fbpx
İhtiyaç KredisiKredi KampanyalarıQNB Finansbank

QNB Finansbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Bankalara dayalı ihtiyaç kredisi seçeneklerini kullanarak; var olan nakit taleplerini gerçeğe dönüştürmek isteyen müşteriler; kısa bir zaman içerisinde gerekli maddi kaynaklara ulaşacaklardır. Bu tür taleplerini gerek QNB Finansbank şubelerine gerekse de internet bankacılığı dahilinde meydana getirecek olan müşteriler; herhangi bir şart gerekmeksizin belirttikleri kredi miktarlarına kısa bir süre içerisinde ulaşabileceklerdir. Böylelikle de herhangi bir ihtiyacını bir nevi taksitlendirebilecek olan banka müşterileri; ödeme planları dahilinde kredi çektikleri miktarları geri iade edeceklerdir.

finansbank 50 bin kredi
qnb finansbank 50 bin tl ihtiyac kredisi odeme plani

QNB Finansbank Kredi Detayları

QNB Finansbank bankalarının herhangi bir şubesinden 50 bin TL gibi bir miktarı kredi çekmek isteyerek; ihtiyaç kredisi adı altında bu meblağa sahip olmak isteyen kişiler; belirttikleri miktarları belli bir ödeme planları dahilinde geri ödeyeceklerdir. Söz konusu ihtiyaç kredisi miktarını 12 aydan 48 aya kadar da taksitlendirme imkanı ile karşı karşıya kalacak olan banka müşterileri; kendi gelirlerine göre bu miktarı parçalar halinde bankaya geri iade edeceklerdir. Yalnız ödeme planında yer alan vade sayısının çokluğu anaparayı ve toplam ödenen miktarı da arttıracaktır. Doğru orantılı bir biçimde yükselişe geçerek var olan masraf, vergi ve faiz seçenekleri konusunda da daha fazla miktarı bankaya ödemek de söz konusu olacaktır.

Vadeler ve faiz oranları nelerdir?

QNB Finansbank’ın hizmetleri arasında yer alan ihtiyaç kredisinden yararlanarak; 50 bin TL çekmek isteyen kişiler; aylık %1.07 oranında boy gösteren faiz imkanlarından faydalanacaklardır. Aynı zamanda da 12 aylık bir vade ile çekilecek olan kredi planında 4.597 TL gibi bir ücret söz konusu olacaktır. 12 aylık bir kredi miktarı kapsamında da az da olsa daha fazla para ödeyecektir. 55.172 TL gibi bir meblağı geri ödeyecek olan banka müşterileri; bu tür bir ödeme planı sonrasında ihtiyaçlarını giderebilecek konumda yer alacaklardır.

50 bin TL 24 ay vadeli kredide; aylık taksitler 2 bin 503 TL, toplam geri ödeme 60 bin 076 TL,

50 bin TL 36 ay vadeli kredide; aylık taksitler 1.814 TL, toplam geri ödeme 65 bin 334 TL,

50 bin TL 48 ay vadeli kredide; aylık taksitler 1.476 TL, toplam geri ödeme 70 bin 861 TL olacaktır.

Aynı orandaki ihtiyaç kredisini QNB Finansbank aracılığı ile elde etmek isteyecek olan banka müşterileri; yine aynı oranda varlık gösteren %1.07’lik faiz oranı ile gündeme gelecek olup; değişen tek unsur taksitlendirme sonucunda toplam ödenen miktar olarak kendini gösterecektir. Ödeme planlarında değişecek olan tek unsurlar aylık ödenecek ve toplamda var olan meblağlar olarak kabul edilmekte olup; bankaların vade sayısına göre ödeme ve faiz işlemleri uyguladığı da söylenebilmektedir.

QNB Finansbank Pratik Çözümler Sunuyor

Diğer bankalar gibi QNB Finansbank da bu tür bir yöntemi izleyerek; kredi talep eden müşterilerine bu hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede de ihtiyaç kredisine ulaşmak isteyenlerin banka şubelerinden ya da online kredi başvuruları kapsamında talep ettikleri meblağlara anında ulaşması da sağlanacaktır. 50 bin TL’ye kadar QNB Finansbank; bankalar arasında en uygun faiz oranları ile gündeme gelen kuruluşlardan bir tanesi olarak kendini gösterdiğinden dolayı; birçok kişiye bu alanda yardımcı olan bir banka olarak da tanımlanmaktadır.

Sitemiz üzerinden her ay güncel olarak yenilenen kredi kampanyalarını takip edebilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu