Hangi Bankadan 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekebilirim

İnsan ihtiyaçlarının sınırsız olması, birtakım nakit ihtiyaçlarını da birlikte getirmiştir. Son zamanlarda insanların nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için faaliyet gösteren bankalar, bireylerin nakit ihtiyaçlarında ilk başvurduğu alan olmuştur. Yani sizlerde kredi çekebilmek için gerekli şartları sağlarsanız eğer, bankalar aracılığı ile nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Krediler arasında bilindiği gibi en çok tercih edilen ihtiyaç kredileri, sadece belirli bir limite kadar veriliyor. Fakat kredi notunuz istenilen seviyelerde ise, 100 bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar aracılığı ile, 100 BİN TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Şimdi Hangi Bankadan 100 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilirim diyenler için listemizi sunalım ve daha fazla kredi çekmek için ne yapmak gerekiyor kısaca sizlerle paylaşalım.

Hangi Bankadan 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekebilirim

100 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Halkbank 100 bin TL İhtiyaç Kredisi

100.000 TL 48 ay vadeli kredisi iki türlü alınabilmektedir. İlk olanı 52 TL dosya masraflı olanıdır ve %1.43 faiz oranı vardır. Fakat dosya masrafsız kredi çekerseniz, %1,49 oranında faiz ödemesi yaparsınız. 35 yaşında maaş belgesi ile başvuran erkek bireyler, 48 ay vadeli kredi için 30 TL tutarında sigorta bedeli ödemektedirler.

100 bin TL kredi cekmek icin ne yapilabilir

100 bin TL kredi

Vakıfbank 100 bin TL İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 100 bin TL İhtiyaç kredisi veren bankalar arasında, Halkbank’tan sonra ikinci sırada gelmektedir. 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi Vakıfbank aracılığı ile 48 ay vadeyle çekebilirsiniz. Bu kredide genel olarka uygulanan faiz oranı, %1.49 olarak belirlenmiştir.

Garanti Bankası 100 bin TL İhtiyaç Kredisi

Garanti bankası yeni yürürlüğe giren bir yasa ile 48 aya kadar vadelendirme yapabiliyor. Sizlerde 100 bin TL ihtiyaç kredisini eğer Garanti Bankası aracılığı il çekerseniz, %1.27 oranında faiz ödemesi yaparsınız. Banka 150 TL dosya masrafı alırken, yıllık vadede 300 TL tutarında sigorta masrafı tahsil etmektedir.

İlginizi Çekebilir :  2 bin TL Maaşı Olan Birisi Ne Kadar Kredi Çekebilir

Akbank 100 bin TL İhtiyaç Kredisi

Akbank şubelerinden veya internet aracılığı ile 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Fakat kredi notunuzun mutlaka istenilen seviyelerde olması gerekiyor. Eğer sizlerde kredinizi Akbank üzerinden çekerseniz, 48 aya kadar vade olabileceği gibi, uygulanan faiz oranı da %1.39 olarak belirlenir.

İş Bankası 100 bin TL İhtiyaç Kredisi

Son olarak İş Bankası, 100 bin TL kredi veren bir diğer bankadır. Eğer İş Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi alacak ve bu kredinin tutarı da 100 bin TL olursa eğer, 48 aya kadar vade yapabilir ve bu krediyi de %1.25 orandan çekebilirsiniz.

Bankalardan Çekilecek Kredi Miktarını Yükseltmek İçin Yöntemler

Saydığımız bankalar 100 bin TL ‘ye kadar kredi verdiklerini belirtmekle birlikte; bu bankalar haricinde de çekmek istediğiniz kredi miktarını artırmanın bazı yolları bulunmaktadır. Bu yöntemleri deneyerek kredi başvurunuzdaki kredi talebinizi yükseltebilirsiniz. Şimdi kısaca bunları da sizlere aktaralım.

aylik gelir miktarinizi artiracak belgeler ibraz edin

aylik gelir maaş bordrosu

Kefil Bildirme

Eğer kredi başvurunuzda kredi notu ve aylık gelir durumu iyi olan bir kefil ibraz edebilirseniz, bu durumda hangi banka olursa olsun çekebileceğiniz kredi miktarı daha yüksek seviyelerde olabilecektir. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor ki; ibraz edeceğiniz kefilin kredi notu düşükse ve aylık geliri de düşük miktarlarda ise; bu durumda size yarardan çok zararı olabilecektir.

Gayrimenkul ya da Araç İpoteği

Adınıza kayıtlı olan arsa, ev, yazlık, kışlık, vs. gibi gayrimenkullerin yanı sıra aynı zamanda varsa aracınızı ipotek ettirmek suretiyle çekmek istediğiniz ihtiyaç kredisi miktarını artırabilirsiniz. Tabii ki değeri 10 bin TL olan bir aracın ipotek ettirilmesi ile değeri 50 bin TL olan bir aracın ipotek ettirilmesi arasında elbette fark olacaktır.

Aylık Gelir Bildirimi

Her ne kadar bazı bankalar gelir belgesiz kredi vererek artık konuyu pek önemsemiyor desek te; maaşınız dışında aylık rutin olarak bir geliriniz var ise; bunu da bankanıza bildirmeniz, alacağınız kredi miktarına olumlu etki edecektir. Bu gelirlere örnek olarak mevduat gelirleri, kira gelirleri, vs. gibi hususları belgeleyebildiğiniz sürece size kredi başvurusu sırasında olumlu etkileri olacaktır.

Etiketler:

data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="4" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git