fbpx
İş BankasıOnline Kredi Kartı

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler için İş Bankası’nın da çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Maximum özellikli kredi kartlarıyla ülkemizde en sık kullanılan kredi kartlarından birisini tüketicilere teklif eden İş Bankası, bu karta sahip olmak isteyenlerin online kredi kartı başvurusu yapmasını mümkün kılmıştır.

İş Bankası Kredi Kartları

İş Bankası çeşitli ihtiyaçlar konusunda tüketicilere en uygun çözümü üretebilmek adına ürün yelpazesinde birden fazla kredi kartı bulundurmaktadır. Maximum Kart en sık kullanılan kredi kartı ürünü olsa da Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, Maximum TEMA Kart ve Makro Maximum kart için talepte bulunulması mümkündür.

Söz konusu kartlardan hangisinin ihtiyaçlar için en uygun çözüm olacağı İş Bankası müşteri temsilciliği ile yapılacak görüşme sonrasında öğrenilebilir. Tüketiciler, talep etmesi halinde farklı bir kredi kartına da geçiş yapabilir.

İş Bankası Online Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası’nın çeşitli kredi kartları olsa da bazı kredi kartlarından yararlanabilmek için belge ibrazı gerekmekte ve bu nedenle internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak mümkün olmamaktadır. İş Bankası’nın hali hazırda internet üzerinden başvuru iletilebilen kredi kartları Maximum Kart, İş’te Üniversiteli ve Maximum Tema Kart’tır.

İlgili kredi kartlarına başvuru yapmak isteyen tüketicilerin Ana Sayfa > Bireysel > Kartlar > Maximum > Hemen Başvur adımlarını takip etmesi gerekir.

Yapılan başvuru aynı gün içerisinde değerlendirilecek ve kısa mesaj aracılığıyla yanıtlanacaktır.

Maximum Kredi Kartı Avantajları

Ülke genelinde 200 binden fazla üye iş yeri ağı bulunan Maximum kredi kartı tüketicilerin yararlanabileceği en avantajlı kampanyalara konu olmasıyla bilinmektedir. Vade farksız taksit imkanları, yapılan alışverişlerden ekstra maxipuan kazanmak ve nakit avans en sık kullanılan kredi kartı imkanları arasında yer almaktadır.

Tüketiciler dönemsel bazda düzenlenen sıfır faizli nakit avans kampanyalarıyla mevduat hesaplarına kredi kartı limiti kadar para aktarabilme ve 9 ay vadeyle geri ödeyebilme imkanına da sahip olabilmektedir.

Kimler Kredi Kartı Alabilir

Maximum kredi kartına internet üzerinden başvuru ileten tüketicilerin yüksek kredi notuna sahip olması ve herhangi bir bankaya daha önceden gelir beyanında bulunmuş olması gerekir. Söz konusu kriterlere ek olarak 18 yaşından büyük olmak ve T.C. vatandaşı olmak da gerekir.

Yaptığı kredi kartı başvurusu olumsuz yanıtlanan tüketicilerin öncelikle neden olumsuz yanıt aldığını öğrenmesi gerekir.

Ret sebebine bağlı olarak gelir belgesi ibrazında bulunularak yeniden başvuru yapılabilir ya da talep edilen kredi kartı limiti kadar nakit para mevduat hesabına yatırıldıktan sonra bloke teminatlı kredi kartı için talepte bulunulabilir.

maximum online başvuru
is bankasi maximum kredi karti online basvuru

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulaması

İş Bankası’na ilettiği kredi kartı başvurusunun durumunu öğrenmek isteyen tüketiciler Ana Sayfa > Bireysel > Kartlar > Kredi Kartı Başvuru Takip adımlarını takip ederek bu isteğini yerine getirebilir. Sorgulama yapabilmek için başvuru sonrasında tüketiciye iletilen referans numarası ya da kimlik numarası ve GSM bilgisi gerekecektir.

Sitemizde yer alan ve bir başka online işlem olan İş Bankası Şubeye Gitmeden Anında Kredi Başvurusu konulu yazımızı da buradan https://onlinekrediler.net/subeye-gitmeden-aninda-is-bankasi-kredi-basvurusu/  okuyabilir ve kredi başvuru sürecinizi hızlı bir şekilde tamamlayarak paranızı hesabınıza alabilirsiniz.


Etiketler

Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı