fbpx
AktifbankOnline Krediler

N Kolay Kredi Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL 60 Ay Vade

Aktifbank’ın alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla perakende bankacılık ürünlerini tüketicilere ulaştırma stratejisi sonucu ortaya çıkan N Kolay Kredi ürünü ile 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını çok kısa bir süre içerisinde basit başvuru prosedürünün hemen ardından karşılamak mümkündür.

Kredi skoru değerlendirmesi konusunda diğer bankalara nazaran hayli bonkör davranan Aktifbank, kredi notu düşük olan tüketicilere tahsis ettiği krediler nedeniyle üstlendiği risk karşılığında yüksek faiz talep etmektedir. Faiz ödemesine ek olarak finansman tahsis ücreti ödemesi yapılması da gerekir.

N Kolay Kredi

Düşük kredi notu olan tüketicilerin hedeflendiği N Kolay Kredi ürünü ile 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı hafta sonlarında ve resmi tatil günlerinde dahi aynı gün içerisinde karşılanabilmektedir.

3 adımdan oluşan başvuru prosedürünü tamamlayan tüketiciler sigorta prim ödemesi yapmadan anında tahsis imkanından yararlanabilir. % 0,5 oranında alınacak olan finansman tahsis ücreti ise kredi içerisinden doğrudan tahsis edilecektir.

N Kolay Kredi Şartları

Aktifbank, iletilen kredi başvurusu için yüksek kredi notunu şart koşmamaktadır fakat yasal mevzuat gereği kara listede ya da idari takipte olan tüketicilere kredi tahsis edilemeyeceğini de başvuru sayfasında onaylanması gereken sözleşmesinde açıkça ifade etmiştir. Kara listede ve yasal takipte olmamanın dışında sağlanması gereken şartlar şunlardır:

  • En az 19 yaşında olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • En az 3 aydır SGK’lı olmak,
  • En az 12 ay SGK primi yatırmış olmak,
  • Düzenli gelire sahip olmak.

N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin nkolaykredi.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra Hemen Başvur butonu aracılığıyla kişisel bilgilerini Aktifbank’a iletmesi gerekir.

İhtiyacınız olan parayı girdikten ve sözleşmeleri onayladıktan sonra 5 dakika içerisinde kredi değerlendirilmesi yapılmakta ve sonuç kısa mesaj aracılığıyla talepte bulunan tüketicinin GSM numarasına iletilmektedir.

N Kolay Kredi Hesaplaması

N Kolay Kredi kullanıcısı tüketiciler % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ödemesi yapar, ek olarak kullanılacak kredinin miktarına ve vadesine bağlı olarak sigorta prim ödemesi de yapması gerekebilir. Bu prim ödemesi kişinin yaşına ve kullanılacak kredi miktarına bağlı olarak değişeceğinden dolayı aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

30 bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

  • 12 ay vade için her ay 3098 TL, toplamda 37.184 TL,
  • 24 ay vade için her ay 1861 TL, toplamda 44.685 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1471 TL, toplamda 52.982 TL, ödeme yapılması gerekir.
n kolay kredi online kredi
n kolay kredi online kredi basvuru

N Kolay Kart Nedir?

N Kolay Kredi başvurusu yapan ve olumlu yanıt alan tüketicilere kurye aracılığıyla N Kolay Kart ulaştırılmaktadır. Söz konusu kart tahsis edilen kredinin kullanımını kolaylaştırmak ve nakit taşıma, ATM bulmak gibi sorunların üstesinden gelmek amacıyla tüketicilere teslim edilmektedir. Kart kullanımı ya da kurye hizmeti için herhangi bir ücret ödemesi yapılması gerekmez. Teslim edilecek kart, vadesiz mevduat hesabına bağlı bankamatik tipinde bir üründür.

Sicil Affından Yararlananlara Kredi Veren Bankalar 50 Bin TL ile ilgili yazımızı da bu bölümden https://onlinekrediler.net/sicil-affindan-yararlanlara-kredi-veren-bankalar-50-bin-tl/ okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu