fbpx

Ethereum Ne Zaman Yükselecek

| |

Dijital para dünyasında Bitcoin ile birlikte en çok ses getiren kripto paralardan birisi hiç şüphe yok ki Ethereum oldu. Ethereum 0,20 cent gibi rakamlardan başladığı kripto para serüvenine 400 doları aşarak ve rekorlar kırarak devam etmiş ancak sonrasında tekrar 160 dolar bandına kadar gerilemiştir. 2017 Kasım ayı itibariyle de 300 dolar bandında işlem görmeye devam etmektedir. Beklentilerin oldukça yüksek olduğu belirtilen Ethereum Ne zaman yükselecek sorusuna sizler için cevap aramaya çalıştık.

ethereum ne zaman yukselecek

Ethereumdaki Durgunluk Ne Zaman Bitecek

Bitcoin ‘deki Segwit meselesi nedeniyle piyasaların Bitcoin ‘e odaklanmış olması, ister istemez diğer kripto paraları biraz daha derinden etkiledi. Tabii ki Ethereum da bunlardan birisi. Özellikle Bitcoin Cash ve Bitcoin Gold ‘un çıkışı; Poloniex, Bittrex, Yobit gibi borsaların BTC sahiplerine bu kripto paralardan ücretsiz olarak vereceğini duyurması, herkesi elindeki alt coinleri satarak Bitcoin almaya yönlendirmiş, bu nedenle de Bitcoin ‘in fiyatı çıkışa geçerken, alt coinler ise değer kaybetmiştir. Bitcoin ile ilgili olarak başka türev kripto para (Bitcoin Silver, Bitcoin Platinium, vs.) gibi ortaya çıkar mı bilemiyoruz ancak genel anlamda bu dönemdeler herkesin Bitcoin ‘e geçtiği alışılageldik bir durum oldu.

Şubat 2018 Ethereum Zamanı Olabilir

Genel anlamda Kripto para borsalarını yakından takip edenler ve derin analiz yapanların; Ethereum ‘un 2018 yılı Şubat ayında bir hareketlenmeye geçeceği yönünde beklentileri var. Ethereum ‘un önceki dönemlerde yaşadığı hareketlenmelere baktığımızda ise; Mart ve Mayıs aylarında bir çıkış trendi yakaladığını görmekteyiz.

Ethereum Ne Kadar Olacak

Bu kapsamda bir rakam vermek oldukça güç. Ancak burası kripto para borsası ve kesinlikle her türlü sürprize açık olmak gerekiyor. Eğer Ethereum; ETH / BTC paritesindeki rekor olan 0,145 BTC rakamlarını tekrar görürse; bu da mevcut BTC kuru üzerinden (6.000 dolar baz aldığımızda) yaklaşık 900 doları test edebileceği anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir :  Altcoin Ne Demek 5 Soruda Cevaplıyoruz
ethereum 2018 de ne kadar olur

Genel itibariyle Ethereum hakkında daha önce yaşananlardan yola çıkarak konu ile ilgili fikirlerimizi beyan ettik. Paylaşımlarımızın yatırım tavsiyesi olmadığını özellikle belirtirken, yatırım kararınızın kendi öz iradenizle yapacağınız araştırmalar sonucunda almanız sizin adınıza en doğru karar olacaktır.

Önceki Yazı

2019 da Dolar Ne Olur Çıkış Devam Edecek mi

Yapı Kredi EFT Ne Zaman Karşı Hesaba Geçer Son EFT Saati

Sonraki Yazı

Yorum yapın