fbpx
Burgan BankOnline Kredi Kartı

Burganbank Kredi Kartı En Kolay Online Başvuru Yöntemi

İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler Burgan Bank’ın ürünlerinden yararlanma imkanına da sahiptir. Basit bir başvuru prosedürünün tamamlanması sonrasında kart talebini bankaya ileten tüketiciler aynı gün içerisinde değerlendirme sonucunu öğrenmekte ve kart teslimatının nasıl yapılacağıyla ilgili Burganbank tarafından aranmaktadır.

Bireysel müşteri tabanında kısa süre içerisinde ciddi başarılara imza atan Burgan Bank, tüketici ihtiyaçlarına yönelik spesifik kredi kartları üretmeyi tercih etmiştir. Bu kapsamda tüketicilere ikiden fazla alternatif sunan Burgan Bank, kişi için en iyi olacak kredi kartının seçilmesi adına çağrı merkezi üzerinden danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bank, Türkiye’nin en yaygın üye iş yeri ağına sahip Bonus özellikli kredi kartlarını tüketicilere teslim etmektedir. En sık kullanılan kredi kartı Burgan Bonus olsa da Burgan Bonus Plus, Burgan Bonus Premium, Burgan Bonus Platinum ve Burgan Bank Hesaplı Kart’ın da harcama alışkanlıkları ve beklentiye bağlı olarak en avantajlı kredi kartı olması mümkündür.

Burgan Bank Kredi Kartı Online Başvuru

Burgan Bank’a kredi kartı başvurusu ileten tüketicilerin talepleri ön başvuru statüsünde sayılmaktadır. Bu kapsamda kart başvurusuna olumlu yanıt alan tüketicilerin en yakın şubeye giderek çeşitli belgeler ibraz etmesi gerekir. Burgan Bank diğer bankalardan farklı olarak kredi kartı başvurusu sırasında çalışılmak istenen şubenin seçilmesine de olanak sağlamaktadır.

Burgan Bank’a kredi kartı başvurusu iletecek tüketicilerin web adresine giriş yaptıktan sonra Benim İçin > Kartlar > Kredi Kartları > Hemen Başvur adımlarını takip etmesi gerekir. Kredi kartı başvuruları genellikle aynı gün içerisinde değerlendirilmekte ve kısa mesaj üzerinden tüketiciye bilgilendirme yapılmaktadır. Talep eden tüketiciler başvuru sayfasında müşteri temsilcisinin kendisini aramasını da tercih edebilmektedir.

Kimler Kredi Kartı Alabilir

Burgan Bank’a internetten iletilen kredi kartı başvuruları öncelikle kredi notuna bağlı olarak değerlendirmeye alınmaktadır. Kredi notu değerlendirmesi sonrasında ikinci aşamaya geçen tüketicilerin şubeye gelir belgesi ibraz etmesi gerekir, buna ek olarak 18 yaşından büyük ve T.C. vatandaşı olmak da şartlar arasındadır.

Burgan Bank Kredi Kartı Avantajları

Burgan Bank’ın kredi kartlarının tümü Bonus özelliklidir. Bu kapsamda yurt içi ve yurt dışında yapılan her harcamadan bonus puan kazanılması ve biriktirilen bonus puanların farklı harcamalarda kullanılması mümkün olur.

Talep eden tüketiciler kredi kartı limitinin tamamı kadar nakit avans kullanma olanağına da sahiptir. Nakit avans kullanan tüketiciler 9 ay vadeyle borcunu geri ödeyebilir.

burganbank kredi kartı başvurusu
burganbank kredi karti online basvuru

Ek olarak Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağına sahip markanın Bonus olması nedeniyle Bonus üyesi iş yerlerinden daha sık alışveriş yapılması ve çok daha yüksek oranlarla bonus puan kazanılması da mümkün olur.

Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Burgan Bank’a iletilen kredi kartı başvurusunun durumunu sorgulamak isteyen tüketicilerin müşteri hizmetlerinden yararlanması gerekir. 0850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayarak kredi kartı müşteri temsilcisine bağlanan tüketiciler, kart başvurusunun ne durumda olduğunu ya da kartının nerede olduğunu öğrenebilir.

Piyasadaki En İyi Kredi Kartı Hangisi konusu ile ilgili bölümümüzü buradan ziyaret edebilir ve söz konusu yazımızı da okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu