fbpx

QNB Finansbank Online Kredi Başvuru 30 Bin TL 12-24-36 Ay

| | ,

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin internet üzerinden kredi başvurusu yapabilmesine imkan sağlayan QNB Finansbank, 35 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını belge ibrazı talep etmeden karşılayabilmektedir.

Hali hazırda QNB Finansbank müşterisi olanlar şubeye gitmeden kredi tahsisini gerçekleştirebilirken, daha önceden hesap açılışı gerçekleştirmemiş olan tüketicilerin şubeye giderek öncelikle hesap açtırması gerekir.

Yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanılabilen ihtiyaç kredisi ürününden yararlanmak isteyen tüketiciler kredi değerlendirme sonucunu 1 gün içerisinde öğrenebilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın internet sitesi ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu yapabilen tüketicilerin onaylanan kredi başvurusu için kefil göstermesi, gelir belgesi ibraz etmesi ya da teminat vermesi gerekmez. 35 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlar daha önceden hesap açılışı gerçekleştirildiyse anında hesaba aktarılır. 35 bin TL’nin üzerindeki kredi başvuruları ise ön başvuru statüsünde kabul edilir ve tahsis sürecinin tamamlanabilmesi için şubeye gidilerek çeşitli belgelerin ibraz edilmesi istenir.

Kredi faiz oranı başvuru yapan tüketicinin kredi notuna bağlı olarak belirlenir. Faiz oranı ise % 2,67’den başlamaktadır.

QNB Finansbank 30 bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Kişiden kişiye farklılık gösterebilecek kredi faiz oranına ek olarak % 0,5 oranında kredi tahsis ücreti ve kredi miktarına bağlı olarak değişebilecek hayat sigortası prim ödemesi de yapılması gerekir. Bu masraflar aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

30 bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

  • 12 ay vade için her ay 3050 TL, toplamda 36.608 TL,
  • 24 ay vade için her ay 1810 TL, toplamda 43.453 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1416 TL, toplamda 50.982 TL, ödeme yapması gerekir.
  • BDDK kararıyla 48 ay vade kaldırılmıştır.
İlginizi Çekebilir :  N Kolay Kredi Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL 36 Ay Vade

Hesaplama için kullanılan kredi faiz oranı % 2,67’dir. Söz konusu faiz oranı kredi notuna bağlı olarak değişiklik göstermektdir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank’a ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin qnbfinansbank.com web adresine giriş yaptıktan sonra Krediler > İhtiyaç Kredileri > Online Kredi > Hemen Başvur  adımlarını takip etmesi gerekir. Yapılan kredi başvurusu 24 saat içerisinde değerlendirilip sonuca bağlanacaktır.

Hali hazırda QNB Finansbank müşterisi olan tüketicilerin ise Cep Şube mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra başvuru iletmesi gerekir. Mobil şube üzerinden yapılan kredi başvurusunun olumlu yanıtlanması durumunda yine aynı sayfadan tahsis edilebilmesi mümkün olacaktır.

qnb finansbank online kredi

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sorgulaması

QNB Finansbank’a online kredi başvurusu yapan tüketicilerin kredi değerlendirmeleri istisnai olarak 1 günden fazla sürebilmektedir. Bu durumda hali hazırda bankanın müşterisi olan tüketicilerin başvuru sorgulaması için mobil şube uygulamasını kullanması, banka müşterisi olmayanların ise 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini araması gerekir.

Sitemizde yer alan QNB Finansbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Önceki Yazı

İş Bankası Online Kredi Başvurusu 25 Bin TL 36 Ay Vade

Burganbank Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL (Anında Hesaba)

Sonraki Yazı

Yorum yapın