fbpx
BankalarKredi KampanyalarıOdeabank

Vatan Bilgisayardan Taksitle Cep Telefonu : Odeabank Hazır Kredi

Geçtiğimiz seneler içerisinde, BDDK tarafından cep telefonlarında ilk başta taksit sınırlaması, daha sonraları ise taksit olanakları tamamen kaldırılmıştı. Bu yasaklama sonuncunda her şirket kendisine göre farklı seçeneklerde bazı çözümler sunmuştur. Bu yazımızda sizlere, Vatan Bilgisayarın Odeabank ile ortaklığında sunduğu, Odeabank kredisi ile Vatan Bilgisayardan telefon alma yöntemlerini aktaracağız.

Odeabank‘tan Cep Telefonu Kredisi Nasıl Çekilir?

Yazımın başında da belirttiğim gibi OdeaBank ve Vatan bilgisayar ortaklığı söz konusu olduğundan çekeceğiniz kredi ile sadece Vatan Bilgisayar üzerinden cep telefonu alabilirsiniz. Prosedürü özetleyecek olursak; satın alacağınız telefon modeline karar verdikten sonra Odeabank tarafından size tahsis edilen krediyle telefonu alacaksınız ve Odeabank aracılığı ile aydan aya ödeme yapacaksınız.

taksitle cep telefonu
Vatan Bilgisayardan Taksitle Cep Telefonu : Odeabank Hazır Kredi

Nasıl Başvuru Yapılır?

Birçok Vatan Bilgisayar şubelerinde Odeabank temsilcileri bulunduğu için, sizlere bu konuda pratik çözümler sunulmaktadır. Müşterilerin yapması gereken sadece, imza atmak oluyor. Fakat taksitli olarak cep telefonu satın almak istediğiniz şube üzerinde Odeabank müşteri temsilcisi yoksa, izlemeniz gereken yol adımlarının olduğunu söylemek isteriz. Bu durumda, telefonunuzdan göndereceğiniz SMS ile Vatan Bilgisayar cep telefonu kredi sürecini aktif edebilirsiniz. Bunun içinde cep telefonunuzdan VATAN boşluk TC KİMLİK NO boşluk CEP TELEFONU TUTARI olacak şekilde 8444 e sms atmanız gerekiyor Örnek verecek olursak; “VATAN TCNo 4000″

Kredi Hemen Çıkar Mı?

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde sms atıldıktan kısa bir süre sonra Odeabank temsilcisi tarafından aranacak ve kredi durumunuz hakkında bilgiye sahip olacasınız. Krediniz onaylandığı takdirde Odeabank temsilcisi ile ödeme seçeneklerini ve koşullarını belirleyeceksiniz. Kredinizin onaylanmadığı durumlarda ise Odeabank temsilcisi ile daha düşük tutarda krediler hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Vade ve Faiz Bilgileri Nelerdir?

Vatan Bilgisayar ve Odeabank cep telefonu kredisi en fazla 48 aylık bir süreci kapsıyor. Öncelerinde 12 ay olan bu kredi ihtiyaç kredisi olmasından dolayı, süreç 48 aya kadar çıkarılmıştır. Fakat şunu da belirtmememiz gerekiyor ki, 48 aylık bir süreçden daha fazla vade imkanı verilmiyor. Faiz konusunda geldiğimiz de ise, yeterince uygun bir durum olduğunu söylemek isteriz.

Kredi Onaylanınca Ne Olur?

Yukarıda bahsettiğimiz Vatan Bilgisayar şubelerindeki temsilci veya SMS ile başvurunuzu yaptıktan ve krediniz onaylandıktan sonra sizlerin tek yapması gereken, şubeye giderek istenilen parayı almaktır. Kredilendirme ile ilgili işlemlerin tamamı, personeller tarafından yapılacaktır. Yani sizler sadece telefonu beğeniyor ve imza attıktan sonra, telefonları satın alıyorsunuz.

odeabank vatan kredi
odeabank vatan bilgisayar telefon kredisi

Ödemeler Nereye Yapılır?

Odeabank’tan çektiğiniz kredi ile Vatan Bilgisayar’dan satın aldığınız cep telefonunun taksitlerini Odeabank’a ödemeniz gerekiyor. Kredi numaranız ile herhangi Odeabank şubesinden veya ATM sinden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşteri hizmetleri yetkilisinden kredi numaranız veya diğer konular hakkında, detaylı bilgileri edinebilir sorularınıza çözüm arayabilirsiniz.

Cep telefonu almak isteyen okurlarımız için bankaların güncel tekliflerinin paylaşıldığı Akılı Cep Telefonu Kredisi Veren Düşük Faizli Bankalar bu bölümü de ziyaret etmelerinde yarar olabilir.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu