fbpx
İhtiyaç Kredisi

Arçelik ING Bank Kredi Kampanyası Detayları (Başvuru, Şartlar)

ING Bank ile Arçelik arasında imzalanan protokol sonrasında Arçelik mağazalarından yapılacak alışverişlerin ING Bank İhtiyaç Kredisi ürünü aracılığıyla finansmana konu edinebilmesi mümkün hale getirilmiştir. Arçelik mağazalarının içerisinde de kullanılabilen bu kredi ürününün kendine has bazı detayları da vardır ve bu kapsamda Arçelik ING Bank kredi kampanyası detayları nelerdir, koşullar ve faiz oranları gibi çeşitli konulara değinilmesi yararlı olacaktır.

Arçelik Kampanyası Koşulları

ING Bank ile Arçelik arasında imzalanan protokol sadece anlaşmalı Arçelik mağazalarını kapsamaktadır, bu kapsamda tüketicilerin anlaşmalı Arçelik mağazalarına giderek kredi talep etmesi ya da tahsis ettiği krediyi bu mağazalarda kullanması gerekir. İlgili krediden herhangi bir masraf alınmamaktadır ve 48 aya kadar vadelendirilebilmektedir.

 • Kampanya kapsamında en az 750 TL, en fazla 15 bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir,
 • İlgili kredi ürününden yararlanmak için finansman tahsis ücreti, dosya masrafı vb. ödemeler yapılmasına gerek yoktur,
 • Kredi için hayat sigortası yaptırılması gerekmez,
 • Yalnızca anlaşmalı Arçelik mağazalarından kredi kullanılabilmektedir.

ING Bank Arçelik Kredi Başvurusu

ING Bank aracılığıyla kullanılacak Arçelik kredisi için izlenmesi gereken prosedürler şu şekildedir:

 1. Arçelik mağazası içerisinde ARCELIK boşluk TCKN yazıp 2229’a kısa mesaj gönderilmelidir.
 2. Başvurunun ING Bank’a iletildiğiyle ilgili bilgilendirme mesajının içerisinde gelen onay kodu alındığında Arçelik Mağazası’nın içerisinde bulunan ING Bank Hizmet Noktası’na giderek kimlik ibrazı yapılmalı ve krediye istinaden gerekli olan çeşitli belgelerin imzalanması gerekmektedir.
 3. Krediye istinaden imzalanması gereken belgelerle ilgili prosedürler gerçekleştirildiği andak kredi tahsisi gerçekleşir, şubeden çıkmadan kredi kullanılmış olur.
 4. Krediye istinaden yapılması gereken geri ödemeyi ING Bank şubelerinden, ING Bank internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı üzerinden yapmak mümkündür.

Arçelik ING Bank Kredi Hesaplaması

ING Bank aracılığıyla Arçelik’te yapacağı harcama için kredi kullanan tüketicilerin razı olması gereken faiz oranı % 1.39’dur. Bu kapsamda:

 • 750 TL kredi çeken ve bu krediyi 9 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 90 TL toplamda 814 TL ödemesi gerekir.
 • 1000 TL kredi çeken ve bu krediyi 12 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 93 TL toplamda 1112 TL ödemesi gerekir.
 • 5000 TL kredi çeken ve bu krediyi 18 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 324 TL toplamda 5829 TL ödemesi gerekir.
 • 10.000 TL kredi çeken ve bu krediyi 24 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 509 TL toplamda 12.217 TL ödemesi gerekir.
 • 15.000 TL kredi çeken ve bu krediyi 36 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 558 TL toplamda 20.073 TL ödemesi gerekir.
 • 20.000 TL kredi çeken ve bu krediyi 48 ay vade ile geri ödemek isteyen tüketicilerin her ay 457 TL toplamda 22.916 TL ödemesi gerekir.
arçelik ing beyaz eşya kredisi
arcelik ing bank kredi basvurusu

Anlaşmalı Arçelik Mağazaları Hangileri

Anlaşmalı Arçelik mağazalarının listesine erişmek için https://www.ingbank.com.tr/F/Documents/pdf/urunler/Arcelik_Adres_Listesi.pdf bağlantısını ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Kredidakik ile Arçelik Beko Mağazalarında Krediniz Hazır konulu yazımızı da okuyabilir, bununla birlikte Evleneceklere Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar konulu yazımızı da okuyarak kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu