fbpx
Findeks

Findeks Kredi Notu Sorgulama İlk 3 Gün Ücretsiz

KKB ‘nin bir kuruluşu olan Findeks, sürekli olarak internet sayfası ve mobil uygulaması ile ilgili olarak güncelleme ve yenileştirmeler yapmaya devam ederken, bunları kullanıcıları ile paylaşmak ve duyurmak için çeşitli yöntemlere başvuruyor. Mobil uygulamada yapılan son güncellemelere ilişkin Findeks tarafından sunulan kampanya ise çok cazip. Findeks Uygulamasını indiren her kullanıcı ilk 3 gün içerisinde kredi notunuzu ücretsiz olarak öğrenebiliyor. Şimdi sırasıyla yapılması gerekenleri sizlere aktaralım.

3 Gün Ücretsiz Kullanım Hakkı

Findeks Mobil uygulamasını indirerek, kredi notunuzu ücretsiz olarak sorgulayabilir, bunun yanı sıra kredi borçlarınız, kredi kartı borçlarınız gibi bankalarda kayıtlı tüm verilerinizi tek bir platform üzerinden inceleyebilirsiniz. Üstelik, 31 Ocak tarihine kadar kredi notunuzda olası değişiklikleri de canlı olarak takip edebileceksiniz. Ancak bu ücretsiz kullanımın 3 gün süreyle sınırlı olduğunu unutmayınız.

Ücretsiz Kredi Notumu Nasıl Öğrenebilirim?

Bunun için ilk olarak yapmanız gereken Findeks ‘e kayıt olmak. Findeks üye olma işlemini sizlere daha önceden anlattığımız üzere, kısaca buradan da açıklayalım. Daha ayrıntılı anlatım için ilgili yazımıza muhakkak göz atınız. Hatalı bir işlemden dolayı 3 günlük ücretsiz kredi notu sorgulama hakkınızdan mahrum kalmayınız.

Findeks üyelik kaydı için;

  1. Findeks’in web sitesine giriş yapılır ve sağ üst tarafta yer alan ÜYELİK & Giriş butonuna tıklanır.
  2. Açılan sayfada üyelik formu doldurulur, kişisel bilgiler Findeks’e verilir ve sözleşme onaylandıktan sonra gelecekte oluşabilecek problemlerin üstesinden gelmek için güvenlik sorusu oluşturulur.
  3. Kişinin kendi adına kayıtlı herhangi bir telefon numarasını Findeks ile paylaşması gerekmektedir. İlgili telefon numarası üzerinden doğrulama yapılması gerekecektir.
  4. Cep telefonuna gelen tek kullanımlık doğrulama şifresi sistem üzerinden Findeks’e onaylatılır.
  5. Parola seçilir, gelecekte giriş ekranının farklı bir site tarafından kopyalanmadığından emin olabilmek için bir de güvenlik resmi seçilir.

İşlemlerini sırasıyla tamamlamanız yeterlidir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra, aşağıda yer alan linklerden Apple ürünleri (IPhone, IPad, vs.) kullananların IOS versiyonunu, Android cihaz kullananların da Android versiyonunu indirmeleri gerekir.

İndirme işleminden sonra az önce Findeks ‘e üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra artık kredi notunuzu ve diğer finansal verilerinizi ücretsiz olarak 3 gün boyunca takip edebileceksiniz.

Findeks Mobil Uygulamadan Başka Neler Yapılır?

  • Kredi notu öğrenme, sorgulama takip etme,
  • Borçlarda ve limitlerdeki değişiklikler,
  • Tüm bankalar nezdinde bulunan kredi kartı ya da kredi ödemelerine ilişkin borç ve limit tablosu,
  • Borçlarınıza ilişkin ödeme performans verileri,
  • Çek sorgulama (karekodlu olan çekinizin üzerindeki karekodu Findeks uygulamasına okutmanız yeterlidir), çek skoru öğrenme işlemlerini yapabiliyor olacaksınız.
findeks ucretsiz kredi notu
findeks mobil uygulamasından ücretsiz kredi notu öğrenme

3 Gün Sonrası Kullanıma Dikkat

Findeks ‘in böyle bir promosyon ile kullanıcılarının karşısına çıkması gayet güzel bir uygulama. Bu kapsamda 3 gün boyunca kredi notunuzu ve diğer verilerinizi ücretsiz olarak Findeks’in mobil uygulaması üzerinden sorgulayabilme şansınız olacak. Ancak bu süre sonunda yapacağınız her türlü işlemin ücrete tâbi olduğunu unutmayınız. Tabii ki Findeks ‘in vermiş olduğu bu hizmetleri beğenmeniz halinde; Findeks Hizmet Ücretleri ile ilgili bilgi alıp devam edip etmeme noktasında bir karar da alabilirsiniz. Findeks konusunda daha kapsamlı bilgi almak için sitemizin Findeks bölümünü ziyaret edebilir, indirdiğiniz mobil uygulamayı daha aktif bir şekilde kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu şekilde en son kampanya ve promosyonlar ile; bankaların kredi / kredi kartı kampanyaları, duyuruları, kredi faiz oranlarındaki değişiklikler, vs. gibi hususlardan ilk haberdar olmak için https://onlinekrediler.net sitemizi takipte kalınız.

İstifade edebilmeniz dileğiyle.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu