fbpx
İhtiyaç KredisiKredi Kampanyaları

Akıllı Cep Telefonu Kredisi Veren Düşük Faizli 5 Banka 2021

Cep telefonu kredisi konusunun ortaya çıkışının sebeplerine baktığımızda; geçtiğimiz dönemlerde kredi kartlarıyla ilgili alınan en radikal kararlardan olan cep telefonlarının taksitli olarak satışının yasaklanmasıdır. Bu kapsamda sahip olduğu kredi kartlarıyla cep telefonu alışverişlerini taksitlendiremeyen tüketicilerin farklı arayışlar içerisine girmesi gerekmiş ve bu krizi fırsata çeviren kurumlar da yine bankalar olmuştur.

Tüketicilerin doğrudan cep telefonu alışverişini taksitlendirmesi mümkün değildir çünkü bu ticari işlem yasal olmayacaktır. Fakat teknoloji markalarıyla iş birliği yapan bankalar satılacak ürünleri kredilendirmeyi ve ödemeyi peşin yapmayı, alacağını da tüketicilerden taksitli olarak gerçekleştirmeyi başarmıştır. Bu kapsamda tüketicileri nitelikli ihtiyaç kredisi ürünlerine yönlendiren bankalar çeşitli mağazalardan alışveriş yapılacak olması halinde faiz oranlarında da indirime gitmiştir.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Başta teknoloji markalarıyla iş birliği yapan bankalar olmak üzere telefon satın almak isteyenlere kredi verdiğini duyuran herhangi bir marka ile anlaşması bulunmayan bankalar da bulunmaktadır. Tüketiciler doğrudan telefon kredisi veren bankalarla çalışmaya başlamadan önce mutlaka dönemsel bazda düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünlerini araştırmalı ve daha cazip oranlarla tahsis edebileceği bir kredi olup olmadığını öğrenmelidir.

ING Bank TEKNOSA Telefon Kredisi

ING Bank’ın TEKNOSA mağazalarından alışveriş yapılması halinde tüketicilerin kullanımına sunduğu Tekno Kredi ürünü ile akıllı cep telefonu alışverişini taksitlendirmek mümkündür. En az 500 TL en fazla 15 bin TL tutarındaki harcamaları kredilendiren ING Bank’ın bu ürününden faydalanmak isteyen tüketiciler TEKNOSA boşluk TCKN yazıp 2229’a kısa mesaj  göndererek başvuru iletebilir.

Başvurusu onaylanan tüketiciler herhangi bir TEKNOSA mağazasına giderek kredisini fatura bazında ortaya çıkan maliyeti karşılayacak şekilde tahsis edebilir. Ayrıntılı bilgi için 0850 222 0 600 numaralı ING Bank, çağrı merkezinin aranması yeterli olacaktır.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi

Odeabank ile Vatan Bilgisayar arasında imzalanan protokol neticesinde tüketicilerin yapacağı 600 TL ile 20 bin TL arasındaki teknolojik ürün alışverişini kredilendirmesi mümkündür. Krediden yararlanmak isteyen tüketicilerin VATAN boşluk TCKN yazdıktan sonra 8444’e kısa mesaj  göndermesi yeterli olacaktır. Kredisi onaylanan tüketiciler herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasından yapacağı alışverişten doğacak maliyetlerin karşılanması usulüyle tahsis gerçekleştirebilir. Ayrıntılı bilgi için 444 8 444 numaralı Odeabank çağrı merkeziyle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Denizbank Media Markt Çağrı Merkezi

Media Markt ile anlaşmaya varan Denizbank internet alışverişleri de dahil olmak üzere yapılacak her türlü teknolojik ürün alışverişini kredilendirebilme imkanına sahiptir. Krediden yararlanmak isteyen tüketicilerin Denizbank ya da Media Markt web sitesi üzerinden başvuru yapma imkanı bulunur. Ek olarak mağazalardan kredi kullanacak tüketicilerin KREDİM boşluk TCKN yazdıktan sonra 3280’e kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır.

Kredi onayı alan tüketiciler yapacağı alışverişin faturasının Denizbank tarafından karşılanması usulüyle kredi tahsisini gerçekleştirebilecektir. Ayrıntılı bilgi için 0850 222 08 00 numaralı Denizbank çağrı merkeziyle iletişime geçmek yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Turkcell Kredisi

Turkcell İletişim Merkezleri’nden (TİM) teknolojik ürün satın almak isteyen tüketicilerin faiz, masraf vb. ücretler ödemeden QNB Finansbank aracılığıyla kredi kullanması mümkündür. Söz konusu kredi ürününden yararlanmak için gereken başvuru TİM’lerden yapılabilecektir.

akilli cep telefonu kredisi veren dusuk faizli 5 banka
taksitli cep telefonu kredisi

Vakıfbank GOLD Bilgisayar Kredisi

Vakıfbank ile GOLD Bilgisayar arasında imzalanan protokol neticesinde GOLD Bilgisayardan teknolojik ürün satın almayı planlayan tüketicilerin söz konusu harcamayı kredilendirmesi mümkün hale gelmiştir. Krediden yararlanmak isteyen tüketicilerin tek yapması gereken anlaşmalı Gold Bilgisayar mağazalarından kredi başvurusunda bulunmak. Anlaşmalı Gold mağazalarını öğrenmek ve kredi ürünü hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmek için 0850 222 07 24 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini aramak yeterli olacaktır.

Sitemiz üzerinden Kredi Kampanyaları bölümümüze muhakkak dönemsel olarak göz atmalı ve bankaların güncel kampanyalarını takibe almalısınız.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu