fbpx
DenizbankOnline Krediler

Denizbank Online Kredi Başvurusu 30 Bin TL (Hesaba Al)

İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği kredi ürünlerinden birisi de Denizbank tarafından sunulmaktadır. Denizbank’ın internet sitesi üzerinden ya da mobil ve internet bankacılığı uygulaması aracılığıyla iletilen kredi başvuruları aynı gün içerisinde değerlendirilip sonuca bağlanmakta ve tahsisi gerçekleştirilmektedir.

Hali hazırda Denizbank müşterisi olmayan tüketiciler kredi tahsisi için bir defaya mahsus şubeye giderek hesap açılışını gerçekleştirmek durumundadır. Denizbank müşterileri ise şubeye gitmelerine gerek kalmadan aynı gün içerisinde nakit ihtiyacını karşılama imkanına sahiptir.

Denizbank Online İhtiyaç Kredisi

Denizbank, tahsis ettiği ihtiyaç kredisiyle % 1,64’ten başlayan faiz oranlarıyla nakit ihtiyacının karşılanabileceği en avantajlı kredi tekliflerinden birisini yapmaktadır. Evraksız, imzasız ve gelir belgesiz tahsis edilebilen ihtiyaç kredisi ürününü 60 ay vadelendirebilme imkanı bulunmaktadır.

İhtiyaç kredisi için başvuru ileten tüketiciler 09:00 ile 21:00 arasında kredi tahsisi gerçekleştirebilmektedir. Bu saatler dışında da kredi başvurusu yapılabilse de tahsis yalnızca bu 12 saatlik süreçte gerçekleştirilmektedir. Hafta sonu, resmi ve idari tatil günlerinde de kredi kullanılabilmektedir.

Denizbank Online Kredi Şartları

Denizbank, yapılan kredi başvurularını kredi notuna göre değerlendirmeye almaktadır. Bu nedenle talepte bulunulan krediden doğacak kredi taksitlerinin ödenebileceğini bankaya ispat edecek düzeyde yüksek bir kredi notuna sahip olmak yerine getirilmesi gereken en önemli şarttır. Buna ek olarak şu şartların sağlanamaması halinde kredi kullanılamayacaktır:

  • 18 yaşından büyük ve T.C. vatandaşı olmak,
  • En az 3 aydır SGK’lı çalışmak,
  • En az 12 ay sigorta prim ödemesi yapmış olmak,
  • Düzenli bir gelire sahip olmak.

Denizbank 30 bin TL Online Kredi Hesaplaması

Denizbank aracılığıyla online kredi kullanan tüketicilerin faize ek olarak sigorta primi yatırması ve finansman tahsis ücreti ödemesi de gerekir. Bu masraflar kişiye ve kredi miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir. Finansman tahsis ücreti ödemesi % 0,5 oranında olacaktır.

30 bin TL’lik kredi için başvuru halinde yapılması gereken ödeme:

  • 12 ay vade için her ay 2852 TL, toplamda 34.225 TL,
  • 24 ay vade için her ay 1617 TL, toplamda 38.812 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1216 TL, toplamda 43.799 TL,
  • 48 ay vade için her ay 1019 TL, toplamda 48.955 TL ödeme yapması gerekir.

Tüketiciler 2 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı için 12 ay vadeyle % 1,64 faiz, 2 bin TL üzeri nakit ihtiyacı için 12 ay vadeyle % 1,74 faiz, 24 ay vadeyle % 1,81 faiz, 36 ve 48 ay vadeyle % 1,84 faiz oranında ek ödeme yapmak durumundadır.

denizbank online kredi
denizbank online kredi basvurusu

Denizbank Online Kredi Başvurusu

Denizbank’a online kredi başvurusu iletmek için yararlanılabilecek 3 başvuru kanalı bulunmaktadır.

Hali hazırda müşteri olan tüketiciler internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamasına giriş yaptıktan sonra Krediler > İhtiyaç Kredisi Kullandırım adımlarını takip ederek kredi başvurusunu bankaya iletebilir yine aynı ekran üzerinden kredi durumunu sorgulayabilir.

Denizbank müşterisi olmayanların ise denizbank.com web adresine giriş yaptıktan sonra Bankacılık > Bireysel Bankacılık > Bireysel Krediler > İhtiyaç Kredileri > Web’de İhtiyaç Kredisi > Hemen Başvur adımlarını takip etmesi gerekmektedir.

Sitemizde yer alan Şubeye Gitmeden Denizbank 55 Bin TL Kredi Başvurusu konulu yazımızı da bu bölümden https://onlinekrediler.net/subeye-gitmeden-denizbank-55-bin-tl-kredi-basvurusu/ inceleyebilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu