fbpx
EnparaKredi KartıOnline Kredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Başvurusu (İnternetten Anında Online)

Dijital bankacılık uygulaması Enpara.com tarafından pazara koyulan kredi kartı sayesinde onlarca avantaja sahip olan müşterilerin kredi kartı başvurusu yaparken de herhangi bir zahmete katlanmasına gerek yoktur. İnternet ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla Enpara kredi kartı başvurusu iletebilen müşterilerin kredi kartı başvuruları çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilir ve sonuca varır.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

Enpara’nın piyasaya sürdüğü kredi kartı ürünün onlarca avantajı bulunmaktadır fakat bunlar arasında en ilginç olanı, müşterilerin kredi kartı kullanımı için kart aidatı ödememesi aksine kart aidatı almasıdır. Kredi kartı kullanım sözleşmesinde de bu durumu açıkça ifade eden Enpara, müşterilerin 2 yıl süresince düzenli kredi kartı kullanmaları halinde yıllık 100 TL hediyeye sahip olacağını belirtmiştir. Buna ek olarak hiçbir müşteriden ömür boyu kart aidatı alınmayacağı da Enpara’nın verdiği taahhütler arasında yer almaktadır.

  • Enpara kredi kartı sayesinde yapılan peşin alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi mümkündür.
  • Enpara kredi kartı Mastercard Platinum özelliklidir. Bu kapsamda Enpara’nın kredi kartına özel olarak düzenlediği onlarca kampanyaya ek olarak Mastercard’ın düzenlediği kredi kartı kampanyalarına da zahmetsizce katılım sağlanabilir.
  • Öğrenciler de kredi kartı başvurusu iletebilir. Enpara, öğrenciler tarafından yoğun şekilde kullanılmaktadır. Bu kapsamda müşteri kitlesine uygun bir çözüm de geliştiren Enpara, gelir belgesi ibraz edemeyen ya da kredi notu oluşmayan öğrencilerin çeşitli istisnalardan yararlanarak kredi kartı sahibi olmasına imkan vermektedir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara kredi kartına başvuru iletmek isteyen kişilerin yararlanabileceği çeşitli kanallar vardır. Bu kapsamda hali hazırda Enpara.com müşterisi olan tüketiciler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kredi kartı başvurusu iletebilirken, Enpara.com müşterisi olmayanların yararlanabileceği tek hizmet kanalı Enpara’nın internet sitesidir.

İnternet Bankacılığı Aracılığıyla Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığına giriş yapan Enpara.com müşterileri sekmeler arasına yeni bir sekme eklendiğini ve bu alanda Kredi Kartı yazdığını görebilecektir. İlgili sekmeye giriş yapıldığında kısa bir tanıtım filminin ardından kredi kartı başvurusu iletilmesi mümkündür. Verilen bilgiler doğrultusunda kredi kartı başvurusu değerlendirilecek ve birkaç saat içerisinde sonuç hakkında bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Olumlu yanıt alan müşterilerin kredi kartları kurye aracılığıyla adreslerine teslim edilecektir.

Mobil Bankacılık Aracılığıyla Kredi Kartı Başvurusu

Mobil bankacılık uygulamasını telefonuna indiren Enpara.com müşterileri hesaplarına giriş yaptığında sol üst tarafta yer alan ızgara işaretiyle menüye erişebilir. İlgili menüde yeni bir sekme olarak Kredi Kartı bulunmaktadır. Bu sekmeye giriş yapıldığında kredi kartı başvuru butonuna dokunulabilir ve talep iletilebilir. İletilen kredi kartı başvurusu çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilip sonuca bağlanacaktır. Kart, kurye aracılığıyla müşteriye temsil edilecektir.

İnternet Sitesi Aracılığıyla Başvuru (Müşteri Olmayanlar)

Enpara.com müşterisi olmayanlar qnbfinansbank.enpara.com internet sitesine giriş yaptıktan sonra menüden Ürünler > Kredi Kartı adımını takip ederek kredi kartıyla ilgili web sayfasına ulaşabilmektedir. İlgili sayfada bulunan Hemen Başvur butonu kullanılarak talebini iletebilmektedir. Yapılan kredi kartı başvurusu çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilecek ve olumlu yanıtlanması halinde adres teyidi yapılabilmesi için Enpara çağrı merkezi aracılığıyla arama yapılacaktır. Yapılan aramanın ardından kredi kartı kuryeye verilecek ve hesap açılış sözleşmesiyle birlikte müşteriye ulaştırılacaktır. Bu süreç boyunca herhangi bir işlem ya da ürün için herhangi bir ücret ödemesi yapmak gerekmez.

enpara kredi kartı başvuru
enpara kredi karti basvurusu internetten aninda online

Öğrenciler Ne Yapmalı

Öğrenciler kredi kartı başvurusu sırasında forma ekleme yapabilecekleri alana öğrenci kimlik fotoğraflarını da eklemelidir. Aksi taktirde yapılan kredi kartı başvuru değerlendirmesi kredi notu ve aylık gelir beyanına istinaden gerçekleşecek ve bu gibi verileri bulunmayan öğrencilerin kredi kartı başvuruları reddedilecektir.

Eğer daha önce Enpara Kredi Kartı başvurusu yaptıysanız; başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için Enpara Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama konulu bölümü de buradan göz atabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu