip olabilecekler. Maaşınızın 11 katından fazla kredi kullanmak istiyorsanız düşük faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca 12 ay vade sınırına takılmamak için de faizsiz yerine düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Faizsiz Kredi Şartları Vakıfbank Faizsiz Kredi Şartları Nelerdir?

Kredi alacak kişilerin taşıması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Eğer Vakıfbank faizsiz kredisinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki gereklilikleri taşımanız gerekmekte:

  • TC vatandaşı olmak
  • 19 yaşından büyük olmak
  • İyi bir kredi notuna sahip olmak
  • En az 12 aydır sigortalı bir işte çalışmak
  • Son 6 aydır kesintisiz sigorta yatırılması
  • Hayat sigortası yaptırmak
  • Düzenli Ödemek

Eğer emekli maaşınızı Vakıfbank’tan alırsanız, yüksek limitli kredi alabilirsiniz. Kredi başvuruları Vakıfbank şubelerinden ve internet sitesinden yapılmaktadır. Aynı zamanda Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden de başvurmak mümkündür.

Vakıfbank kredi başvurusu detayları için Şubeye Gitmeden Vakıfbank Kredi Başvurusu (Anında Hesaba) yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank ve N11 Dijital Kredisi

İnternet alışverişi ihtiyaçlarınızda rahat bir nefes almak için Vakıfbank Dijital Kredi fırsatından hemen yararlanabilirsiniz. N11 üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde Vakıfbank kredi imkânı sunmakta. İnternet alışverişlerinizi n11.com üzerinden gerçekleştirerek 5 bin TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 0 faizli kredi kullanmaya bugün başlayın. Anında dijital krediden faydalanmak çok kolay. N11 internet alışverişlerinde satın alacağınız ürünün ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeceğini seçmeniz yeterlidir.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu