fbpx
Kredi KampanyalarıOnline Krediler

10 Bankanın Online Kredi Başvuru Yöntemleri

Günümüz teknoloji çağının geliştirmiş olduğu bir çok alandan bir tanesi de bankacılık sistemleridir. Zamanında dakikalarca sıra beklemek, özel evraklar hazırlamak gibi büyük ve sıkıntılı zamanlara sebebiyet veren bankalardan kredi çekmek ve bu başvuruları yapmak artık çok kolay. İnternet çağının nimetlerinden faydalanan bir çok alan gibi bankalarda kredi başvuruları ve bunun gibi bir çok işlemleri internet üzerinden online olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Ekonominin gelişmesi ve gelişen toplum düzenine ayak uydurabilmek adına bazen cebimizde olandan daha fazla paraya ihtiyaç duymaktayız. Telefon alırken, araba alırken, konut alırken yada bir iş yeri açmak gibi bir çok durumda bankalardan kredi başvurusu yapar tüm ihtiyaçlarımızı bu bankaların bizlere verdikleri kredilerle yapar belirli bir zaman dilimi içinde belirli bir faiz oranıyla taksitle geri ödemekteyiz. Cebimizde ki paranın yetmediği hatta hiç paramızın olmadığı bir çok zamanlarda bu krediler bizleri büyük bir rahatlığa kavuşturmaktadır. Şimdi sizlere 10 bankanın online kredi başvurularını anlatacağız. İnternetiniz yoksa sorun değil çünkü sizlere SMS ile kredi başvurusunu da detaylarıyla anlatacağız.

Akbank

Akbank’tan kredi almak istiyorsanız öncelikle https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx sitesine girmeniz ve orada yapmak istediğiniz işlemin linkini bulabilirsiniz. Krediye ihtiyacım var yazısı ile kredi başvurularını alan banka gerekli bilgileri doldurduğunuz form ile aldıktan sonra size yakın zamanda bir geri bildirim sağlayacaktır. Eğer bankanın müşterisi iseniz bu formu doldurmanıza bile gerek yoktur. Dolandırıcılık gibi durumlarla karşılaşmamak için resmi sitenin yönlendirmelerine uyun ve güvenilir olmayan numaralarla iletişime geçmeyin. Sms ile krediyi de Kredi yazıp 4425 e göndererek yapabilirsiniz. Daha fazla detay için bankanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İş Bankası

https://www.isbank.com.tr sitesi üzerinde gerekli yere gittikten sonra kolay kullanımı olan bir form paneliyle karşılaşırsınız ve burada yapacağınız bilgi formu, istenilen kredi tutarı ve kaç ay vade olması gerektiğini yazıyor online başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Kısa süre sonra size bir geri bildirim gelecektir. SMS ile başvuruda NAKİT, TC No, KREDİ TUTARI,  AYLIK GELİRİNİZ aralarda boşluk bırakılarak 4402 e mesaj gönderebilirsiniz.

Ziraat Bankası

Bankanın http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/ sitesine girerek, Başvurular kısmında bireysel kredi başvurusuna tıklayarak kredi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Sms ile yapmanız gereken tek şey yapacağınız işlemi yazıp 4747 ye sms göndermeniz.

DenizBank

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi-basvuru.aspx sitesi üzerinde Bankacılık kısmından Bireysel bankacılık ve Bireysel krediler bölgesine girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

VakıfBank

Bankanın http://www.vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238 sitesi üzerinde BİREYSEL kısmına girdikten sonra bizi direk kredi başvuruları ve kampanyaları karşılamaktadır. Başvurularınızı internet sitesinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

KuveytTürk

Kuveyt Türk bankasının online kredi başvurusu bulunmamaktadır.

ING Bankası

Bankanın https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu sitesinde e-kredi seçeneğiyle kredi başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.  SMS ile başvuru için bir çok kredi seçeneği bulunduran bankanın sms için ihtiyacınız olan kredi türüne internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

HalkBank

Bankanın https://www.halkbank.com.tr/basvuru/bk_basvuru.asp sitesine girdikten sonra sağ üst köşede yazan hızlı başvuru yazısına tıklayarak online kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Cepten 444 0 400 Halk Bank diaologu arayabilir detayları öğrenebilirsiniz.

online kredi başvurusu nasıl yapılır
10 bankanin online kredi basvuru yontemleri

QNB FinansBank

http://www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredisi-basvuru-kanallari.aspx sitesine girildikten sonra Krediler bölümünden ihtiyaç bölümüne girip kredi başvurunuzu online olarak internet üzerinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

TEB

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/ihtiyac-kredisi/ sitesi üzerinde, Krediler bölümünde ihtiyacınız olan kredi türünü belirleyerek kolaylıkla internetten başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Bu bankanın da cepten kredi başvuruları şimdilik bulunmamaktadır.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba bu akbank subeye gitmeden kredi başvurusunda herhangi bir belge falan gondermek gerekigor mu yardmcı olur msn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu