fbpx
EnparaKredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Avantajları (Aidat Yok, Faizsiz Taksit, Vs.)

QNB Finansbank’ın dijital bankacılık girişimi Enpara.com yıllardır başarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde kredi kartı ile ilgili yoğun talep olmasıyla ilgili bir sosyal medya paylaşımı yapan ve çok yakın zamanda müşterilerine kredi kartı başvuru imkanı da sağlayacağını duyuran Enpara.com müşterileri için beklenen gün geldi. Enpara, oldukça avantajlı kredi kartı ürünüyle müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Enpara kredi kartı sayesinde müşteriye sağlanan limitler kapsamında istenilen alışverişlerin kredilendirilmesi ve hesap kesim tarihinde ödenmesi mümkün hale gelir. Ayrıca kredi kartı kullanımı nedeniyle aidat ya da kart ücreti ödemesi yapılmasına da gerek yoktur.

Enpara Kredi Kartı Avantajları

Enpara dijital bankacılık uygulamasının başlı başına sayfalarca sıralanabilecek avantajları vardır. Geçtiğimiz günlerde pazara sunulan Enpara kredi kartının da bankacılık anlayışına uygun olarak eşsiz birçok avantajı bulunur.

  • Enpara.com müşterileri Enpara kredi kartı kullanımı için hiçbir zaman aidat ödemesi yapmaz. Ücretsiz bir şekilde temin edilebilen kredi kartı için ömür boyunca kart aidatı alınmayacağı kredi kartı kullanım sözleşmesinde de yer almaktadır.
  • Aidat ödemesi alınmamasına ek olarak düzenli kredi kartı kullanan Enpara müşterilerine 2 yıl süresince yıllık 100 TL hediye edilir. Enpara kredi kartı kullanıcıları aidat ödemez, aidat alır.
  • Enpara kredi kartıyla 1000 TL’ye kadar yapılan peşin alışverişlerin alışveriş yasağı olmaması halinde Enpara.com aracılığıyla faizsiz ya da komisyonsuz taksitlendirilmesi mümkündür.
  • Enpara kredi kartı için özel olarak düzenlenen onlarca kampanyaya ücretsiz katılım sağlanabilir.
  • com kredi kartı Platinum Mastercard özelliklidir. Bu kapsamda Enpara’nın sunduğu avantajlara ek olarak Mastercard’ın düzenlediği kampanyalara da ücretsiz bir şekilde katılım sağlanabilir.
  • Enpara kredi kartı almak için şubeye gitmek gerekmez. İnternet üzerinden yapılan kredi kartı başvurusuna istinaden çok kısa bir süre içerisinde kargo aracılığıyla teslimat gerçekleştirilir.
  • Öğrenciler de Enpara kredi kartı sahibi olabilir. Öğrencilere yönelik hazırlanan ender ürünlerden birisi olan Enpara kredi kartını temin etmek isteyen öğrencilerin öğrenci kimliğinin fotoğrafını Enpara.com yetkililerine iletmesi gerekir.
  • Kredi kartı özelliğine ek olarak nakit avans özelliğinin de kullanılması mümkündür. Müşteriler hesaplarından kart limiti dahilinde nakit çekimi gerçekleştirebilir.
  • Enpara kredi kartıyla internetten alışveriş yapılabilir. Talep eden müşteriler kredi kartını internet alışverişlerine kapatma imkanına da sahiptir.
enpara kredi karti avantajlari
enpara kredi karti avantajlari aidat yok faizsiz taksit

Enpara Kredi Kartı Nasıl Alınır

Anında Enpara kredi kartı başvuru yapmak isteyen müşterilerin QNB Finansbank Enpara servisinin internet sitesi aracılığıyla başvuru iletmesi ya da Enpara müşterisi olması gerekir. Enpara müşterileri internet ya da mobil şubeye giriş yaptığında kredi kartı sekmesinin uygulamaya eklendiğini ve bu sekmeye giriş yapıldığında başvuru iletebilecekleri bir buton olduğunu görebilir. Yapılan kredi kartı kartı başvuruları çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilip sonuçlandırılır. Başvuru süreci ile ilgili daha kapsamlı bilgi için Enpara Kredi Kartı Başvurusu bu bölümü ziyaret edebiliriz.

Öğrenciler kredi kartı başvurusu iletirken başvuru formuna öğrenci kimlik kartlarını da eklemelidir. Aksi taktirde standart değerlendirmeler yapılacak ve yüksek ihtimalle yapılan başvuru olumsuz yanıtlanacaktır.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu