fbpx
Garanti BankasıOnline Krediler

Şubeye Gitmeden Garanti Bankasından Kredi Çekebilirsiniz

Her geçen gün hayatımızdaki her şey dijitalleşmeye ve online ortamlara geçmeye devam ediyor. Bu alanda belkide en büyük etkiler bankacılık sektöründe görüldü diyebiliriz. Bazı bankalar bu konuda kendisini epeyce aştı ve artık kredi başvurularını bile online olarak şubeye gelinmesine gerek olmaksızın alıyor ve onayı ile birlikte parayı hesabınıza yatırıyor. Bu bankalardan birisi de Garanti Bankası. Şimdi siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Şubeye Gitmeden Garanti Bankasından Kredi Çekebileceğiniz Tüm Yöntemleri tek tek anlatmaya çalışacağız.

Şubeye Gitmeden Garanti Bankasından Kredi Çekebileceğiniz Tüm Yöntemler
şubeye gitmeden kredi garanti bbva

Şubeye Gitmeden Kredi Garanti Bankasından Nasıl Çekilir?

Garanti Bankası sayesinde artık kredi çekmek için artık şubeye gitmenize hiç gerek yok. Konut, ihtiyaç, bayram, düğün, araba, iş yeri açma gibi nedenlerden dolayı kredi çekmeniz gerekiyor ama şubeye gidecek vaktiniz yok mu? O zaman sizlere bankaya gitmeden Garanti Bankası aracılığı ile nasıl kredi çekebileceğinizi anlatalım. Her ne kadar şubeye gitmeden kredi çekebiliyor olsanız da bazı durumlarda banka sizden aşağıdaki belgeleri talep edebiliyor. Bu belgeleri fax ile yollamanız da yeterli olacaktır. Ancak bazı durumlarda bu belgelerin herhangi birisini ibraz etmenize de gerek kalmadan; direkt olarak kredi başvurunuz kabul ediliyor ve paranız Garanti Bankası ‘ndaki hesabınıza yatırılabiliyor.

Garanti Bankası Online Kredi Hesaplama

Her ne kadar sizlerle şubeye gitmeden Garanti Bankası kredi başvurusu yapmak ve hesaba parayı almak üzerine detaylı bilgi vermiş olsak da; kısaca güncel faiz oranları üzerinden Garanti Bankası kredi hesaplama ve örnek ödeme planlarını da istifadenize sunalım.

Örnek olarak;

  • 15 bin TL 60 ay vadeli ihtiyaç kredisinde; faiz oranı % 1,54, aylık taksitler 415 TL, tahsis ücreti 75 TL olmak üzere toplam geri ödeme 25.022 TL,
  • 25 bin TL 60 ay vadeli ihtiyaç kredisinde; faiz oranı % 1,49, aylık taksitler 682 TL, tahsis ücreti 125 TL olmak üzere toplam geri ödeme 41.090 TL,
  • 50 bin TL 60 ay vadeli ihtiyaç kredisinde; faiz oranı % 1,39, aylık taksitler 1.325 TL, tahsis ücreti 79.758 TL olmak üzere toplam geri ödeme 100,172 TL şeklinde geri ödemesi olacaktır.

Kredi Çekmek için Gerekli Belgeler

* TC Nüfus cüzdanı

* Gelirinizi gösteren bordro

* Emekli kişiler için emeklilik belgesi

* Şirket sahibiyseniz firma belgeleri

* Kirada konutunuz varsa kira belgesi

* Faiz Gelirine sahipseniz hesap cüzdanınız

Şubeye Gitmeden Garanti Bankasından Kredi Çekme Yolları

Garanti bankası ülkemizde en kolay kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaların başında gelmektedir. Öyleki sayısız başvuru kanalından neredeyse hiçbiri bankaya gitmenizi gerektirmiyor. Bizde şimdi sizlere bu başvuru kanalları ile nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatacağız.

  • E-kredi ile Kredi Çekmek

Garanti kredi başvuru sayfasına girerek e-imzanız ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Başvuru sırasında TC kimlik numaranız ve telefon numaranız istenecektir. Yaptığınız başvurunun sonucu ise telefonunuza iletilecektir. Bu krediye Garanti Bankası ‘nın internet sitesi olan www.garanti.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • SMS ile Kredi Çekmek

Garanti Bankası müşterisi olan veya olmayan bireylere sms yolu ile de kredi başvurusu yapma imkanı sunmaktadır. Başvuru yapmak için sırası ile TC Kimlik Numarası, talep ettiğiniz kredi miktarı, istediğiniz vade sayısı ve belgelenebilir net gelirinizi yazıp 3390’a kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru sonucunuz telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

  • Paramatik Cihazı Kredi Çekmek

Garanti bankası ATM cihazları aracılığı ile de kredi başvurularınızı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti bankasının müşterisi ise kartınızla işlem yapıp diğer işlemler menüsünden breysel destek kredi başvuru menüsüne girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi değilseniz atm de bulunan klavyeden giriş yazısına tıklayıp kartsız işlem menüsünü kullanarak aynı işlemleri tamamlayabilirsiniz.

garanti bankasi online kredi basvurusu ekrani
garanti bankasi online kredi
  • İnternet Aracılığı ile Kredi Çekmek

Garanti İnternet Şubesi de kredi başvurusu yapabileceğiniz seçeneklerden birisidir. Bunun için bireysel müşteri hesabınıza TC Kimlik Numarası veya müşteri numaranızla giriş yapıp başvurunuzu tamamlayabilir ve şubeye gitme gereği duymadan kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredinizin onayı ile birlikte onaylanan miktarın anında hesabınıza yatırılabilmesi de söz konusu olabilecektir.

  • Alo Garanti Bankası ile Kredi Çekmek

Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusu yapma imkanına sahipsiniz Bunun için 444 0 335 no’lu Garanti Bankası Danışma hattını arayıp karşınıza çıkan müşteri temsilcisine kredi talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilciniz sizi yönlendirecektir.

Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapılan diğer tüm bankalar ile ilgili bilgi de alabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu