fbpx
ICBCŞubeye Gitmeden Kredi

Şubeye Gitmeden ICBC Kredi Başvurusu 10 bin TL

Tekstilbank’ın çoğunluk hissesini satın alarak Türkiye pazarına giren dünyanın en büyük bankası ICBC, tüketicilerin şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmesine imkan sağlamaktadır.

Öz varlığının büyüklüğü ve uzman kadrosuyla çok kısa bir süre içerisinde çok yüksek miktarlı ihtiyaçları karşılayabilme kabiliyetine sahip ICBC Turkey, yapılan kredi başvurularını 5 dakika içerisinde değerlendirmekte ve sonucu bildirmektedir.

ICBC Kredileri

ICBC Turkey, bireysel müşteri tabanında hızla yayılmak için faiz oranları konusunda oldukça bonkördür. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi ürünlerinde piyasa ortalamasının oldukça altında faiz oranı teklifinde bulunan ICBC, taşıt ve ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmeyi de zorunlu tutmamaktadır.

İhtiyaç, konut ve taşıt kredisine ek olarak duruma özel ürün üretebilme imkanına da sahip olan ICBC, bankanın hali hazırda sunduğu ürünlerle ihtiyacını karşılayamayan tüketicileri şubeye davet etmektedir.

ICBC Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

ICBC Turkey, SMS ya da çağrı merkezi aracılığıyla kredi başvurusu kabul etmemektedir. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği tek hizmet kanalı ICBC Turkey’in internet sitesidir.

İnternetten Kredi Başvurusu

ICBC Turkey’in internet sitesine giriş yapan tüketiciler menüden kullanmak istediği kredi ürününün sayfasına eriştikten sonra hesaplama aracı bağlantısını takip etmelidir. İlgili araçta kullanılacak kredi türü için hesaplama yapıldıktan sonra aşağıda Başvur butonu da açılacaktır. Bu butona tıklanmasına istinaden ekranı kaplayan forma İsim, Soyisim, TCKN, Adres vb. bilgileri paylaşarak kredi başvurusu tamamlanabilir.

Yapılan kredi başvurusu ön başvuru niteliği taşımaktadır ve bu kapsamda onaylanan kredi başvurularının tahsisi, hesap açılışı gibi işlemlerin tamamlanabilmesi için en yakın ICBC Turkey şubesine gidilmesi gerekmektedir.

ICBC Turkey Hesaplı İhtiyaç Kredisi

Uzun vadeyle kullanılabilecek en düşük faiz oranı tekliflerinden birisini yapan ICBC Turkey, % 1,29 faiz oranıyla 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Esnek ödeme planı avantajı ve geri ödemede sağladığı çeşitli kolaylıklarla çok kısa süre içerisinde nakit ihtiyacını karşılayan ICBC, talep eden tüketicilerin ipotekli finansman kredisi için de başvurabilmesini mümkün kılmaktadır.

Hesaplı ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında 10 bin TL’lik kredi talebinde bulunan tüketicilerin:

  • 12 ay vade için her ay 929 TL, toplamda 11.148 TL,
  • 24 ay vade için her ay 507 TL, toplamda 12.168 TL,
  • 36 ay vade için her ay 367 TL, toplamda 13.212 TL,
  • 48 ay vade için her ay 296 TL, toplamda 14.208 TL ödeme yapması gerekir.

ICBC Turkey Yeni Arabam Kredisi

Sıfır kilometre araçların 100 bin TL’ye kadar olan kısmının % 70’ine, 100 bin TL’yi aşan kısmının % 50’sine kadar kredi sağlayan ICBC Turkey, diğer bankaların 50 bin TL olarak belirlediği sınırı 100 bin TL eşiğine çekmiştir.

subeye gitmeden kredi icbc
subeye gitmeden icbc kredi basvurusu 10 bin tl

Yeni Arabam Kredisi ürünü kapsamında 50 bin TL’lik kredi talebinde bulunan tüketicilerin:

  • 12 ay vade için her ay 4639 TL, toplamda 55.668 TL,
  • 24 ay vade için her ay 2531 TL, toplamda 60.744 TL,
  • 36 ay vade için her ay 1829 TL, toplamda 65.844 TL,
  • 48 ay vade için her ay 1476 TL, toplamda 70.848 TL ödeme yapması gerekir.

Bankanın araç kredisi için talep ettiği faiz oranı 48 ay vade için % 1,27; 36 ay vade için % 1,31; 24 ay vade için % 1,35; 12 ay vade için ise % 1,41’dir.

Sitemiz üzerinden Online Kredi Veren Bankalar konulu bölümü ziyaret ederek online ortamlarda başvuru yapabileceğiniz bankaların tekliflerini buradan https://onlinekrediler.net/online-kredi-veren-bankalar-aninda-krediyi-hesaba-al/ görebilir ve ilgili yazımızı da ortalama 2 dk da okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sicilim bozuk kredi almam gerel devlet memuruyum 3.400 lira maaşım var 1.000 liraya ihtiyacım var .24. ay vadeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu