TEB 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı

TEB, ihtiyaç kredisi çekecek olan müşterilerine düşük faiz oranları ile hizmet ediyor. Kredi hesaplamalarını faiz oranları ve vergiler kapsamında gerçekleştirecek olan TEB; müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılama konusunda da yeterli faaliyetlerini gündeme gelecektir. Böylelikle de TEB bünyesinde var olacak olan kredi seçeneklerinden 9 aylık bir vadeden başlayarak 48 aya kadar çıkan ihtiyaç kredisi seçenekleri ile de gündeme gelecektir. Kredi miktarı bazında var olan vadedeki artış ne kadar fazla olursa anapara ödemesinin de o kadar yüksek olacağı söylenebilmektedir. %1.55 faiz oranı ile dikkat çeken TEB ihtiyaç kredisi 250 TL masraf bedeli ile müşterilerine ulaştırılacaktır.

TEB 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı<span style="font-size: 16px;"> </span>

TEB İhtiyaç Kredisi

Ödeme düzeni ve miktarları ne kadardır?

TEB’den 50 bin TL gibi bir meblağı ihtiyaç kredisi olarak talep edecek olan müşteriler 12 aylık bir ödeme planı dahilinde de gerekli geri ödemelerini gerçekleştirebilecektir. 4.597 TL gibi bir aylık taksit imkanını sağlayacak olan TEB; bu ödeme planı dahilinde 12 ayın toplamında müşterilerinden 55.422 TL gibi bir meblağı geri alacaktır.

Aynı ihtiyaç kredisini 18 ay içerisinde ödemeyi planlayan TEB müşterileri ise; ödeme planı içerisinde aylık olarak 3.308 TL gibi bir rakamı ödemekle mükellef olacaklardır. Aynı zamanda da geri ödenecek olan toplam tutar 59.547 TL olacaktır. Söz konusu kredi seçeneğinin yıllık akdi faiz oranı ise %19.08 olarak belirlenmesinin yanında KKDF oranı %15 ve BMSV oranı da %5 olarak değerlendirilecektir.

Diğer ödeme planları nelerdir?

TEB’in sağlamış olduğu 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisinden yararlanma talebinde bulunup; bu meblağı 36 aylık bir vade kapsamında da ödeme planını meydana getirecek şekilde kendini gösterecek olan kişiler; faiz oranının yine değişmediğini görebilecektir. 50.000 TL gibi bir meblağı kredi çeken TEB müşterileri 49.557 TL gibi bir miktara ulaşabileceklerdir. Geride kalan 443 TL de masraf olarak kabul edilecektir. 50.000 TL gibi bir meblağ 36 aylık bir süre içerisinde geri ödendiği takdirde ise 70.332 TL tutarı ile müşterilerin ödediği bir seçenek olarak kendini gösterecektir.

İlginizi Çekebilir :  Ziraat Bankası 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi ve Örnek Ödeme Planı

Teb İhtiyaç Kredisi Detayları

İhtiyaç kredisi konusunda müşterilerine farklı fiyat aralıkları sağlayan ve vade seçeneklerini de yine kredi talep edecek kişilere bırakma konusunda gerekli hizmetleri veren TEB; 36 aya kadar vade olanağı sağlaması ile de adından söz ettiren bir banka olarak kabul görmektedir. Buna bağlı olarak da kredi planlamalarını da isteklere bağlı olarak gerçekleştirip; çekilecek olan meblağın ne şekilde ödeneceği hakkında da bilgi verecekleri durum söz konusu olacaktır.

teb 50 bin tl ihtiyac kredisi 12 ay 24 ay 36 ay odeme plani

teb 50 bin tl ihtiyac kredisi

TEB’in bu tür faaliyetlerinden de yararlanacak olan kişiler; bankanın koymuş olduğu şartlar dahilinde kredileri çekmiş olacaklar ve ödeme planlarını gerçekleştirerek; müşteri odaklı bir çalışmayı da ortaya koyacaklardır. Talep edilen meblağları hemen müşterilerine iletecek olan TEB; ödeme planları dahilinde geri ödemeleri de belli periyotlar içerisinde alacaklardır.

Sitemizden kredi kampanyaları bölümünü takip ederek, bankaların dönemsel ve güncel kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:

data-matched-content-ui-type="image_sidebyside" data-matched-content-rows-num="4" data-matched-content-columns-num="1" data-ad-format="autorelaxed">
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git