fbpx
İhtiyaç KredisiING BankKredi Kampanyaları

ING Yılbaşı Kredi Başvurusu ve Kampanyası (50 bin TL !)

ING Bank aracılığıyla kredi kullanmak isteyen tüketicilerin kredi notuna göre faiz oranından yararlanma imkanı vardır. Bu kapsamda 50 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacı olan tüketiciler ING Bank e-kredi ürününe başvuru iletebilir. Ayrıca her banka tarafından artık geleneksel hale getirilen yılbaşı kredisi ile ilgili de kampanyası bulunan ING Bank ‘ın bu kampanyasının detayların sizlere aktarmaya çalışacağız.

ING Bank e-Kredi Kampanyası

ING Bank müşterisi olunsun veya olunmasın internet üzerinden katılım sağlanabilecek e-Kredi kampanyası ile % 1,39’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi çekmek mümkündür. Tüketiciler internet üzerinden ilettiği kredi başvurularının olumlu yanıtlanması halinde anında tahsis gerçekleştirebilir. Banka müşterisi olmayanların ise hesap açılışı için mutlaka şubeye gitmesi gerekecektir.

ING Bank e-Kredi Hesaplama

ING Bank e-Kredi ürünü kredi notuna göre faiz oranının belirlendiği bir üründür. Bu kapsamda kredi notu:

 • 1800 ve üzeri olanlar % 0.99,
 • 1700 – 1799 olanlar % 1.19,
 • 1600 – 1699 olanlar % 1,29 faiz oranından yararlanır. Ancak yıl başı kredilerine özel olarak tüm kredi notlarına aynı şekilde %0.99 faiz oranı uygulanmaktadır.

1650 kredi notunun ortalama bir kredi notu olduğu varsayımına dayanarak % 1,29 faiz oranı için hesaplama yapılacak olursa 5 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketicinin:

 • 12 ay vade için her ay 470 TL, toplamda 5642 TL ödeme,
 • 24 ay vade için her ay 262 TL, toplamda 6279 TL ödeme,
 • 36 ay vade için her ay 193 TL, toplamda 6958 TL ödeme,
 • 48 ay vade için her ay 160 TL, toplamda 7679 TL ödeme yapması gerekir.

10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketicinin:

 • 12 ay vade için her ay 940 TL, toplamda 11.283 TL ödeme,
 • 24 ay vade için her ay 523 TL, toplamda 12.557 TL ödeme,
 • 36 ay vade için her ay 387 TL, toplamda 13.916 TL ödeme,
 • 48 ay vade için her ay 320 TL, toplamda 15.357 TL ödeme yapması gerekir.

ING Bank KOBİ’lere Özel Yılbaşı Kredi Kampanyası

Geçtiğimiz dönemlerde yenilikçi ürünleriyle en sık tercih edilen bankalardan birisi olmayı başaran ING Bank, yılbaşı özelinde düzenlediği kredi kampanyası ile KOBİ’lere çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Yılbaşı kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen KOBİ’ler ING Bank şubeleri aracılığıyla çok kısa bir süre içerisinde kredi başvurusunu yapabilmektedir.

24 ay vade imkanı ve düşük faiz oranı fırsatıyla KOBİ’lere ticari nitelikte kredi sağlayan ING Bank, 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak kredi başvuruları için tüm KOBİ’leri şubelerine davet etmektedir.

Şubeler aracılığıyla kredi başvurusu ileten KOBİ’lerin kredibilitelerinin yeterli olduğuna kanaat verilmesi halinde tahsis gerçekleştirilecektir.

Yılbaşı KOBİ Kredi Kampanyası Gerekli Belgeler

Krediden yararlanacak kişilerin tüzel kişi kimliğine sahip olması şarttır. Bu kapsamda başvuru sırasında şubeye ibraz edilmesi gereken belgeler:

 • Geçmişe dönük 3 yıllık hesap durumu belgesi ve bilanço,
 • Ara bilanço,
 • Ticaret sicil gazetesi kaydı,
 • Hazirun cetveli,
 • Şirket ortaklarının imza sirküleri,
 • Oda kaydı faaliyet belgesi,
 • Vergi levhası,
 • Firma sahipleri ve ortakların kimlik belgeleriyle ikametgahları.

KOBİ Yılbaşı Kredi Kampanyası Faiz Oranı

Yılbaşı kredi kampanyası kapsamında yararlanılabilecek avantajlı faiz oranları bulunmaktadır fakat bu oranlar teklif usulüyle ödeme planına yansıtılmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç ve vadeye göre çeşitlendirilmiş faiz oranlarından yararlanmak isteyen KOBİ’lerin şubelere giderek teklif alması gerekir. Söz konusu faiz oranları pazarlığa ve teklife açıktır. Bu nedenle ING Bank tarafından da kredi faiz oranlarıyla ilgili resmi bir bilgi paylaşılmamıştır.

ing yılbaşı kredi kampanya
ING Yılbaşı Kredi Başvurusu ve Kampanyası (50 bin TL !)

Yılbaşı KOBİ Kredisi Kampanyası Başvuru

Yılbaşı kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen KOBİ’lerin en yakın ING Bank şubelerine başvuru yapması gerekir. Başvurular yalnızca şubelerden kabul edilmektedir çünkü faiz oranları ve ödeme planlarıyla ilgili kararlar teklif usulüyle verilecektir.

Yılbaşı KOBİ kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen esnaflar 0850 222 0 600 numaralı ING Bank Kobi Destek hattını arayabilir.

Sitemiz üzerinden Yılbaşı Kredisi 2020 En Uygun Faiz Oranları konulu yazımızı da buradan https://onlinekrediler.net/yilbasi-kredi-kampanyalari-2018-en-uygun-faiz-orani/ inceleyerek, tüm bankaların yeni yıla özel kredi kampanyaları hakkında bilgilenebilir ve bir kıyaslama yapabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu