fbpx
İhtiyaç KredisiKredi KampanyalarıYapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Yılbaşı Kredi Kampanyası Yüzde 1,33 Faiz Oranı

Dönemsel bazda düzenlediği yılbaşı kredisi kampanyası ile gün 10 TL’ye 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı veren Yapı Kredi, avantajlı faiz oranları ve cazip ödeme seçeneklerinden yararlanabilmek için 31 Aralık 2019 a kadar süre tanımaktadır. Tüketiciler, tahsis etmek istediği krediye internet, mobil şube ya da Yapı Kredi şubeleri aracılığıyla başvuru iletme imkanına sahiptir.

Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi

10 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacının 60 ay vade ve % 1,33 faiz avantajıyla karşılanabilmesini mümkün kılan Yapı Kredi, krediye katılım sağlanabilmesi için internet  veya mobil şube kanalları aracılığıyla başvuru kabul ediyor. Yapı Kredi bankası müşterisi olmayanlar ise öncelikle hesap açılışını gerçekleştirmek durumunda.

Yapı Kredi Yılbaşı Kredi Hesaplaması

Yılbaşına özel düzenlenen kredi kampanyasına ilişkin aşağıdaki hesaplamaya % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ve sigorta prim ödemeleri dahil edilmemiştir. Taksit ödemelerine ek olarak tek seferde bu gibi ödemelerin yapılması gerektiği de unutulmamalıdır.

5 bin TL kredi kullanmak üzere başvuru ileten tüketiciler:

  • 12 ay vade için her ay 461 TL, toplamda 5534 TL ödeme,
  • 24 ay vade için her ay 252 TL, toplamda 6058 TL ödeme,
  • 36 ay vade için her ay 184 TL, toplamda 6612 TL ödeme,
  • 48 ay vade için her ay 150 TL, toplamda 7195 TL ödeme yapmak durumundadır.

10 bin TL kredi kullanmak üzere başvuru ileten tüketiciler:

  • 12 ay vade için her ay 922 TL, toplamda 11.067 TL ödeme,
  • 24 ay vade için her ay 505 TL, toplamda 12.116 TL ödeme,
  • 36 ay vade için her ay 367 TL, toplamda 13.224 TL ödeme,
  • 48 ay vade için her ay 300 TL, toplamda 14.391 TL ödeme yapmak durumundadır.

Kredi Başvurusu

Yapı Kredi yeni yıl kampanyası kapsamında cazip faiz oranlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin en geç 31 Aralık 2017’ye kadar tahsis gerçekleştirmiş olması gerekir. Yalnızca internet veya mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu yapılmasını kabul eden Yapı Kredi, banka müşterisi olmayanları öncelikle şubelere davet etmektedir.

Yapı Kredi şubesine giden tüketiciler hesap açılışını gerçekleştirdikten sonra internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan tüketiciler tahsisi gerçekleştirmek için şubeye gitmek zorunda değildir.

Hesap açılışı yapmak üzere Yapı Kredi şubesine giden tüketicilerin nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah ya da adına kesilmiş faturayı da yanında bulundurması gerekir. Hesap açılışı çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilecek ve kredi kampanyasına katılım sağlanabilecektir.

yapı kredi yılbaşı kredisi
yapi kredi yilbasi kredi kampanyası yuzde 1 33 faiz orani

Yapı Kredi KOBİ’lere Ertelemeli Kredi Fırsatı

KOBİ özelinde de yeni yıl kredi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi, ticari nitelikte kredi kullanmak isteyen kişilerin kredilerini 3 ay ertelemeli olarak kullanmasına imkan vermektedir. 31 Ocak 2018 tarihine kadar Yapı Kredi şubeleri aracılığıyla kredi başvurusu ileten tüketiciler 36 ay vade imkanı ve % 1,51’den başlayan faiz oranlarıyla finansman tahsisini gerçekleştirebilir.

Sitemiz üzerinden Yılbaşı Kredisi 2020 En Uygun Faiz Oranları konulu bölümü buradan https://onlinekrediler.net/yilbasi-kredi-kampanyalari-2018-en-uygun-faiz-orani inceleyip, herhangi bir kredi başvurusu yapmadan önce 2020 yıl başı kredileri arasında tüm bankalarla kıyas yapabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu