fbpx

Şubeye Gitmeden Anında Odeabank Kredi Başvurusu

| | , , ,

Ülkemizin en genç bankalarından birisi olan Odeabank, çok kısa bir süre içerisinde hızla büyümeyi başarmış ve bireysel tüketicilerin kredi ihtiyaçları için tercih edilesi bankalar arasındaki yerini almıştır. Gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilen Odeabank’ın başarısının ardındaki en büyük etken şüphesiz dijital reform çalışmaları ve teknolojiyi faaliyetlerine ilk entegre eden bankalardan birisi olmasıdır.

odeabank internetten kredi
odeabanktan subeye gitmeden kredi basvurusu yapip parayi hesaba alma

Bu entegrasyon çalışmalarının bir ürünü olarak Odeabank’a kredi başvurusu iletecek tüketicilerin şubeye gitme zorunluluğu yoktur. Odeabank, her ne kadar hızla gelişse de halen ülkemizin her yerinde şubesi bulunmaz, ancak bunun faaliyetlerine bir engel teşkil etmemesi için de şubeye gitmeyi zorunlu tutmayan bir prosedür uygular.

Odeabank Kredi Çeşitleri

Odeabank’ın ürün yelpazesi oldukça geniştir ve talep olması halinde yeni ve kişiye özel finansman ürünleri de oluşturulabilmektedir. Bu kapsamda bireysel tüketicilerin doğrudan başvuru yapabileceği krediler;

  1. İhtiyaç Kredisi
  2. Araç Kredisi
  3. Konut Kredisi
  4. Eğitim Kredisi
  5. Tadilat Kredisi olarak sıralanabilir.

Odeabank’ın diğer bankalara nazaran bireysel müşteri tabanındaki hedefleri daha agresiftir ve bu nedenle kredi başvuru şartları da esnek tutulmuştur. Faiz oranları her ne kadar ortalama olsa da kredi notu düşük kişiler tarafından mutlaka değerlendirilmesi gereken bir bankadır.

Mesajla Kredi Başvurusu

Odeabank, SMS bankacılığı ile kredi başvurusu (Tüm bankaların SMS kredi başvuru yöntemleri için https://onlinekrediler.net/tum-bankalarin-sms-kredi-basvuru-yontemleri-faiz-oranlari-detayli-tablo/ bölümünü inceyelebilirsiniz) yapmaya imkan tanıyan bankalardan birisidir. Bu kapsamda SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin tek yapması gereken KREDIM boşluk TCKN yazıp 8444’e SMS atmaktır.

Kısa mesajla yapılan kredi başvuruları ön başvuru niteliğindedir ve çok kısa bir süre içerisinde değerlendirme yapıldıktan sonra sonuç aynı cep telefonuna mesaj olarak iletilir. Değerlendirme kredi notuna göre yapılmaktadır. Odeabank’ın dönüş yaptığı SMS’te kredi notu ve en son beyan edilen gelire göre kullanılabilecek maksimum kredi teklifinde bulunulacak, kabul edilmesi halinde en yakın Odeabank şubesine gelinmesi talep edilecektir.

İlginizi Çekebilir :  Şubeye Gitmeden Anında Bank Pozitif Kredi Başvurusu

SMS ile kredi faiz oranlarını öğrenmek isteyen tüketicilerin yapması gereken tek şey KREDI boşluk TL boşluk VADE SAYISI yazıp 8444’e SMS atmaktır. Söz konusu vade için talep edilen kredi faiz oranı anında öğrenilebilecektir.

İnternet Bankacılığı’ndan Kredi Başvurusu

Odeabank müşterisi olan tüketiciler kredi başvurusu iletmek için şubeye gitmek zorunda değildir. Tek yapılması gereken çağrı merkezini arayarak internet şube şifresi almak ve internet bankacılığı uygulamasına giriş yaptıktan sonra Krediler > Kredi Başvurusu adımını takip etmektir. Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde tahsis için şubeye gidilmesine gerek yoktur.

İnternetten Kredi Başvurusu

Odeabank müşterisi olunsun ya da olunmasın Odeabank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu iletilmesi mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken Odeabank’ın internet sitesine giriş yaptıktan sonra Bireysel > Krediler adımlarını takip etmek ve sol menüde yer alan Hemen Başvur bağlantısına tıklamaktır.

Odeabank’ın internet sitesi aracılığıyla ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için başvuru iletilebilir. Konut veya taşıt kredisi için başvuru yapan kişilerin kendisine en yakın şubenin adresini öğrenmesi ve form da ilgili şubeye kendini ataması gerekir. Tüketicinin kredi işlemleri bu şubeden seçilecek bireysel müşteri uzmanı tarafından ilerletilecektir.

ATM’den Kredi Başvurusu

Odeabank’ın ATM’leri kredi başvurusu yapmak için uygundur. Tek yapılması gereken kartsız işlemler menüsüne giriş yapmak ve kredi butonuna dokunarak formu doldurup Odeabank’a göndermektir. Kredi başvuru sonucu beyan edilen GSM numarasına çok kısa bir süre içerisinde bildirilecektir.

odeabank şubeye gitmeden kredi
subeye gitmeden aninda odeabank kredi basvurusu

Odeabank Kredi Başvuru Sorgulama

Odeabank, iletilen kredi başvurularının sorgulanabilmesi için bir web aracı geliştirmiştir. Buna erişmek için tek yapılması gereken Odeabank’ın resmi web sitesine gitmek Kredi > Bireysel Krediler > Hemen Başvur > Başvuru Sorgulama adımlarını takip etmektir.

Kurye sorgulaması yapacak tüketicilerin Odeabank çağrı merkezini arayarak kurye takip numarasını edinmesi gerekir.

Sitemizde şubeye gitmeden kredi veren bankalar ile ilgili kıyaslamalı ve ayrıntılı bu bölümü de https://onlinekrediler.net/subeye-gitmeden-online-kredi-veren-bankalar-2017-5-dakikada-kredin-hazir/ ziyaret ederek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Önceki Yazı

Hangi Bankalar Anında Ön Onaysız Kredi Veriyor (2019 Güncel)

Dükkanda Ne Satabilirim Diyenler İçin 38 İlginç Ürün Önerisi

Sonraki Yazı

Yorum yapın