fbpx
ArabalarBlog

60 bin TL ‘ye Alınabilecek 0 km ve ikinci El Araç Öneriler

Günümüzde bilindiği üzere pek çok markanın birçok modeli bulunmaktadır. Her geçen gün farklı modellerin hayatımıza girdiğini de düşünecek olursak, 2019 yılında bambaşka modellerin gelebileceğini görebiliriz. Ayrıca bankaların ve diğer satıcı markaların avantajlı finansman desteklerini de sunmasını göz önünde bulunduracak olursak eğer, artık herkes araba sahibi olabilir diyebiliriz. Yeni bir araba almak isteyen bireyler öncelikli olarak bu finansman desteklerine başvuru yapar. Şimdi bizlere en çok gelen sorulara cevaplar vermek istiyoruz. 60 bin TL civarına hangi model arabalar alınabilir ve özellikleri nelerdir. Sizlere 60 bin TL’ye alınabilecek 0 kilometre ve 2. El araçlar hakkında bilgiler verdik.

  • Seat Leon

Aslında ailelerin değil de, gençlerin tutkulu bir markasıdır Seat Leon. Genelde kırmızı ve gök mavisi olarak görebileceğimiz bu araç 60 bin TL bandındaki kaliteli araçlar arasında yer almaktadır. Biliyoruz ki bu araçalrda otomatik vites dsg şanzımanı kullanılıyor. Ayrıca aracın manuel olanları da mevcuttur. 1.2’den 1.6’Ya kadar birçok motorla üretimini görebiliriz. Üstelik benzinli ve dizel motorları da bulunmaktadır.

  • Ford Fiesta

Ford’un en çok sattığı model olan Fiestra, listemizde 2. Sırada yer alıyor. 60 bin TL bandındaki kaliteli araçlar arasında olan Fiesta, hem sportif hem de klasik görünümüyle beraber dikkatleri üzerinde topluyor. Son zamanlarda fiyatları da düşüş göstermiştir. 1.25 ve 1.6 litre benzinli ve dizel motora sahip bir araçtır. Ayrıca yol tutuşu da son derece iyidir.

  • Volkswagen Jetta

Volkwagen ailesinin sorunlu üyesi olarak tabir edilen Jetta, aslında böyle bir araç olmadığını kanıtlamıştır. Yüksek emisyon gücüyle toplanan bir araç olsa da, kısa zamanda toparlamıştır ve en çok satılan araç konumuna gelmiştir. Jetta sizlere önerimizdir ve dizel motorlu olanları oldukça düşük yakıt tüketimine sahiptir. 2014’den sonraki kasaları, muazzam bir konfora sahiptir.

  • Toyota Auris

Corolla’dan sonra ilk sırada gelen Auris markası, son zamanların sportif görünümlü kaliteli bir aracıdır. Auris modeli 60 bin TL bandında alınabilecek kaliteli bir araçtır. 1.33 litreden 1.6 litreye kadar pekçok motorlu olan üretimi bulunmaktadır. Ayrıca yol tutuşu da son derece iyidir ve sizlere muazzam bir konfor verecektir. 2015’den sonraki kasaları, herkesin göz bebeği konumundadır.

60 bin tl araba önerisi
60 bin tl ye alinabilecek 0 km ve ikinci el arac onerileri
  • Honda Accord

Listemizin son sırasına geldiğimiz zaman, son derece kaliteli araç olan Honda Accord’u görüyoruz. Honda Accord Civic’den sonra satılan ve satış rakamlarının üzerine çıkan teknolojik bir araçtır. 2014’den sonraki kasaları çok satmıştır. Aileler için hem geniş, hem de dinamik bir araçtır. Aracın yalnızca benzinli modeli üretilmektedir. Fakat benzinli modeli de, diğer dizel araçlara nazaran çok düşük bir yakıt tüketimine sahiptir denilebilir ve 1.6 litre motora sahiptir.

Taşıt Kredisi Kampanyaları ile ilgili sitemizde daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu