İşsizlere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Yöntemleri

Günümüzde işsizlik sayısı her geçen gün artarken, nakit paraya duyulan ihtiyaçlar da eş zamanlı olarak artış göstermektedir. Durum böyle olunca herhangi bir işi olmayan bireyler, nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için öncelikli olarak bankalara başvurmaktadırlar. Fakat bilindiği üzere bankaların birçoğu hatta tümü, gelir belgesi olmadan kredi olanağı sağlamazlar. Yani bankalar düzenli bir gelirinizin olmasını ve aktif olarak sigortanızın devamını görmek isterler. Yalnız bankaların sürekli bir yarış içerisinde olması ve rakabeti, artık işsizlere de kredi olanağını sunmuştur. İşsizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar, bu konuda ön plana çıkar. Aşağıda yazılmış olan bankaları tercih ederek, gelir belgesini ve maaş bordrosunu vermeden, kredi çekebilirsiniz. Fakat söylemek isteriz ki, yüksek kredi notunuzun mutlaka olması gerekiyor.

İşsizlere Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Yöntemleri

İşsizlere Gelir Belgesiz Kredi

Akbank ‘tan Gelir Belgesiz İşsizler İçin Kredi

Akbank uzun bir zamandır hayatımızda olan bir bankadır ve işsizlere kredi olanağı tanıyan en önemli bankadır diyebiliriz. Akbank’a kredi başvurusu yapmak için tüm şubeleri tercih edebileceğiniz gibi, internet bankacılığını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz. İnternetten kredi başvuru için, https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx adresine giriş yapmanız ve tüm istenilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Son olarak Sms ile de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için de,   Kredi yazarak boşluk bırakınız ve Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e gönderiniz. Kredi başvurunuz olumlu veya olumsuz olarak kısa süre içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj ile gelecektir.

Denizbank ile Gelir Belgesiz Online Kredi

Son zamanlardaki yapmış olduğu teşvik edici kampanyalar ile hafızalarımızda yer edinen Denizbank, İşsizlere gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en çok avantajı sunandır. Gelir belgesi olmadan sadece kredi notunuzun yüksek olması durumu ile, 55.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Ayrıca Denizbank bu imkanı sağlarken, sizlere 36 aya kadar vadelendirme yapıyor. İlk olarak Sms ile kredi kartı başvuru yapabilmek için, Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile birlikte 3280‘e göndermeniz durumunda, başvuru sonucu beş dakika içerisinde cep telefonunuza iletilmektedir. İnternet bankacılığı ile başvuru için, https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru adresine giriş yapmanız ve istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Online kredi başvuru sonuçları, kısa süre içerisinde cep telefonunuza iletilmektedir.

issizlere ozel kredi kampanyalari

issizlere kredi

ING Bank İşsizlere Gelir Belgesiz Kredi

İng bank özellikle yapmış olduğu avantajlı kampanyalar ile bilinen bir bankadır. 3 bin TL’ye kadar bir ihtiyacınız varsa eğer, bu ihtiyacı ING Bank aracılığı ile kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Bu kredi için ilk başvurulan yöntem, ING Bank’ın internet bankacılığı’dır. 0850 222 0 600 numaralı hattı aramanız durumunda, 3 bin TL kredi başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmanın diğer bir kanalı ise, internet bankacılığıdır. https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu adresine girmeniz ve devamında istenilen bilgileri eksiksiz yazmanız durumunda, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca en yakında ING bank şubelerinden de, 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurusu yapabilir ve hızlı şekilde kredinizi çekebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Akbank Direkt ile N11 Harcamalarınıza Şubeye Gitmeden Anında Kredi

İşsiz kişilerin kredi ihtiyacı konusunda bu saydığımız bankalar dışında; online olarak kredi başvurusu olan bankalardan da başvuru yapabilmeleri mümkün olacaktır. Şubeye gitmeden online kredi başvurusu yapabileceğini bankalar listesini görmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Etiketler:

data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="4" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git