fbpx
Online Kredi Kartı

9 Bankanın Online Kredi Kartı Başvurusu (SMS, İnternet,)

Kredi kartı başvurusu konusunda bankaların her geçen gün tüketicilere kolaylık sağlıyor olması ile birlikte; bir çok alternatif yöntem ortaya çıkmış durumda. Artık bu yöntemler sayesinde; bankalara gitmeden kredi kartı başvurusu yapabiliyor ve kredi kartları kapımıza kadar gönderiliyor. Şimdi sizler için 9 Bankanın Online Kredi Başvuru Yöntemleri (SMS, İnternet, vs.) aktarmaya çalışacağız.

internetten online kredi kartı başvurusu
online kredi karti basvuru yontemleri sms internet

Halk Bank Paraf Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Beyaz eşyadan tutunda, ev mobilyaları ve daha birçok harcamanıza çeşitli taksit imkanları getirmekle birlikte, indirimler sağlamakta olan Halk Bank Paraf kredi kartı, Halkbank hesabı olan herkes tarafından internet bankacılığı ve Halk Bank mobil uygulaması üzerinden, tek tuşla başvurulabilen bir kredi kartıdır.

SMS ile Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bank’ın tüketicilerine sunmuş olduğu en iyi kredi kartlarından biri olan Paraf kart, SMS başvurusuyla da alınabilmekte olan bir kredi kartıdır. PARAF boşluk TC Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra 3452‘ye göndermeniz durumunda, anında başvurunuz alınmakta ve yetkililer tarafından size geri dönüş sağlanmaktadır.

İnternet Sitesinden Paraf Başvuru Yapma

Son derece uygun faiz oranları ile tüketici dostu olan Paraf Kredi Kartı, Halk Bank’ın Paraf için oluşturduğu ayrı internet sitesi üzerinden talep edilebilmektedir. Bunun için sizden öncelikle T.C. Kimlik Numaranız, doğum tarihiniz, telefon numaranız, adres bilgileriniz ve gelir bilgileriniz gibi bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmesinin ardından, çok kısa süre içerisinde başvurunuz işleme alınmaktadır.

Halkbank Dialog Çağrı Merkezi ile Paraf Kart Talebi

Anında nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilecek bir kredi kartı olan Paraf kredi kartı, 0850 222 0 400 ve 444 0 400 No’lu telefon numaraları üzerinden talep edilmektedir. Müşteri temsilcileri kişisel bilgilerinizi sizden talep ederken, kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmektedir ve çok kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvurunuz sonuçlanmaktadır. Sonrasında ise nakit ihtiyaçlarınız veya alışveriş ihtiyaçlarınız için Paraf kredi kartının uygun koşullarından yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır. Öte yandan Parafcard ile alışverişlerinizi daha ayrıcalıklı bir hale getirecekken, Parafly kart ile de uçuş yaptıkça kazandığınızı da söylemek isteriz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Alışveriş yaptıkça kazandıran kartlardan biri olan ING Bonus Card, alışverişlerden kazanmış olduğunuz bonusları, gönül rahatlığı ile harcayabilmenize olanak tanıyor. Öte yandan dilerseniz bu bonuslar sayesinde alışverişleriniz de daha indirimli fiyatlara getirebilmeniz mümkün oluyor. Siz de ING Bank Bonus kredi kartı başvurusunda bulunmak isterseniz, ING Bank internet bankacılığı hesabınızdan ya da ING Bank mobil şube üzerinden başvurabilirsiniz.

SMS ile ING Bonus Alma

KART yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Numaranızı yazıp 2205‘e göndermeniz durumunda, SMS ile ING Bonus kredi kartı başvurunuz SMS vasıtasıyla yapılmaktadır. Mail Order ve internet üzerinden birçok alışveriş yapabileceğiniz bu kredi kartı, düşük faiz oranları ve düşük yıllık aidatı nedeniyle tam anlamıyla tüketici dostu bir kredi kartı diyebiliriz.

İnternet Sitesinden ING Bonus Başvurusu

ING Bank, kendi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenize olanak tanımaktadır. TCKN ve cep telefonu bilgileriniz ile kredi kartı başvurunuzun ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz. Öte yandan adres bilgileri, kişisel bilgileriniz ve gelir bilgileriniz, sizden talep edilen diğer bilgiler olarak karşınıza çıkacaktır.

Çağrı Merkezi ile ING Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Anında nakit avans ve taksitli nakit avans gibi seçenekleri bulunan ING Bonus Card, 0850 222 0 600 numaralı telefondan müşteri temsilcileri ile görüşülerek talep edilebilmektedir. Siz de bu kredi kartı sayesinde, düşük masraflı nakit avans imkanlarından faydalanabilir, alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve alışverişleriniz sayesinde kazan sağlayabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Alışveriş yaptıkça kazandıran bir kart olan Maximum kart, İş Bankası bünyesinde alışverişlerinizden MaxiPuan kazanmanıza olanak tanıyan bir kredi kartıdır. İnternet bankacılığı üzerinden anında başvuru yapılabilirken, İş Bankası Mobil uygulaması üzerinden de söz konusu kredi kartını talep etmek mümkündür. Aynı zamanda Müzekart olarak da kullanılabilmektedir.

SMS

Aidatsız kredi kartlarından biri olarak bilinen Maximum Kart, bu özelliği nedeniyle ülkemizde en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir. MAXİMUM boşluk TCKN bilgilerinizi 4402‘ye göndermeniz durumunda, SMS ile kredi kartı başvurunuz anında gerçekleşmektedir. Bu kredi kartının alışverişlerde taksit imkanı sağlaması, tek çekim alışverişleriniz de bile banka üzerinden taksit seçenekleri sağlıyor olması, en önemli özelliklerinden biri olarak bilinmektedir.

İnternet Sitesi

İşbankası’nın kendi internet sitesi üzerinden yapacağınız başvuruda, sizden TCKN, cep telefonunuz, aylık ortama geliriniz ve güvenlik kodu gibi bilgiler istenmektedir. Bunun dışında kartınızın ‘Temassız’ özelliği taşıyıp taşımaması sorulmaktadır. Gerekli bilgileri girdikten ve soruya cevap verdikten sonra, kart başvurunuz internet sitesi üzerinden işleme alınmaktadır. Öğrenciler için, bol bol seyahat edenler için, çevreciler için ve Mercedes Card tercih edenler için farklı farklı kart seçenekleri de bulunmaktadır.

Çağrı Merkezi

Tüm bu kart türleri, farklı faiz oranları, farklı alışveriş bonusları, farklı kart aidatları gibi imkanlar sunarken, tüketicinin her açıdan kazanmasına olanak sağlamaktadır. 0850 724 0 724 No’lu telefon numarası vasıtasıyla, istediğiniz kredi kartı türleri hakkında bilgi alabilir ve bilgi aldıktan sonra istediğiniz kart türünü seçerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Odeabank hesabınız varsa, Odeabank mobil uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden, herhangi bir kart aidatı ödemeden kullanabileceğiniz kredi kartınızı anında talep edebilirsiniz. Birçok kredi kartında kart aidatının olması, haliyle tüketicilerin canını sıkarken, Odeobank’ın kredi kartı ürünü olan Bank’o Card’ın herhangi bir yıllık aidat talep etmemesi en önemli özelliği diyebiliriz.

SMS

Uygun faiz oranlarında nakit avans sunan Odeabank kredi kartı, bu nakit avansında taksitle ödenmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sayede nakit ihtiyacınız anında karşılanabilmekte ve paraya sıkışmanız gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmamaktadır. SMS ile Bank’o Card’a başvurabilmek adına, BANKO yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik Numaranızı 8444‘e göndermeniz yeterli olacaktır.

nternet Sitesi

Odeabank’ın internet sitesi üzerinden direkt olarak son derece ayrıcalıklı olan Bank’o Card’a başvuru yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranız, telefon numaranız, kimlik bilgileriniz, gelir bilgileriniz, adres bilgileriniz ve mesleki bilgileriniz gibi çeşitli bilgileri istenen kutucuklara doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz durumunda, anında kredi kartı başvurunuzun gerçekleşeceğini söylemek mümkündür.

Çağrı Merkezi

İnternet üzerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceğiniz, sürekli olarak kampanyalara tabii olan ve son derece düşük faiz oranları nedeniyle Bank’o Card’ın size daha keyifli bir alışveriş imkanı sunabileceğini söylemek mümkün. 444 8 444 No’lu telefon numarası ile siz de söz konusu kredi kartına anında başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Eğer siz de QNB Finansbank müşterisiyseniz, internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için “Kartlarım” kısmına gelerek, bu kısım üzerinden gerekli başvuruyu yapabilmeniz mümkündür.

SMS

Herhangi bir form ya da farklı başvuru kanalı ile uğraşmak istemiyor, en kolay yol olan SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, T.C. Kimlik numaranızı yazıp, 3547‘ye kısa mesaj olarak gönderirseniz, anında QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Başvurunuz değerlendirilmeye alındıktan sonra, kısa bir süre içerisinde tarafınıza SMS ile olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanmaktadır.

İnternet Sitesi

İnternet üzerinden işlerinizi hallediyor ve bankacılık işlerinizi de internet üzerinden gerçekleştiriyorsanız, bu konuda QNB Finansbank, internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmenize olanak tanımaktadır. Hızlı kart başvurusu bölümüne girerek, cep telefonunuzu ve T.C. kimlik numaranızı girerek, anında başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu, kısa süre içerisinde forma girmiş olduğunuz cep telefonuna mesaj ile gönderilecektir.

Çağrı Merkezi

QNB Finansbank, 0850 222 0 900 No’lu telefon numarası üzerinden çeşitli konularda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Söz konusu çağrı merkezi numarasını arayarak, siz de çok kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin sizden istemiş olduğu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak belirtmek, bu konuda büyük önem taşımaktadır.

TEB Bonus Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Planlı ve dikkatli kullanılması durumunda son derece faydalı olan TEB Bonus kredi kartı, ekonomik açıdan sizlere büyük açıdan avantaj sağlayacaktır. Hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden ve TEB mobil uygulaması üzerinden, TEB Bonus kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür.

SMS

Ekonomik açıdan size bir dost gibi yaklaşan TEB Bonus kredi kartı, faiz oranları ve yıllık aidat ücretleri konusunda sınıfının en ideal kredi kartlarından biri. Bu nedenle siz de TEB Bonus kredi kartı ile alışveriş yaparken, birçok avantajdan faydalanabilir ve hesap kesim tarihinde ödemelerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de TEB Bonus kredi kartının avantajlarından yararlanmak için; T.C. Kimlik Numaranızı 4466‘ya göndererek, anında SMS ile başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Sitesi

Yapmış olduğunuz harcamalar nedeniyle sizlere birçok alanda indirim sunan TEB Bonus kredi kartı, internet sitesi üzerinden de talep edilebilen bir karttır. Bu nedenle hemen TEB Bonus kredi kartı internet üzerinden başvuru alanına girerek, T.C. Kimlik Numarası, cep telefonu numaranız, “ABD ile herhangi bir bağlantınız bulunuyor mu?” sorusunun cevabı, istediğiniz kart türü ve güvenlik kodu gibi önemli bilgileri girerek, başvuru yapabilirsiniz. Sonrasında ise limit bilgileriniz, mesleki bilgileriniz ve ürün bilgileri gibi çeşitli formları doldurarak, kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Anında nakit ihtiyacınıza karşılık verebilen bir kredi kartı olan TEB Bonus kredi kartı, 0850 200 0 666 No’lu telefondan, müşteri temsilcileri ile bağlantı kurularak talep edilebilmektedir. Başvurunuzun onaylanmasının ardından, ne zaman nakit ihtiyacı duyarsanız, TEB Bonus kredi kartından bu konuda yardım alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Hiç beklemediğiniz bir an da nakit ihtiyacı hissetmeniz durumunda, sizlere anında yardımcı olacak bir kredi kartı düşünün. Yapı Kredi Bankası kredi kartı işte tam da bu noktada en kısa sürede nakit para ihtiyacınızı karşılayarak, sonrasında kolay ödeme imkanı sağlamaktadır. Siz de en hızlı yoldan Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, bu konuda internet bankacılığı hesabınızdan ya da mobil bankacılıktan başvuru yapabilirsiniz.

SMS

Yapı Kredi, tek çekim olarak gerçekleşmiş olan alışverişlerde sizlere sonradan taksitlendirme imkanı sağlayabilen bir bankadır. Bu sayede alışverişleriniz çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Siz de Yapı Kredi’nin kredi kartı sayesinde, alışverişlerinizin ödemesini çok daha kolay bir hale getirmek istiyorsanız, WORLD yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı yazıp, 4421‘e kısa mesaj yollayabilirsiniz.

İnternet Sitesi

Yapı Kredi’nin internet sitesi üzerinden anında kredi kartı başvurusu yapabilme imkanınızın olduğunu söylemek isteriz. Bu sayede hemen kredi kartınızı çıkarabilir, düşük faiz oranlarından ve kolay ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numaranız, cep telefonunuz ve ekranda çıkan güvenlik kodunu girmeniz durumunda başvuru yapabilirsiniz. Bununla birlikte kimlik bilgileri, kart seçimi, bilgi girişi, limit bilgileri ve onay aşamasını geçtikten sonra, artık siz de bir World kart sahibi olabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

0850 222 0 444 No’lu telefon numarası, Yapı Kredi Bankası’nın kredi kartı imkanlarından faydalanabilmeniz adına ulaşabileceğiniz bir numaradır. Alışveriş yaptıkça kazanabileceğiniz bir kredi kartı arıyorsanız, bu numara üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Kanalları

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık

Günün her saatinde nakit avans çekebileceğiniz Ziraat Bankası Maximum Kartı talep etmek için birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında ilk olarak internet bankacılığı karşımıza çıkıyor. Aile ekonomisine zarar vermeyecek kartı talep etmek için Ziraat Bankası internet hesabınıza girerek Kartlar bölümünden Maximum Kart talebi oluşturmanız yeterlidir. Aynı işlemi bankanın mobil uygulamasını indirerek de yapabilirsiniz.

SMS

Harcadıkça kazanmanıza yardım edecek Maximum Ziraat ile puanlar toplayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişleri de taksitlendirme imkanına sahip olursunuz. Tüm bu avantajları yakalamak için kart başvurunuzu SMS ile yapma şansına da sahipsiniz. Telefonunuzdan KREDIKARTI yazmanızın sonrasında boşluk bırakınız. TC Kimlik Numaranızı da mesaja ekleyerek 4747‘ye SMS gönderebilirsiniz.

İnternet Sitesi

Ziraat Bankası’na daha önce başvurmamış olanlar ya da hesabı olmayan kişiler de hiç şubeye giderek kendilerini yormadan internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirler. Bankanın ürünler kısmında yazan Maximum Kart için başvuru yapabilirler. Kimlik, adres ve gelir bilgilerini girmelerini, doğru şekilde beyan etmeleri bu noktada önem taşıyor.

Çağrı Merkezi

İnternetle uğraşmak istemeyenlerin, karta ihtiyacı olduğu halde internet bağlantısı olmayan kişiler çağrı merkezine bağlanarak Maximum kartı talep edebilirler.  50 TL ve daha alt tutardaki işlemlerinizi şifre dahi girmeden temasla yapabileceğiniz Maximum Kartı talep etmek için, 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıktan Bonus Başvurusu

Garanti Bankası internet bankacılığı ve Garanti mobil uygulamadan anında Bonus Kredi kartı başvurunuzu başlatabilirsiniz.

SMS ve Kısa Mesaj ile Bonus Başvurusu

Garanti Bankası’ndan kısa mesaj ile Bonus Kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, DURUM yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numaranızı yazıp, 3390‘a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede kredi kartı başvurunuz gerçekleşir ve cevabı en kısa süre içerisinde tarafınıza iletilir.

İnternet Sitesinden Bonus Başvurusu

Garanti Bankası’nın internet sitesinden ya da Bonus ‘un kendi internet sitesinden Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Bonus Başvurusu

Garanti Bankası’nın Alo Garanti servisinden 444 0 333 No’lu telefonu arayıp Bonus kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde yer alan online kredi kartı başvuruları ile ilgili tüm yazılara ulaşmak için bu bölüme https://onlinekrediler.net/online-kredi-karti göz atabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu