fbpx
BlogKredi Kampanyaları

Kredidakik ile Arçelik Beko Mağazalarında Krediniz Hazır

Arçelik ve Beko mağazalarında taksit yerine anında kredi imkanı sağlayan bir kampanya olan Kredidakik ile ilgili bu yazımızda sizlere bilgi vermeye çalışacak ve Kredidakik nedir nasıl başvuru yapılır detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Kredidakik Nedir?

Arçelik ve Beko mağazalarında senetsiz ve kefilsiz alış veriş yapılabilmesine olanak veren, Koçfinans kolaylığıdır ve genel olarak kredi sistemi olarak nitelendirilmektedir. Kredidakik kredi sistemi 7 gün 24 saat boyunca kullanılan önemli ve aynı zamanda gerekli bir sistem olmaktadır. Alışverişlerinizde alt sınır olarak 500 TL belirlenmiş olu, üst harcama sınırı hiçbir şekilde yoktur. Seçili ürün sistemi de yoktur ve Arçelik ile Beko mağazaları içinde yer alan bütün ürünlerde, kredidakik kullanılabilir.

Başvuru nasıl yapılır?

Kredidakik başvurusu yapılırken ihtiyacınız olan evraklar, kimlik belgeniz ve adınıza düzenlenmiş elektrik, su,telefon ya da doğalgaz faturasıdır. Fatura gibi belgeleri sunamamanız durumunda ikametgah belgesi de kabul ediliyor. Hızlı ve pratik bir kredi kullanma sistemi olan Kredidakik de üstelik dosya masrafı, sigorta bedeli gibi ekstra ücretlendirmeler de olmuyor.

Vade süresi nedir?

Her kredi sisteminde olduğu gibi kredidakikte de belirli oranda vade sürelerini içermektedir. 500 ile 1500 TL arası kullanılan kredilere 18 ay , 1500 TL ve üzeri kredilere ise 24 aya kadar vade seçeneği müşterilere sunulur. Kredidakik ile Arçelik ve Beko markalı tüm beyaz eşya ve elektronik aletlere sahip olabileceğiniz gibi kredidakik uygulamasını cep telefonlarınız üzerinden de indirebilirsiniz. Kredidakik sağladığı kolaylıklar ile, müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Taksit ödemeleri nasıl yapılıyor?

Kredidakik taksit ödemelerini yapabilmek için size verilen kod ile, aşağıda bulunan bankalara başvurmanız gerekiyor.

Kredidakik kredi geri ödemesi yapılabilecek bankalar;

  • Yapıkredi,
  • Halkbank,
  • Denizbank,
  • TEB,
  • İş Bankası,
  • Akbank,
  • Finansbank,
  • ING Bank
  • Garanti Bankası

Bu bankalar ile iletişim kuramama halinizde ise Vakıfbank ve TEB veznelerinden , Yapı Kredi , İşBankası ve TEB ATM’lerinden kartlı ya da kartsız işlem seçenekleri ile de herhangi bir ücret ödemeden, taksitlerinizi düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Yine anlaşmalı bankalara ödeme talimatı vererek ve bankaların internet ve mobil şubeleri üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

redidakik uygulamasından yararlanmak için banka satış danışmanına kredi dakik uygulamasından yararlanmak istediğinizi söylemniz yeterli olacaktır. Gelir belgesi gibi bir belge istenmediği için işlem sonucunuz dakikalar içinde satış danışmanı tarafından sizlere geri dönüş olarak bildirilir. Gerisi beğendiğiniz ürünleri seçme süreciyle devam eder. Krediniz onaylandığı zaman, istediğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

kredidakik başvuru
kredidakik ile arcelik beko magazalarinda krediniz hazir

Gerekli belgeler nedir?

Bu kredide masraf, ödeme ücretler, kefil ve teminat gösterme gibi durumlar yoktur. Kredidakik de öncelikle kredi tahsis ücretinin de olmadığını sizlere aktarmak istiyoruz ve Ayrıca sigortada yaptırılmıyor. Birde dosya masrafı adı altında herhangi bir ücret talebi de olmuyor. Başvuru için ise sadece sizlerden 2 adet belge isteniyor. Bunlardan birincisi nüfus cüzdanı oluyor. Diğeri ise adınıza kayıtlı son üç ayı kapsayan herhangi bir fatura oluyor ama bunun yerine ikametgah belgesi de verebilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu