fbpx
DenizbankOnline Kredi Kartı

Denizbank Bonus Kredi Kartı İçin Online Başvuru (İnternet, vs.)

Online kredi kartı başvuru imkanı sağlayan bankalardan birisi de Denizbank’tır. Tüketiciler Denizbank’a ilettiği kredi kartı başvurusu sonrasında aynı gün içerisinde başvuru sonucunu öğrenebilir ve kısa süre içerisinde kredi kartını teslim alabilir.

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik onlarca farklı kredi kartına sahiptir. Tüketiciler kendisi için en iyi kredi kartının hangisi olacağını öğrenmek için çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden bilgi talep edebilir.

Hali hazırda online başvuru iletilebilecek kredi kartları Deniz Bonus, Afili Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, BJK Bonus, Ada Kart, Akhisar Bonus, Çaykur Rizespor Bonus, Emekli Bonus, ES ES Bonus, GÖZ GÖZ Bonus, KAF KAF Bonus, Kasımpaşaspor Bonus, Kayseri Erciyesspor Bonus, Kemer Bonus, Konyaspor Bonus, Manchester United Bonus, Mersin İdman Yurdu Bonus, NETCARD, Orduspor Bonus, Şanlıurfaspor Bonus, TED Afili Bonus, Trabzonspor Bonus ve Denizlispor Bonus’tur.

Ortak markalar özelinde teslim edilen futbol kulüpleriyle ilgili kredi kartlarını kullanan tüketiciler yaptıkları alışverişlerde kendilerinden herhangi bir kesinti olmaksızın takımlarına Denizbank tarafından bağış yapılmasını mümkün kılabilir. Standart kredi kartları arasında en sık kullanılan kredi kartı ise Deniz Bonus’tur.

Denizbank Kredi Kartı Avantajları

Denizbank’ın her kredi kartı kendi özelinde çeşitli avantajlara ve olanaklara sahiptir fakat en sık kullanılan kredi kartı Deniz Bonus ile yapılan her harcamadan bonus puan kazanılması, vade farksız taksit imkanından yararlanılması, her gün güncellenen bonus kampanyalarına katılım sağlanması ve yurt dışı alışverişlerinin kredilendirilmesi mümkün olur.

Denizbank Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Denizbank müşterisi olunsun ya da olunmasın tüm kredi kartlarına internet üzerinden ya da mobil bankacılık uygulamasıyla başvuru iletilebilir. İnternet sitesi aracılığıyla online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin Ana Sayfa > Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını takip etmesi gerekir.

Yapılan kredi kartı başvurusu aynı gün içerisinde değerlendirilecek ve kısa mesajla yanıtlanacaktır. Başvurusu olumlu yanıtlanan tüketiciler adres teyidi ve kart teslimi amacıyla çağrı merkezinden aranacaktır. Eğer herhangi bir arama yapılmadıysa fakat kredi kartı başvurusu olumlu yanıtlandıysa süreçle ilgili bilgi edinebilmek için tüketicinin çağrı merkezini araması da mümkündür.

Kimler Kredi Kartı Alabilir

Denizbank’a internetten iletilen kredi kartı başvurusunda dikkat edilecek en önemli iki detay kredi notu ve en son beyan edilen gelirdir. Tüketiciler yaptığı kredi kartı başvurusunun olumsuz yanıtlanması durumunda şubeye giderek gelir belgesi beyanında bulunabilir ya da kredi kartı limiti kadar nakiti vadesiz mevduat hesabına yatırıp bloke teminatlı kredi kartı isteyebilir.

deniz bonus online başvuru
denizbank bonus kredi karti online basvuru

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulaması

Denizbank’a iletilen kredi kartı başvuruları olumlu yanıtlanan tüketiciler kurye sürecini çağrı merkezi üzerinden takip edebilir. Başvurusunun durumunu öğrenmek isteyen tüketiciler ise Denizbank şubeleri ya da Denizbank çağrı merkeziyle iletişime geçmelidir. Taşra ve merkeze uzak bölgelerde oturan tüketicilerin bazı durumlarda en yakın şubeye giderek kartını teslim alması gerekebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda kartın teslim edildiği şubedeki personel kredi kartı sahibini aramakta ve kartının teslim alınabileceğiyle ilgili bilgi vermektedir.

Sitemizde yer alan Şubeye Gitmeden Denizbank 55 Bin TL Kredi Başvurusu konulu yazımızı da buradan okuyabilir ve online olarak herhangi bir Denizbank şubesine gitmeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu