fbpx
Odeabank

Odeabank Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL 36 Ay Vade

Kısa süre içerisinde yüksek bir başarı göstererek binlerce bireysel müşteriye bankacılık ürünü satmayı başaran Odeabank, alternatif dağıtım kanallarını kullanmak konusundaki yeteneği sayesinde her geçen gün daha fazla tüketiciye online kredi ve çeşitli kredi ürünleri tahsis etmektedir. Basit bir kaç başvuru prosedürünün ardından kredi başvurusunu Odeabank’a iletebilen tüketiciler gerektiği durumlarda il sınırları içerisindeki Odeabank şubesine giderek destek alma imkanına da sahiptir.

İnternetten yapılan kredi başvurusuna ek olarak SMS ile kredi başvurusu yapılmasına da olanak sağlayan Odeabank’ın avantajlı kredileri genel itibariyle kredi notuna göre faiz oranı prensibine bağlı olarak tahsis edilmektedir.

Odeabank Online Kredi

Odeabank, Nakit Hazır ihtiyaç kredisi ürünüyle 55 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını internetten yapılan kredi başvurusuna istinaden karşılayabilmektedir. Tüketiciler 30 bin TL’ye kadar yapacakları kredi başvurusu için çoğu zaman gelir belgesi, imza ya da kefil gibi prosedürlerle uğraşmazken 30 bin TL üzerindeki kredi talebi için çeşitli evrakların ibraz edilmesi talep edilebilmektedir.

60 ay vadeyle taksitlendirilebilen Nakit Hazır kredi ürünü için belirlenen faiz oranı % 3,25 den başlamakta olup değişkenlik göstermektedir. Kredi notu hangi faiz oranından yararlanılacağı konusunda belirleyici unsurdur.

Türkiye genelinde yaygın şube ağı olmayan fakat bunu çeşitli banka ve kurumlarla imzaladığı protokollerle kapatan Odeabank, kredi taksit ödemelerinin:

 • Odeabank internet ve mobil bankacılık şubesi,
 • Odeabank çağrı merkezi,
 • Farklı banka hesaplarından EFT,
 • Akbank ATM’leri,
 • PTT şubeleri aracılığıyla yapılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Odeabank Online Kredi Şartları

Odeabank, ihtiyaç kredisi ürününden yararlanmak isteyen tüketicileri kredi notuna bağlı olarak değerlendirmeye almaktadır. Yasal ya da idari takipteki tüketicilerin başvuruları anında reddedilirken yüksek kredi notuna sahip tüketiciler daha düşük faiz oranlarıyla kredi tahsis edebilmektedir. Kredi notunun yüksek olmasına ek olarak:

 • C. vatandaşı olmak,
 • 18 yaşından büyük olmak,
 • SGK’lı çalışmak,
 • Düzenli bir gelire sahip olmak da yerine getirilmesi gereken şartlardandır.

Odeabank 30 bin TL Online Kredi Hesaplaması

Odeabank aracılığıyla kredi kullanmak isteyen tüketicilerin yararlanacağı faiz oranı % 1,59 ile % 1,69 arasında değişkenlik göstermektedir. Kredi faiz ödemesine ek olarak % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ve hayat sigortası primi ödemesi de yapılmalıdır. Bu iki masraf kalemi kredi miktarına ve kişiye bağlı olarak değişebilir, bu nedenle aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

30  bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

 • 12 ay vade için her ay 3178 TL, toplamda 38.136 TL,
 • 24 ay vade için her ay 1947 TL, toplamda 46.740 TL,
 • 36 ay vade için her ay 1564 TL, toplamda 56.329 TL ödeme yapması gerekir. (BDDK düzenlemesi ile 48 ay vade ihtiyaç kredilerinde kaldırılmıştır.)
odeabank online kredi
odeabank online kredi basvurusu

Odeabank Online Kredi Başvurusu

Odeabank’a online kredi başvurusu iletebilmek için odeabank.com.tr web adresine giriş yaptıktan sonra Bireysel > Bireysel Krediler > İhtiyaç Kredisi > Nakit Hazır adımlarının takip edilmesi gerekir. Hemen Başvur sayfasına giriş yaptıktan sonra bankaya iletilen kredi başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilip kısa mesaj aracılığıyla yanıtlanacaktır.

Şubeye Gitmeden Odeabank Kredi Başvurusu konulu yazımızı da buradan https://onlinekrediler.net/subeye-gitmeden-aninda-odeabank-kredi-basvurusu/ okuyabilir ve kredi başvurusu yapıp onayı halinde anında paranızı hesabınıza alabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu