fbpx
Dijital Para

The Graph Coin Yorum

Sanal para alım ve satımının yaygınlaşması ile birlikte farklı alt coinler ortaya çıkmaya başladı. The Graph Coin de bu alt coinlerden biri. Graph coin, Ethereum altyapısı üzerine kurulu 3 katmana sahip. Bu katmanlar para işleyişi ve ödeneği ile ilgili oluşturulur:

  • Subgraph
  • Endeksleyiciler
  • Delegeler

Subgraph

Subgraph’ler, sürecin tüm işleyişinden sorumludurlar. Tüm işleyişlerle ilgili dizayn ve iletişimin temelini oluştururlar.

Endeksleyiciler

Subgraph işleyişini kontrol eden katman endeksleyicilerdir. Subgrap’in işlediği verileri revize ederek işler ve analiz ederler.

Delegeler

Protokol güvenliği ve analizlerin son kez incelemeden geçtikleri yer delegelerdir. Sürecin sonunda veriler işlenip müşterilere teslim edilmektedir. Süreç baştan sonra müşteri ihtiyaçları düşünülerek işletilir. Tüm katmanlar kontrollerden geçirilerek sunulur. The Graph Coin yorumlaması konusuna söylenebilecek ilk şey, müşteri güvenliğinin önem arz ettiğidir. Tüm süreç ve protokoller, güvenlik açığı olmayacak şekilde düzenlenir.

The Graph Coin Kullanım Kolaylığı

GRT, Kripto para piyasasında en çok artış gösteren coinlerden biridir. Web ekosistemlerine güç kaynağı olarak çalışan Graph, blockchain’in ötesine geçer. Blockchain üzerinden veri işleme konusunda yenilikçi ve pratiktir. Graph Coin indeksleme konusunda Ethereum, IPFS ve POA üstünden gelen verileri destekliyor.

GRT Güvenlik SistemiGRT Güvenlik Sistemi

GRT, kripto paya piyasasının en güvenilir kaynaklarından biridir. Çalışma sistemi içerisinde endeksleyiciler bulunur. Söz konusu endeksleyiciler, GRaph Node’u çalıştırırken düğüm operatörlerini kullanır. Böylelikle Ethereum düğüm operatörlerini aktif hale getirir. Sonuç olarak blochain güvenlik katmanına ek bir güvenlik önlemi getirmiş olur. Coin yapısı içerisinde veri çekebilmek için Graph Coin idealdir. Sorunsuz ve hızlı şekilde verimli çalışmaktadır.

Graph Coin Faydaları

Graph, merkezsiz uygulamaların inşa edilmesini mümkün kılar. Ethereum üzerinden uygulama sağlayıcılığı yapan bir protokoldür. Yüksek depolama gibi maliyetli işleri maddi olarak kolaylaştırır. The Graph Coin, Graph’in kripto parası olarak çalışmaktadır. Graph coinin başlıca faydaları şunlardır:

  • Güvenlik açığına sahip olmayan bir coin imkânı sunar. Graph protokolü, arbitratörler kulanmaktadır. Arbitratörlerin işi, endeksleyicilerin kötü amaçlı olup olmadığı kontrol etmektir.
  • Graph, farklı otoritelerden gelen verilerin işlenmesini gerçekleştirebilir. Böylelikle veri arama problemlerini çözmektedir.
  • Merkezsiz uygulamaları Graph sayesinde inşa edebilirsiniz.

The Graph Token (GTK) Satın Alımı

Borsalar üzerinde hesap oluşturarak Graph coin alabilirsiniz. Ayrıca merkezsiz borsalar üzerinden de satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Merkez sahibi borsalardan Binance, Coinbase Pro vb. borsalara cüzdanınızı bağlayarak satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Merkezsiz borsalardan ise Exchange ve Uniswap’ı kullanabilirsiniz. İşlem çiftlerini birçok farklı seçeneği kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin GRT ve USD arasında geçiş yapabilirsiniz. Bitcoin ve GRT arasında işlem çifti yapabilirsiniz.

Dijital para borsası hakkında farklı coin analizlerini incelemek için sitemize göz atabilirsiniz. İlk olarak Loopring Coin Yorum yazımızdan başlayabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu