fbpx
Online Kredi KartıQNB Finansbank

QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Online Başvuru

Online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği bankalar arasında QNB Finansbank’ta yer almaktadır. QNB Finansbank, hali hazırda ürün yelpazesinde bulunan tüm kredi kartları için internetten başvuru imkanı sağlamakta ve onaylanan kredi kartı başvuruları sonrasında şubeden teslim alınmasını mümkün kılmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartları

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik herhangi bir boşluk bırakmamak adına 9 farklı kredi kartı ürünü geliştiren QNB Finansbank hangi kredi kartının en iyi seçim olacağı konusunda tüketicilere destek olabilmek adına çağrı merkezi üzerinden danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Tüketiciler CardFinans, CardFinans Xtra, CardFinans Emekli, Xclusive, Xclusive Doctors, CardFinans Hemşire, Fix Card, CardFinans Go, CardFinans Trabzonspor, CardFinans Fenerbahçe, CardFinans Bursaspor ve CardFinans Beşiktaş kredi kartları arasından dilediğine başvuru iletebilir.

Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş ve Bursaspor taraftarları ortak markalı kredi kartlarını kullanarak yaptığı harcamalar aracılığıyla QNB Finansbank’ın takımına bağışta bulunmasını sağlayabilmektedir. Üstelik kredi kartı kullanımları nedeniyle kendilerine maddi herhangi bir dezavantaj olmadan.

QNB Finansbank Online Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

QNB Finansbank’a online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler web sitesine giriş yaptıktan sonra Ana Sayfa > Kartlar > Bireysel Kredi Kartları > Tercih Edilen Kart > Hemen Başvur adımlarını takip etmesi gerekir. Yapılan kredi kartı başvuruları ön başvuru niteliğindedir ve onaylanması halinde kartın şubeye gidilerek teslim alınması gerekir.

Kredi kartı başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilip kısa mesaj aracılığıyla yanıtlanmaktadır. Tüketiciler talep etmesi halinde çağrı merkezi üzerinden başvuru durumunu sorgulayabilir.

QNB Finansbank Başvuru Sorgulama

Yaptığı kredi kartı başvurusunun akıbetini öğrenmek isteyen tüketicilerin internet üzerinden bilgi alması mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken QNB Finansbank Ana Sayfası > Başvuru Merkezi > Kart Başvuru Durumu > Başvuru Sorgula adımlarını takip etmektir. Ad, Soyad, TC kimlik numarası ve GSM bilgisiyle yapılan sorgulama sonrasında başvurunun hangi aşamada olduğu öğrenilebilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Avantajları

QNB Finansbank’ın kredi kartları kendi özelinde çeşitli avantajlara sahiptir, bu nedenle en sık kullanılan kredi kartlarına ayrı ayrı değinilmesi yerinde olacaktır.

CardFinans Kredi Kartı

CardFinans kredi kartı QNB Finansbank’ın en çok kullanılan kredi kartıdır. 250 binden fazla noktada vade farksız taksit ve düşük faizli nakit avans gibi imkanlar sağlayan CardFinans, kredi kartından  beklenen her türlü avantajı dengeli biçimde tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

CardFinans Emekli

Emeklilere özel olarak geliştirilen bu kredi kartı sayesinde yapılacak harcamaların daha düşük faiz oranıyla taksitlendirilmesi ya da dönemsel bazda düzenlenen emekli kampanyalarına katılım sağlanabilmesi mümkün olur.

Xclusive Doctors

Doktorlara hitap eden bu kredi kartıyla medikal yayınlar başta olmak üzere tıp dünyasını ilgilendiren çeşitli harcamaların % 20’ye varan indirimlerle gerçekleştirilmesi ve düşük faizle harcama yapılması mümkün olur.

card finans başvuru
qnb finansbank card finans online basvuru

CardFinans

18 ile 26 yaş arasındaki öğrencilere yönelik hazırlanan bu kredi kartıyla onlarca farklı markanın gerçekleştirdiği kampanyaya katılım sağlanabilir ve ödemelerin gecikmemesi adına düşük faizli nakit avans çekimi yapılabilir. Öğrenci olunduğunun ispat edilmesi, gelir belgesi ibraz etmemek adına gereklidir.

Fix Card

Aynı anda banka ve kredi kartı özelliği taşıyan Fix Card ile her türlü finansal sorunun çözülmesi mümkün olabilir. Vade farksız taksit, nakit avans ve ek limit gibi imkanları bulunmaktadır.

Piyasadaki En İyi Kredi Kartı Hangisi konulu bölümü buradan https://onlinekrediler.net/su-an-piyasadaki-en-iyi-kredi-karti-hangisi/ ziyaret edebilir,  ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu