fbpx

Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2019

| |

2019 yılı bankacılık sektöründe teknolojik yeni gelişmelere sahne olacak diyebiliriz. Özellikle kredi başvuruları konusunda artık bankalar gitmek yerine şubeye gitmeden online olarak yapılması daha çok gündemde olacak. Bankalar kredi ve kredi kartı başvurusu noktasında işi daha da ileri götürecekler. Şu an bile bankalar; şubeye gitmeden kredi başvurusu alıyor ve yapılan başvuruyu inceleyip onaylandıktan sonra ise anında paranızı hesabınıza yatırıyor. Sayfalarca kredi sözleşmeleri imzalamak, sigorta poliçeleri imzalamak, kredi ve kredi kartı başvuru formları doldurmak artık bu yöntemle tarih oluyor diyebiliriz. Bizler de bu konuda Onlinekrediler.net olarak bu yazımızda siz değerli okurlarımız için; şubeye gitmeden kredi veren bankaların 2019 yılı itibariyle hepsini tek bir yazıda ele alarak kıyaslama yapma imkanı sağlayacak ve yine 3 dakikada kredinizi hesabınıza yatıran online kredi başvurularını tanıtmaya çalışacağız.

Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2019 : 5 Dakikada Kredin Hazır
Şubeye Gitmeden Kredi

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek

Bankaların şubeye gitmeden kredi tekliflerine girmeden önce bu noktayı sizler için aydınlatmamız gerekiyor. Takdir edeceğiniz üzere; online kredi başvurularında, başvurunuzun kabul görmesi halinde talep ettiğiniz kredi miktarını, bankaya gitmeden parayı hesabı almak şeklinde sistem işlemektedir. Şubeye gitmeden kredi çekmek için de ilgili bankada bir hesabınız olması gerekir. Ancak online kredi başvurusu yapılacak bankada hesabı olmayanlar da başvuru yapabilmektedir. Bu aşamada kişilere anında bir vadesiz banka hesabı da açılmaktadır. Böyle durumlarda banka kişi için bir hesap açmakta ve parayı direkt olarak hesaba yatırmaktadır. Yapmanız gereken tek iş paranızı çekmek için en yakın ATM ‘ye ya da şubeye gitmek olacaktır.

Online krediler ile ilgili olarak yine bilinmesi gereken bir diğer husus da bankaların genel itibariyle bu kredi başvurularında verilen kredi miktarını biraz daha düşük tutmalarıdır. Eğer yüklü miktarda bir kredi başvurunuz olacaksa bunu şubeler kanalıyla yapmanız daha iyi olacaktır. Tabii ki yine de şansınızı deneyerek online kredi başvurusu sırasında talep ettiğiniz miktarı yazabilirsiniz.

Sayfalarca İmzaya Gerek Yok

Şubeye gitmeden yapacağınız kredi başvurularında; takdir edeceğiniz üzere şubelerden yaptığımız kredi başvurularında sayfalarca imzaladığımız kredi sözleşmelerine, başvuru formlarına yer yok. Bu konuda bankaların çözümü ise; yine online ortamdan sizlere kredi sözleşmesini sunarak ve bu kredi sözleşmesinin yanında yer alan ONAYLA butonunu tıklamanızla birlikte sözleşmeyi imzalamış sayılmanızı sağlamaktır.

Hangi Bankalar Şubeye Gitmeden Kredi Veriyor

Şimdi online kredi ile ilgili başvuru süreci hakkında genel anlamda sizleri bilgilendirdikten sonra; bu şekilde kredi başvurusu alan bankaları sırasıyla sizlere tanıtalım ve her banka için şubeye gitmeden kredi başvurusu ile ilgili internet sitelerini link ve butonlar ile istifadenize sunacağız.

Örnek Ödeme Planları

Tüm bankalar arasında daha rahat bir kıyas yapmanız için tüm bankalardan almış olduğumuz 10 bin TL 36 ay vadeli online kredi tekliflerini ve ödeme planı örneklerini size sunacağız. Bu noktadan sonra size sadece karar vermek ve kredi başvurunuzu yaparak sadece 5 dakika içerisinde paranızı çekmek kalıyor.

Akbank ile Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Akbank şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler; 20 bin TL ‘ye kadar herhangi bir belge ibrazı yapmadan ve imza atmadan 36 aya varan vadelerle bu krediyi çekebiliyor. Akbank ‘tan online kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz üç yöntem bulunuyor.

Bunlar sırasıyla;

 • Akbank Direkt İnternet Bankacılığı,
 • Akbank Direkt Mobil Bankacılık
 • Akbank ‘ın internet sitesi üzerinden Akbank Direkt Kredi formunu doldurmak şeklindedir.

En kolay şekilde başvuruda bulunmak için Akbank Direkt Kredi formunu doldurabilirsiniz. Forma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank ‘ın müşteri hizmetleri telefon bankacılığı olan 444 25 25 olu telefonu da arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Akbank ‘ın 10 bin TL 36 ay vadeli şubeye gitmeden kredi teklifinde; faiz oranı yüzde 2,77 olurken, aylık ödemeler ise 480 TL olacaktır. Masraflar hariç geri ödeme 17 bin 346 TL ‘ye denk gelecektir.

Garanti Bankası ile Şubeye Gitmeden 5 Dakikada Kredi

Online kredi konusunda hizmet veren bir diğer bankamız ise Garanti Bankası. Garanti Bankası ‘nda yüzde 1,29 ‘dan başlayan oranlarla online kredi teklifleri sunuluyor. Küçük bir detayı hatırlatacak olursak; kredi miktarınız arttıkça Garanti Bankası ‘nda faiz oranı düşüyor. Örneğin 75 bin TL ve üzerindeki kredilerde faiz oranı yüzde 2,59 iken, 10 bin TL ‘lik bir kredi başvurusunda ise faiz oranı yüzde 2,67 ‘e çıkıyor. Daha küçük tutarlı meblağlar için de yine faiz rakamı artabiliyor.

Garanti Bankası şubelerine gitmeden kredi başvurusunda bulunmak için izleyebileceğiniz adımlar;

 • Garanti İnternet Bankacılığı,
 • Garanti Cep uygulamasıdır.

Buralardan başvurmak için Garanti Bankası ‘nda hesabı olmayanlar ve internet bankacılığı parolası almak isteyenler ise; buraya tıklayabilir.

Örnek Ödeme Planı

Akbank ‘ın 10 bin TL 36 ay vadeli şubeye gitmeden kredi teklifinde; faiz oranı yüzde 2,69 olurken, aylık ödemeler ise 472 TL olacaktır. Masraflar hariç geri ödeme 16 bin 995 TL ‘ye denk gelecektir.

Yapı Kredi Bankası ile Acil İhtiyaçlar İçin Hızlı Kredi

Yapı Kredi Bankası ile anında online kredi başvurusu yaparak, parasını hesabına almak isteyenler 10 bin TL ‘ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Faiz oranları yüzde 1,27 ‘den başlamakta olup, çekilmek istenen kredi miktarı yükseldikçe kredi faiz oranı düşüyor.

Bu krediye başvurmak için izleyebileceğiniz yöntemler;

 • Yapı Kredi İnternet Bankacılığı
 • Yapı Kredi Mobil Bankacılık ‘tır.

Bunun yanında eğer Yapı Kredi Bankası müşterisi değilseniz ve online kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bu durumda Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri telefon bankacılığı numarası olan 444 0 444 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Yapı Kredi Bankası ‘nın 10 bin TL 36 ay vadeli şubeye gitmeden kredi teklifinde; faiz oranı yüzde 2,76 olurken (dikkat : faiz oranları müşteri özelinde değişebilmektedir), aylık ödemeler ise 479 TL olacaktır. Masraflar hariç geri ödeme 17 bin 315 TL ‘ye denk gelecektir.

QNB Finansbank ile Rahat Online Kredi

QNB Finansbank ‘tan herhangi bir şubeye gitmeden ya da herhangi bir belge ibraz etmeden 30 bin TL ‘ye kadar kredi çekebilirsiniz. Faiz oranları yüzde 1,26 ‘dan başlamakta olup, vade süresi ise 36 aya kadar uzayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir :  Aktifbank Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL 36 Aya Kadar Vade

Online kredi başvurusu yapmak için;

 • QNB Finansbank internet bankacılığı,
 • QNB Finansbank mobil bankacılık,
 • QNB Finansbank online kredi başvuru forumunu doldurabilirsiniz.

Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz bu durumda 0 850 222 0 900 nolu telefonu arayarak çözüm bulabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

QNB Finansbank ‘tan 10 bin TL 36 ay vadeli online kredi teklifinde; faiz oranı yüzde 2,22 olacak, aylık ödemeleriniz ise 435 TL ‘ye denk gelecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 15 bin 723 TL ‘ye denk gelecektir. QNB Finansbank ta kişiye özel faiz oranı uygulanmakta olup, bu oran da kişinin kredi notunun durumuna göre belirlenmektedir. Yüksek kredi notuna düşük faiz oranı uygulanmakta, düşük kredi notuna ise yüksek faiz oranı uygulanmaktadır. Örneğimizde baz alınan % 2,22 lik faiz oranı, en iyi kredi notuna göre tespit edilmiştir.

Bank Pozitif ‘ten Şubeye Gitmeden Kredi

İster Bank Pozitif müşterisi olun ister olmayın; bu hiç bir sorun teşkil etmiyor. Çünkü kredi başvurunuzu internet üzerinden şubeye gitmeden online olarak yapacak, kredi başvurunuzun kabulü halinde sizinle irtibata geçilerek gerekirse adresinize gelinecek ve gerekli işlemler yapıldıktan sonra paranız hesabınıza yatırılacaktır. 36 aya varan vadelerle kredi tahsis yapılmaktadır.

Bankpozitif Online Kredi Başvurusu için;

 • Kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Örnek Ödeme Planı

Bank Pozitif ‘in 10 bin TL 36 ay vadeli kredi teklifine baktığımızda; faiz oranı % 2,60 olarak hesaplanırken, ödemelerinizin 466 TL ‘ye denk geldiği görülecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 16 bin 836 TL ‘ye denk gelecektir.

İş Bankası ‘ndan Evraksız İmzasız Anında Kredi

Türkiye İş Bankası nakit ihtiyacı duyanlar için düzenlemiş olduğunu Anında Kredi kampanyası ile birlikte 25 bin TL ‘ye kadar 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 2,60 ‘ten başlayan faiz oranları üzerinden kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi başvurusunda bulunmak için;

 • İş Bankası İnternet Bankacılığından,
 • İş Cep mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası ‘ndan Anında Kredi kampanyası kapsamında çekmek istediğiniz 10 bin TL 36 ay vadeli kredi teklifinde; aylık ödemeler 466 TL ‘ye denk geldiği görülecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 16 bin 836 TL ‘ye denk gelecektir.

Ziraat Bankası Şubeye Gitmeden Kredi

Ziraat Bankası şubeye gitmeden kredi almak isteyenler için hemen bankanın başvuru kanalları ile örnek ödeme planını da paylaşalım.

 • Bu krediye; Ziraat Bankası ‘nın internet sitesinde bulunan kredi başvuru formu ile kimlik bilgileri ve sizden istenen diğer bilgileri doldurarak çok kısa sürede başvurabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Ziraat Bankası ‘nın da 10 bin TL 36 ay vadeli kredi teklifine bakacak olursak; faiz oranı yüzde 2,35 olurken, aylık ödemelerin 445 TL ‘ye denk gelecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 16 bin 070 TL ‘ye denk gelecektir. Ziraat Bankasının Şubeye Gitmeden Kredi işlemleri için daha ayrıntılı hazırladığımız ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Şubeye Gitmeden Kredi Hızlı  Başvuru

Vakıfbank ‘ta da online kredi konusunda “İnternet Hızında Kredi” adı altında bir kampanya bulunuyor. Bu kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerle şubeye gitmeden kredi için yüzde 2,39 faiz oranı uygulanmakta olup, bu faiz  oranı da kişinin kredi notunun durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vakıfbank şubeye gitmeden kredi başvurusu sonrasında kredinizi anında Vakıfbank hesabınıza alabiliyorsunuz. Bunun için başvuru işlemi ise oldukça basit;

 • Vakıfbank İnternet Bankacılığı
 • Vakıfbank Mobil Bankacılık ‘tan herhangi birisini kullanabilirsiniz. ” Başvurularım > Kredi Başvurusu ” bölümlerinden başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

Vakıfbank ‘tan sigortalı olan şubeye gitmeden 10 bin TL kredi çekmek istediğinizde; faiz oranı yüzde 2,39 olacak, aylık ödemelerin 449 TL ‘ye denk geldiği görülecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 16 bin 216 TL ‘ye denk gelecektir.

CEPTETEB Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB ‘in kendisi zaten bir dijital bankacılık platformu olduğu üzere, kredi başvuruları da dijital ortamlardan yani online olarak yapılıyor. En fazla 30 bin TL ‘ye kadar çekebileceğini bu kampanyada faiz oranları yüzde 2,40 ‘tan başlarken, vade süresi ise 36 aya kadar uzayabiliyor.

 • CEPTETEB online kredi başvurusu için internet sitesi üzerinden form doldurmanız yeterli olacaktır.
 • Ayrıca daha fazlası için 0 850 222 09 29 nolu CEPTETEB müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

CEPTETEB ‘in 10 bin TL 36 ay vadeli dijital online kredi teklifinde; faiz oranı yüzde 1,50 olacak, aylık ödemelerin 449 TL ‘ye denk geldiği görülecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 16 bin 195 TL ‘ye denk gelecektir.

ING Bank ‘tan E Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Çekin

Yüzde 2,09 ‘dan başlayan faiz oranları (kredi notuna göre değişebilir) ile ING Bank ‘tan şubeye gitmeden e kredi çekebilir, bunu da 36 aya varan vadelerle geri ödemeniz mümkündür.

Bu krediden yararlanmak için;

 • ING Bank İnternet bankacılığı,
 • ING Bank mobil cep telefonu uygulamasından başvuruda bulunabilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

ING Bank  10 bin TL ‘lik E kredi çekmek istediğinizde; faiz oranı yüzde 2,09 olacak, aylık ödemelerin 425 TL ‘ye denk geldiği görülecektir. Toplam geri ödeme miktarınız ise 15 bin 351 TL  olacaktır.

Odeabank Nakit Hazır Kredi

Odeabank ‘a kredi başvurusunda bulunanlar, başvurularının onaylanması ile birlikte paralarını anında hesaplarına alıyor ve dilediği gibi harcamaya başlıyor. 36aya varan vadelerle kredinizi çekebilirsiniz. Faiz oranları yüzde 3,1 şeklindedir.

Nakit Hazır Kredisi başvurusu için;

Örnek Ödeme Planı

Odeabank Nakit Hazır Kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeden kredi başvurusunda yapacak olanlar için 10 bin TL 48 ay vadeli teklife baktığımızda; faiz oranı yüzde 3,10 olduğunda, aylık ödemelerin 508 TL ‘ye denk gelecek ve toplam geri ödeme miktarı da 18 bin 307 TL olacaktır.

Denizbank Dijitaldeniz ile Şubeye Gitmeden Kredi

Denizbank yeni nesil bankacılık anlayışı olan Dijitaldeniz platformunda kredi başvuruları şubeye gitmeden kolayca yapılıyor ve onaylanması halinde de direkt olarak hesabınıza yatırılabiliyor. Vade süresi 36 aya kadar uzayabiliyorken, faiz oranları ise yüzde 3,14 ‘ten başlıyor.

Şubeye gitmeden Denizbank ‘tan kredi başvurusu yapmak isteyenler;

Ödeme Planı Örneği

Denizbank Nakit Hazır Kredi kampanyası kapsamında şubeye gitmeden kredi başvurusunda yapacak olanlar için 10 bin TL 36 ay vadeli teklife baktığımızda; faiz oranı yüzde 3,14 olduğunda, aylık ödemelerin 512 TL ‘ye denk gelecek ve toplam geri ödeme miktarı da 18 bin 432 TL olacaktır.

Kredi Başvurusu Sonrası Parayı direkt hesaba yatıran bankalar konulu yazımızı da buradan https://onlinekrediler.net/kredi-basvurusu-sonrasi-parayi-hesaba-yatiran-bankalar/ ortalama 3 dk içerisinde okuyabilir, başvurunuzu yapabilir ve içeriğimizde de belirttiğimiz üzere parayı anında hesabınıza alabilir, harcamaya başlayabilirsiniz.


Önceki Yazı

Findeks Kredi Notu Sorgulama Kayıt İşlemleri

Ücretli-Ücretsiz Anında Kredi Notu Sorgulama 8 Platform

Sonraki Yazı

“Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2019” üzerine 8 yorum

 1. İnternet üzerinden şubeye gitmeden Akbank kredi başvurusu yaptım. Kredimin onaylandığı bilgisi geldi. Ancak hesabıma yatırılmadı. Ne yapmak gerekiyor? Yardımcı olur musunuz

  Cevapla
  • Merhaba Kemal Bey;
   Paylaştığımız üzere hali hazırda Akbank müşterisi olsaydınız, kredinizin onayı ile birlikte muhtemelen paranız hesabınıza yatırılacaktı. Muhtemelen Akbank müşterisi olmadığınız için banka sizi en yakın şubeye davet etmiş olmalı. Şubeye gitmeden Akbank ‘tan kredi başvurusu yapıldıktan sonra eğer krediniz de onaylandıysa genel itibariyle paranız hesabınıza yatırılıyor. Konu ile ilgili 444 25 25 ‘i arayarak bilgi isteyiniz. İlgili müşteri temsilcisi, kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğu konusunda detaylı bilgi verecektir.

   Cevapla
 2. Şubeye gitmeden nasıl kredi alabilirim gibi bir soru sordum ve karşılaştığım metin bu şekilde. Harika bir açıklama olmuş admine teşekkürlerimi iletiyorum. Aklımdaki tüm soruların cevabını bir metinde rahatlıkla buldum. Şimdi ilk işim, detaylı bir şekilde inceleyip krediye başvurmak olacak. Tekrardan emeğiniz için teşekkürler iyi günler

  Cevapla
  • Rica ederiz, istifade edebildiyseniz, şubeye gitmeden kredi başvurunuzu okuduklarınızla yapabildiyseniz ne mutlu bize, emeğimiz boşa gitmemiş demektir.

   Cevapla
 3. Şubeye gitmeden kredi çekmek için bahsettiğiniz şekilde Garanti bankasından başvurdum ancak herhangi bir dönüş olmadı. Sebebi ne olabilir ? Kredi notum 1356. Acaba kredi notum mu düşük oldu? Kredi çekmek için şubeye mi gitmem gerekiyor. Online başvuru yapamaz mıyım? Teşekkürler bir yardımcı olsanız

  Cevapla
  • Merhabalar Hamit Bey;
   Şubeye gitmeden Garanti Bankası ‘ndan kredi başvurusu yaptıktan sonra size muhakkak sms ile bir dönüş olması lazım. Herhangi bir dönüş olmadıysa işleminizin ne aşamada olduğunu öğrenmek için Alo Garanti 444 0 333 nolu telefonu arayıp bilgi edinebilirsiniz. Daha da olmadı herhangi bir şubeye giderek internetten online kredi başvurusu yaptığınızı ancak henüz bir dönüş olmadığını belirtmeniz yeterlidir. İlgili görevli tarafından kredi başvuru durumunuz sorgulanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. Bahsettiğiniz kredi notu makul miktarlardaki kredi başvuruları için yeterli olabilir. Kredi notu kaynaklı bir problem olma ihtimali biraz daha zayıf gibi duruyor.

   Cevapla
 4. Vakıfbank ın da şubeye gitmeden kredi başvuru imkanı var mı? Memurum aylık gelirim 3 bin tl kredi notu da 1200. Şubeye gitmeden vakıfbank kredş başvurusu yapsam kredi çıkar mı çıkmazsa boşu boşuna başvuru yapmış olmayalım bari

  Cevapla
  • Merhabalar;
   Vakıfbank ‘tan da şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunu için ister SMS ile isterseniz de Vakıfbank mobil bankacılık / internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Krediler / başvurular menüsünden çekmek istediğiniz kredi miktarını, vade süresini, vs. gibi hususları seçtikten sonra işleminizi tamamladığınızda anında size sonucu bildirilecektir. Kabul görmesi halinde anında paranız hesabınıza yatırılacaktır. Bununla birlikte 1200 kredi notu tam sınır diyebileceğimiz bir rakam. Ancak makul miktarlarda kredi taleplerinizin ekstra bir durumunu yok ise onaylanma ihtimali var diyebiliriz. Yine de son kararı size bırakıyoruz. Söylediğiniz gibi gereksiz ve fazla kredi başvuruları maalesef kredi notunuz olumsuz etkileyebilir.

   Cevapla

Yorum yapın