fbpx
EnparaKredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama (Tıkla Öğren)

QNB Finansbank Enpara dijital bankacılık servisinin uzun zamandır beklenen kredi kartı ürünü geçtiğimiz günlerde tüketicilerin kullanımına sunuldu. Bu kapsamda internet şube, mobil şube ya da Enpara.com aracılığıyla kredi kartı başvurusu iletebilen tüketiciler kredi kartı başvuru sorgulama imkanına da sahip. Kredi kartı başvuru sorgulama işlemine değinmeden önce Enpara kredi kartı ve bu kartın kullanımından doğan avantajlara kısaca değinmek yararlı olacaktır.

Enpara.com Kredi Kartı

  • com kredi kartı tamamen ücretsiz bir şekilde tüketicilere teslim edilir.
  • Tüketiciler 31 Aralık 2017 tarihine kadar kredi kartını temin etmeleri halinde düzenli kredi kullanımı nedeniyle 100 TL hediye kazanacaktır. Söz konusu hediye 2 defa verilecek ve 2 yıl süreyle sağlanacaktır.
  • Enpara’nın kredi kartı özelinde düzenlediği kampanyalara ek olarak Mastercard Platinum’un düzenlediği kampanyalara da katılım sağlanabilir.
  • Kredi kartı kullanıcılarının nakit paraya ihtiyaç duymaları halinde nakit avans kullanımı mümkündür.
  • Tüketiciler taksitli alışveriş yapmayan yerlerdeki harcamalarını Enpara aracılığıyla sonradan taksitlendirebilir. Ay içerisinde 1000 TL’ye kadar yapılan 3 harcamanın faizsiz veya komisyonsuz taksitlendirilmesi mümkündür.
  • Kredi kartı başvurusu ileten öğrencilerin kredi notu ve gelir beyanı gibi prosedürlere takılmaması için bazı istisnalar geliştirilmiştir. Kredi kartı başvurusu sırasında öğrenci kimlik fotoğrafının da başvuruya ilave edilmesi halinde prosedürler öğrenciye yönelik olarak ilerletilecektir.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

Enpara’nın kredi kartı ürünü için başvuru iletmek isteyen tüketicilerin İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık veya Enpara.com internet sitesini kullanması mümkündür.

Hali hazırda Enpara.com müşterisi olan tüketiciler İnternet Bankacılığı ya da Mobil Bankacılık uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüden Kredi Kartı sekmesine ulaşabilir. İlgili sayfadaki tanıtım videosunun hemen altında Hemen Başvur butonu aracılığıyla talep iletilmektedir.

Enpara.com müşterisi olmayanların ise Enpara.com internet sitesi aracılığıyla kredi kartı başvurusu iletmesi gerekir. Yapılan kredi kartı başvurusuna istinaden ücretsiz bir şekilde hesap açılışı da gerçekleştirilebilecektir. Kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan tüketicilere hesap açılış sözleşmesi ve kredi kartı kullanım sözleşmesi aynı anda kurye aracılığıyla iletilecek, imzaların atılmasına istinaden de çok kısa bir süre içerisinde kartın kullanımına başlanabilecektir.

Enpara Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Enpara.com’a iletilen kredi kartı başvuruları en geç 12 saat içerisinde sonuçlandırılır. Bu nedenle çoğu zaman kredi kartı başvurusunun akıbetini sorgulamaya gerek kalmadan bilgilendirme SMS’i edinilir. Fakat kredi kartı başvuru değerlendirmesi 12 saatten daha fazla süren tüketiciler 0850 222 3363 numaralı çözüm hattını arayarak sorgulama yapabilir.

enpara kredi kartı
enpara kredi karti basvuru sonucu sorgulama tikla ogren

Kredi kartı başvurusu olumlu yanıtlanan tüketicilerin kartları kurye aracılığıyla teslim edilecektir. Söz konusu kartların tüketiciye ulaştırılması basım süresi de dahil olmak üzere ortalama 15 iş günüdür. Enpara, kredi kartını kuryeye verdikten sonra takip numarası iletecek ve bu takip numarasıyla kurye takibi de yapılabilecektir.

Sitemiz üzerinden Enpara Kredi Kartı Avantajları konulu yazımızı ortalama 2 dakikada okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu