fbpx
Online Kredi Kartı

Öğrencilere En Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar

Herkesin öğrencilik döneminde maddi açıdan zor dönemler yaşadığı hepimizin malumudur. Böyle dönemlerde ise; kredi kartları imdadımıza yetişmekte ve akıllıca kullanıldığında hesabımızı bir şekilde çekip çevirebilmemize imkan sağlamaktadır. Bankalar tarafından öğrenciler için bazı özel özellikleri bulunan ve taksit, limit, vs. gibi hususlarda öğrencilerin ihtiyacına göre belirlenen kredi kartı kampanyaları bulunmakta olup, bizlerde Onlinekrediler.net olarak bu yazımızda; Öğrencilere Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar Online Başvuru ile ilgili sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

En Yüksek Limiti Veren Öğrenci Kredi Kartları

Kredi kartları konusunda genelde bankalar tarafından öğrencilerin limitleri, diğer çalışan kişilerin kredi kartı limitlerine nazaran daha düşük olmaktadır. Ancak kimi zaman bu limitler öğrenci kişilere yetmemekte, bununla birlikte öğrenci kredi kartlarında limit yükseltme talebinde bulunulmaktadır. Şimdi siz değerli öğrenci okurlarımız için en yüksek limiti veren öğrenci kredi kartlarını sırasıyla tanıtalım.

Akbank ‘tan Öğrenciler İçin Axess Exi26 Kredi Kartı

Akbank ‘tan sadece 26 yaşın altındaki kişilere özel olan Axess Exi26 kredi kartında; öğrencilere özel chip para kampanyaları, taksit imkanları (her türlü 50 TL ve üzerindeki alış verişiniz faizsiz olarak üç taksite bölünür), erteleme işlemleri gibi bir çok imkan bulunmaktadır. Ayrıca acil nakit ihtiyaçları için; sadece bir kısa mesajla 500 TL ‘ye kadar nakit desteği de alabilirsiniz. Yüksek limitli Axess Exi26 ‘nın yıllık kart aidatı ise sadece 15 TL ‘dir. Başvuru için ister Akbank Müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 nolu telefonu arayabilir, isterseniz de http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Axess-Exi-26.aspx adresinden başvuruda bulunabilirsiniz.

öğrencilere yüksek limitli kredi kartı
ogrencilere kredi karti

Halk Bankası ‘ndan Öğrencilere Genç Paraf Kredi Kartı

Halk Bankası ‘ndan genç öğrenciler için bir çok taksit, puan, yüksek limit, vs. gibi kampanyaları içerisinde barındıran özel bir kredi kartı verilmektedir. Paraf kredi kartı sahibi olmak isteyenlerin; Halk Bank müşteri hizmetleri Halk Bank Dialog ‘u 0 850 222 0 400 nolu telefondan aramaları ya da hemen internet üzerinden online başvuru için https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru adresinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

T.C. Ziraat Bankası Genç Bank Kart

Ziraat Bankası ‘nın hem banka kartı hem de kredi kartı gibi kullanılabilme özelliği olan Genç Bank Kart Başvurusu için; cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden GENC BANKKART yazıp 4747 ‘ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ziraat Bankası Genç Kart ‘a KYK öğrenim kredisi ya da bursu alan öğrenciler başvurabilmektedir. Kartınızın kredi kartı özelliği göstermesini de istiyorsanız size en yakın T.C. Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Play Öğrenci Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası ‘nın öğrenciler için özel olarak oluşturduğu; taksit imkanı bol ve yüksek limitli olan kredi kartı Play Kredi Kartı başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden; PLAY yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra on bir haneli T.C. Kimlik Numaranızı yazıp 4421 ‘e göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 0 444 nolu telefonu da arayabilirsiniz. Eğer internet üzerinden direkt olarak online başvuru yapmak istiyorsanız bu durumda https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu adresinde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer Play Kart başvurusu yaptıysanız ve başvurunuzun ne aşamada olduğunu merak ediyorsanız, bu durumda başvuru durumu sorgulama işlemi için https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvuru-sorgulama adresinde yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi Play Kart ile anlaşmalı iş yerlerinden taksitli alışverişler yapabilir, bunun yanı sıra düzenlenen kampanyalardan indirimler de kazanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası ‘ndan Üniversite Öğrencileri İçin İş’te Üniversiteli Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası ‘nın genç öğrenciler için farklı özellikler ile donatmış olduğu İş’te Üniversiteli kredi kartınız ile çok sayıda anlaşmalı iş yerinden taksitli alış veriş yapabilir, Maxi puan kazanabilir, temassız özellikle alış veriş yapabilirsiniz. Ayırca dönemsel kampanyaları takip ederek bir çok indirim fırsatını da yakalayabilirsiniz. Yıllık aidatı ise oldukça cüzi miktarda olup 20 TL olarak tahsil edilmektedir. İş’te Üniversiteli başvurusu yapmak için http://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=51 adresindeki başvuru formunu doldurabilir ya da size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine müracaatta bulunabilirsiniz.

Denizbank ‘tan Paso Bonus Kredi Kartı

Denizbank Paso Bonus kredi kartı ile restoran alış verişlerinde indirim kazanabileceğiniz gibi bununla birlikte; alış verişlerinizden puan kazanabilir, taksitlendirme de yapabilirsiniz. Yıllık kart aidatı 28 TL olup, bununla birlikte 5 TL ‘de kart basım ücreti alınmaktadır. Denizbank Paso Kredi kartı başvurusunda bulunmak için https://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx?Ref=denizbank&Refid=tumbireyselkartlar adresindeki formu doldurabilir, bunun yanı sıra Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı irtibat numarası olan 0 850 222 0 800 nolu telefonu da arayabilirsiniz. Tabii ki yine size en yakın Denizbank şubesine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz.

HSBC Bankası ile Öğrencilere Campus Card Kredi Kartı

18 ile 25 yaş arasında olan üniversite öğrencileri için taksitle alış veriş yapabilecekleri, nakit ihtiyacı durumunda nakit avans çekebilecekleri özel bir kredi kartı sunan HSBC Bank; Campus Card için yıllık 35 TL aidat almakta, Consept Card için ise aidat almamaktadır. HSBC öğrenci kredi kartları için başvurular şubelerden alınmaktadır. Online olarak başvuru durumunuzu sorgulamak için ise; https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/ICASK_01.asp adresindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte daha detaylı bilgi için HSBC müşteri hizmetlerini 0 850 211 0 111 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı

Garanti Bankası ‘ndan 18 yaşından büyük ve 25 yaşından küçük öğrenciler için özel olarak dizayn edilmiş Genç Bonus Kredi kartı ile anlaşmalı bir çok iş yerinden cazip fırsat ve kampanyalar ile alış veriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilir, ödeme erteleme işlemi yapabilirsiniz. Üstelik Genç Bonus kullanıcılarından yıllık olarak tahsil edilen kredi kartı aidatı da alınmamaktadır. Genç Bonus kredi kartı başvurusu için ister Alo Garanti ‘yi 444 0 333 nolu telefondan arayabilir, isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden GENC yazıp 3340 ‘a SMS gönderebilir, dilerseniz de Bonus kredi kartı online başvuru sayfasından https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/ssl/bonus_genc_basvuru_form.page#calcContent=UID370fd80 müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile ÜniversiTEB Kredi Kartı

TEB ‘in öğrencilere özel kredi kartı olan ÜniversiTEB Bonus ile anlaşmalı iş yerlerinden kampanyalara katılabilir, taksitli alışverişler yapabilir, bonus puan biriktirebilirsiniz. Yıllık kart aidatı sadece 6,20 TL ‘dir. ÜniversiTEB sahibi olmak istiyorsanız ister 0850 200 0 666 ‘yı arayabilir, ister herhangi bir TEB şubesine gidebilir isterseniz de online başvuru için https://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/?kartTipi=B#step=1 adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Şekerbank ‘tan Öğrencilere Kredi Kartı

Şekerbank ‘ın cazip fırsatlarından yararlanmak isteyen öğrenciler; cep telefonundan BONUS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazıp 1953 ‘e kısa mesaj olarak göndermeleri, Şekerbank şubelerine gelmeleri ya da  0850 222 78 78 nolu telefonu aramaları yeterli olacaktır.

QNB Finansbank ‘tan Öğrenciler İçin Go Kredi Kartı

Yıllık kart aidatı sadece 25 TL olan ve 10 TL kart basım ücreti alınan QNB Finansbank Go Card kredi kartı başvurusunda bulunmak için; cep telefonunuzun SMS bölümünden GO yazıp 2273 ‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra QNB Finansbank şubelerine müracaat edebilir ve yine online başvuru formunu https://forms.cardfinansgo.com.tr/hemen-basvur/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Kredi Kartında Limit Nasıl Yükseltilir

Öğrenci kredi kartınız ile ilgili bir başvuruda bulunurken mümkün mertebe en yüksek limiti talep etmeniz, kredi kartınızın limitinin daha yüksek olarak ayarlanmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra eğer kredi kartınız ile ilgili size kefil olacak bir yakınınız olursa, kredi kartı limitinizi yükseltme noktasındaki şansınız daha yüksek olacaktır. En kolay çözüm bir kefil olacaktır.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusunda Bankalar Hangi Belgeleri İstiyor

Bankalar öğrencilerden bir sürü belge yerine sadece öğrenci kimlik kartlarını ve nüfus cüzdanlarının fotokopilerini istemektedir. Bazı bankalar ekstra belge talep edebilmektedir. Ancak genel itibariyle bu iki belge yeterli olacaktır. Eğer kredi kartı başvurunuz sırasında bir kefil de olacaksa; bu durumda kefil olacak kişinin nüfus cüzdanı, gelir belgesi gibi belgeler de talep edilecektir.

Çok yüksek limitli bir kredi kartı almadan önce Ödenmeyen Kredi Kartı için Haciz Gelir mi konusunda hazırladığımız yazımızı da göz atabilir ve sonrasında bu konuda karar verebilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu