fbpx
Online KredilerTeb

CEPTETEB Online Kredi Başvurusu 5 Bin TL (Anında Hesapta)

TEB’in dijital bankacılık servisi CEPTETEB aracılığıyla şubeye gitmeden online kredi başvurusu yaparak 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacının karşılanması mümkündür. Basit bir kaç başvuru prosedürünün yerine getirilmesi ve gerekli şartların sağlanıyor olması halinde müşteri olmayan tüketicilerin 5 iş günü içerisinde tüm süreci tamamlaması mümkün.

Eğer kredi başvurusunu ileten kişi hali hazırda CEPTETEB müşterisiyse şubeye gitmesine gerek kalmadan resmi ve idari tatiller de dahil olmak üzere 24 saat kredi tahsisi gerçekleştirebilir.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB müşterisi olunsun ya da olunmasın ihtiyaç kredisi ürününden yararlanabilmek için şubeye gidilmesine gerek yoktur. Tüketiciler cepteteb.com.tr web adresi üzerinden ilettiği kredi başvurusunun olumlu yanıtlanması halinde aktif hesaplarında anında tahsis imkanından yararlanabilir.

Eğer kredi başvurusu ileten kişiler CEPTETEB müşterisi değilse hesap açılışı için gerekli sözleşmeler, kurye aracılığıyla imzalanmak üzere kredi başvurusu sırasında beyan edilen adrese getirilecektir. Bu durumda kredinin tahsisi için 3 – 5 iş günü kadar süre gerekebilmektedir.

Tüketiciler çekecekleri krediyi 60 ay vadeyle taksitlendirebilme imkanına sahiptir, talep edenler çağrı merkeziyle yapacağı görüşme sonrasında artan, azalan, balon, eşit taksit vb. şekilde ödeme planı da oluşturabilir.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Şartları

CEPTETEB’e ihtiyaç kredisi başvurusu ileten tüketicilerin kredi talebi öncelikli olarak kredi notuna göre değerlendirilecektir. Kredi notu talep ettiği kredi miktarından doğacak sorumlulukları yerine getireceği konusunda risk içeren tüketicilerin kredi talebi olumlu yanıtlanmayabilir. Kredi notunun yüksek olmasına ek olarak sağlanması beklenen şartlar şunlardır:

  • C. vatandaşı olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak,
  • SGK’lı olmak,
  • En az 12 ay SGK primi yatırmış olmak,
  • Düzenli ve belgelenebilir bir gelir sahibi olmak.

Gelir belgesi beyanı gerekmemektedir, ancak e-Devlet aracılığıyla prime esas kazanç bilgisine mutlaka erişilebilmesi gerekir.

CEPTETEB Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Hali hazırda CEPTETEB müşterisi olan tüketiciler mobil ya da internet bankacılığı uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu yapabilmektedir. Bankacılık ürünleri sekmesinin hemen altında bulunan Kredi bağlantısını takip ederek yapılabilen başvuru sonrasında olumlu yanıt alan kişilerin kredileri anında tahsis edilecektir.

CEPTETEB müşterisi olmayanlar ise cepteteb.com.tr internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ürünler > Bireysel Krediler > İhtiyaç Kredisi adımlarını takip etmeli ve sayfa içerisindeki Hemen Başvur butonunu kullanmalıdır.

CEPTETEB 5 bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

CEPTETEB müşterileri kullanacakları kredi için finansman tahsis ücreti almamaktadır, ancak sigorta prim ödemesi yapılması gerekmektedir. Söz konusu prim ödemesi kişiden kişiye ve kredi miktarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceği için aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

cepteteb online kredi başvurusu
cepteteb online kredi

5 bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

  • 12 ay vade için her ay 466 TL, toplamda 5599 TL,
  • 24 ay vade için her ay 258 TL, toplamda 6193 TL,
  • 36 ay vade için her ay 191 TL, toplamda 6890 TL,
  • 48 ay vade için her ay 158 TL, toplamda 7584 TL,
  • ödeme yapması gerekir.

CEPTETEB Kredi Başvuru Sorgulaması

Kredi başvurusunun yanıtını alamayan ya da olumlu yanıtlanan kredi başvurusunun akıbetini, kargo durumunu sorgulamak isteyen tüketicilerin 0850 222 09 29 numaralı CEPTETEB çağrı merkeziyle iletişime geçmesi gerekir.

CEPTETEB ten Krediyi Nasıl Hesabıma Alırım konulu yazımızı da bu bölümden https://onlinekrediler.net/cepteteb-ten-krediyi-nasil-hesabima-alirim-hemen-basvur/ inceleyebilir ve ortalama 3 dk içerisinde okuyarak kredi başvurunuzu yaparak ilgili miktarı banka hesabınıza alabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu