fbpx
AnadolubankOnline Kredi Kartı

Anadolubank Kredi Kartı Şubeye Gitmeden Online Başvuru

Kısa süre içerisinde bireysel müşteri tabanında ciddi başarılara imza atan Anadolubank, dijital bankacılık hizmet kanalını etkin biçimde kullanan bankalar arasında yer almakta ve tüketicilerin online kredi kartı başvurusu yapmasına imkan sağlamaktadır. Basit başvuru prosedürlerinin ardından, şartların da sağlanıyor olması durumunda adrese teslim edilebilen kredi kartlarının yine internet şube ve mobil bankacılık uygulaması aracılılığıyla kontrol edilmesi mümkündür.

Anadolubank Kredi Kartları

Anadolubank müşterileri Worldcard özellikli kredi kartlarıyla ülkemizde kullanıma sunulan en değerli kredi kartlarından birisine sahip olabilir. 200 binden fazla üye iş yeri ağı bulunan Worldcard ile her gün düzenlenen onlarca kampanyadan birisine katılım sağlanabilir ya da yapılan harcamalardan kazanılan World puanlar harcamalarda kullanılabilir. Classic Worldcard, Gold Worldcard ve Platinum Worldcard başvuruda bulunulabilecek kredi kartları arasında yer almaktadır.

Classic Worldcard için yıllık 66 TL, Gold Worldcard için yıllık 82 TL, Platinum Worldcard için yıllık 93 TL kart aidatı alınmaktadır. Söz konusu kredi kartlarının her biri diğerine nazaran daha fazla Worldpuan kazandırmakta ve burada da tüketicinin harcama alışkanlıklarının ne olduğu belirleyici olmaktadır.

Anadolubank Kredi Kartı Avantajları

Anadolubank Worldcard özellikli kredi kartıyla World dünyasının tüm avantajlarını tüketicilerin erişimine mümkün kılmaktadır. Nakit avans çekimi, vade farksız taksitli alışveriş ve yapılan yurtiçi-yurtdışı tüm harcamalardan kazanılan world puan gibi imkanlar da bulunmaktadır.

Anadolubank Online Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank’a internet üzerinden kredi kartı başvurusu iletebilmek için internet bankacılığı uygulamasını kullanabilmek diğer bir deyişle bankada hesap açtırmış olmak gerekir. Anadolubank’ta hesabı olan tüketiciler internet ya da mobil şubeye giriş yaptıktan sonra Kredi Kartları > Hemen Başvur adımlarını takip etmelidir.

Anadolubank’ta henüz hesap açtırmamış olan tüketicilerin ise en yakın şubeye giderek hesap açılış başvurusu iletmesi gerekir. Hesap açılışı sonrasında kredi kartı başvurusu yapılabilecektir.

Kimler Kredi Kartı Kullanabilir

Anadolubank’a kredi kartı başvurusu iletecek tüketicilerin:

  • Düzenli bir gelir sahibi,
  • 18 yaşından büyük,
  • C. vatandaşı olması gerekir.

Ek olarak geçmiş dönemlerde kullanılan kredi ve kredi kartlarından doğan sorumlulukların ne derece yerine getirildiğini gösteren kredi notu da kredi kartı başvurusu için büyük öneme sahiptir. Kredi notu düşük olan ya da oluşmayan tüketicilerin kredi kartı başvurusu olumsuz yanıtlanabilir.

Reddedilen kredi kartı başvuruları nedeniyle yeni bir başvuru iletmektense şubeye giderek gelir belgesi ibrazında bulunulabilir ya da talep edilen limit kadar para vadesiz mevduat hesabına yatırılarak bloke teminatlı kredi kartı istenebilir.

anadolubank kredi kartı başvurusu
anadolubank kredi karti subeye gitmeden online basvuru

Kredi Kartı Başvuru Sorgulaması

Anadolubank’a kredi kartı başvurusu ileten tüketiciler internet üzerinden başvuru durumunu sorgulama imkanına sahip değildir. Çağrı merkezi ya da banka şubelerinin kullanılması gerekir. Anadolubank, eğer mümkünse kredi kartlarını şubeye teslim etmekte ve tüketicilerin şubeye giderek kredi kartını almasını beklemektedir. Şubeye teslim edilen kredi kartları için tüketici aranacak ve şubeye gelmesi talep edilecektir.

Anadolubank Kredi Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir konulu yazımızı da buradan https://onlinekrediler.net/anadolubank-kredi-basvuru-sonucu-nasil-ogrenilir-sorgulama/ göz atarak okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu