fbpx
ING Bank

ING Bank Bayram Kredisi 20 Bin TL 60 Ay Vadeli Ödeme

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketicilerin istifade edebileceği en düşük faizli kampanyalar bayram dönemlerinde sunulmaktadır. Önümüzdeki bayrama istinaden bayram kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi de ING Bank’tır ve bu sayede tüketiciler piyasanın en düşük faizli ihtiyaç kredilerinden birisine erişme imkanına sahip olmuştur. Bu kapsamda ING Bank bayram kredisi ödeme planı, başvuru şartları ve diğer detaylarla ilgili bazı açıklamalar yapmak yararlı olacaktır.

ING Bank Bayram Kredisi Özellikleri

ING Bank ihtiyaç kredilerinde kredi notuna göre faiz oranı prensibini benimseyen bankalardan birisidir ve bu kapsamda tüketicilerin ilgili ihtiyaç kredisine özel sunulan cazip faiz avantajlarından yararlanabilmek için yüksek bir kredi notuna sahip olması gerekir. Kredi notuna bağlı olarak verilecek krediler için sunulan faiz oranları şu şekildedir:

 • Kredi notu 1850 ve üzeri olan tüketiciler % 0.79 faiz oranıyla kredi tesis edilmekte olup, kredi notu düştükçe faiz oranı da aynı şekilde artış göstermektedir.

ING Bank Bayram Kredisi Hesaplaması

ING Bank aracılığıyla bayram kredisi çekmeye karar veren tüketicilerin % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ve hayat sigortası primi yatırması gerektiğini de unutmaması gerekir. Bu iki ödemenin kredi miktarına ve kredi kullanan kişinin yaşına, mesleğine bağlı olarak değişebilmesi kaynaklı aşağıdaki hesaplamaya dahil edilmediği bilinmelidir.

10 bin TL’lik nakit ihtiyacı için kredi başvurusu yapılması halinde:

 • 12 ay vade için her ay 885 TL, toplamda 10.626 TL,
 • 24 ay vade için her ay 467 TL, toplamda 11.227 TL,
 • 36 ay vade için her ay 329 TL, toplamda 11.850 TL,
 • 48 ay vade için her ay 260 TL, toplamda 12.493 TL,
 • 60 ay vade için her ay 219 TL, toplamda 13.158 TL,

20 bin TL’lik nakit ihtiyacı için kredi başvurusu yapılması halinde:

 • 12 ay vade için her ay 1.771 TL, toplamda 21.253 TL,
 • 24 ay vade için her ay 935 TL, toplamda 22.455 TL,
 • 36 ay vade için her ay 658 TL, toplamda 23.700 TL,
 • 48 ay vade için her ay 520 TL, toplamda 24.987 TL,
 • 60 ay vade için her ay 438 TL, toplamda 26.316 TL,

ING Bank Bayram Kredisi Başvurusu

ING Bank’a bayram kredisi için başvuru yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği 4 farklı hizmet kanalı bulunmaktadır.

ING Bank şubeleri aracılığıyla başvuru yapmak isteyen tüketicilerin nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve kredi raporu ile birlikte en yakın ING Bank şubesine gitmesi kredi başvurusu için yeterlidir. Kredi notu raporu olmayan tüketiciler şube içerisinden bu raporu temin edebilir.

ING Bank mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvuru yapacak tüketicilerin hesaplarına giriş yaptıktan sonra krediler sekmesi altında yer alan başvurular butonu yardımıyla kredi talebini bankaya iletmesi mümkündür.

ING Bank internet bankacılığı uygulaması aracılığıyla başvuru yapacak tüketicilerin hesaplarına giriş yaptıktan sonra krediler sekmesi üzerinden kredi talebinde bulunması mümkündür.

ING Bank sitesi aracılığıyla internetten başvuru yapacak tüketicilerin ING Bank’ın sitesine giriş yaptıktan sonra e-Kredi bağlantısına tıklaması ve burada yer alan ‘Hemen Başvur’ butonu yardımıyla talebini bankaya iletmesi mümkündür.

20 bin tl bayram kredisi ing bank
ing bayram kredisi

Tahsis

Hali hazırda ING Bank müşterisi olan tüketiciler onaylanan kredi başvurularından doğan tahsis hakları için şubeye gitmek zorunda değildir. Yine internet üzerinden ya da çağrı merkezi aracılığıyla kredi tahsisi gerçekleştirilebilir.

Halkbank Bayram Kredisi ile ilgili yazımızı da okuyarak alternatif bir kampanyaya göz atabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu