fbpx
KOBİQNB Finansbank

QNB Finansbank Güncel KOBİ Kredisi Kampanyaları 2021

KOBİ özelinde düzenlediği KOBİ kredisi kampanyalarıyla her geçen gün daha fazla tüzel kişilik tarafından tercih edilen QNB Finansbank, ticari işletmelerin ihtiyaçlarını giderebileceği çeşitli ürünlere sahiptir. Bu kapsamda basit birkaç adımla başvuru yapabilen KOBİ’ler çok kısa bir süre içerisinde sermaye sahibi olabilmekte ve ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Kredi Kampanyası

KOBİ Para Cepte kampanyası kapsamında kredi başvurusu yapan KOBİ’ler aynı gün içerisinde kredisini kullanmaya başlayabilmektedir. 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacının çok kısa bir süre içerisinde karşılanmasına imkan veren kampanyaya SMS ile katılım sağlanabilir.

 • Yıllık cirosu 2 milyon TL’den daha az olan her KOBİ söz konusu kampanyadan yararlanabilir.
 • Kredi başvurusu yapılan cep telefonu numarasının işletme sahibine ya da ortaklarından birisine ait olması gerekir.
 • SMS aracılığıyla yapılan kredi başvurularına olumlu yanıt alınması halinde tahsis için şubeye gitmek gerekir. Şubeye giden KOBİ’lerden önceden bilgilendirme yapılması kaydıyla çeşitli belgeler talep edilebilir.
 • Kredi başvurusuna aldığı olumlu yanıta istinaden şubeye giden KOBİ’ler aynı gün içerisinde kredisini tahsis edebilir fakat bunun için gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde yanında bulundurmuş olmalıdır.

Kredi tahsisi için şahıs firmalarının ibraz etmesi gereken belgeler:

 • Kimlik,
 • Vergi levhası,
 • İmza beyannamesi,
 • Oda kaydı ya da sicil kaydı beyannamesi.

Kredi tahsisi için limited veya anonim şirketlerin ibraz etmesi gereken belgeler:

 • Ortaklığı gösteren belge ve ortakların kimlik fotokopileri,
 • Vergi levhası,
 • Ortakların imza sirküleri,
 • Ticaret sicil Belgesi,
 • Ticaret Sicil Gazetesi.

KOBİ Para Cepte Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapmak isteyen KOBİ’ler kendi adlarına kayıtlı cep telefonu numarası aracılığıyla TCKN yazıp 7646’ya mesaj gönderebilir. SMS’in QNB Finansbank’a ulaşması sonrasında kişinin ve ortak olduğu firmaların kredi istihbarat raporları incelenecek ve sunulabilecek en yüksek limitli kredinin ne kadar olduğu yine mesajla KOBİ’ye ulaştırılacaktır. İhtiyacı olan sermaye QNB Finansbank’ın teklifine eşitse veya daha düşükse tahsis için gerekli belgelerle birlikte herhangi bir QNB Finansbank şubesine gitmek yeterli olacaktır.

KOBİ Para Cepte Faiz Oranı

KOBİ kredileri diğer bir deyişle ticari nitelikteki kredilerin tümü pazarlığa açık kredilerdir. İşletmenin giderleri ve gelirlerine uygun olarak tahsis edilmesi gereken bu kredilerin faiz oranları da bu nedenle yapılacak görüşme sonrasında netlik kazanacaktır. Kullanmak istediği krediye nominal anlamda olumlu yanıt alan KOBİ’ler faiz oranı ve diğer masrafları tartışmak üzere QNB Finansbank şubelerine gidebilir. Yapılan görüşme sırasında banka, tahsis edilecek kredinin miktarı ve geri ödemenin ne kadar süreyle yapılacağına bağlı olarak teklifte bulunacaktır. Oldukça değişken bir veri olması nedeniyle perakende bankacılık ürünlerinin aksine KOBİ kredilerinde çoğunlukla faiz oranı paylaşımı yapılmamaktadır.

qnb finansbank guncel kobi kredisi kampanyalari
finansbank kobi kredisi

Kredi ve tahsis süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek isteyen KOBİ’ler 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank destek hattıyla iletişime geçebilmektedir.

Sitemizde KOBİ destekleri, kredileri, vs. gibi konular ile ilgili KOBİ Kredisi bölümünden  daha fazla bilgi ve yazıya ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu