fbpx
Garanti BankasıOnline KredilerŞubeye Gitmeden Kredi

Garanti One Nedir Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Garanti Bankası, 2017 yılının başlarında iGaranti isimli uygulamasının ismini Garanti One olarak değiştirdi ve uygulama kullanıcısı olması planlanan kitlenin 18-25 yaş arasındaki gençler olduğunu duyurdu. Hitap ettiği kitleye uygun olarak sade ve oldukça kullanışlı bir bankacılık uygulaması olan Garanti One, kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve fırsatlar da sunmakta.

Garanti One ile Neler Yapılır?

Garanti One, öğrenebilen bir teknolojiye sahip oldukça gelişmiş teknolojilerle donatılmış bankacılık uygulamaları arasındadır. Uygulamaya ilk giriş yapıldığında direkt olarak en sık kullanılmasından mütevellit hesap bakiye bilgileri, kalan kredi kartı limiti ve hesap kesim tarihinde ne kadar borç ödemesi yapmak gerektiğiyle ilgili grafikler göze çarpacaktır. Bu sayede Garanti One uygulaması sayesinde her türlü hesap detayının takip edilebilmesi mümkün olur.

Kategorize edilmiş başlıklar halinde duran ana sayfadan çeşitli kampanyalara katılım da sağlanabilir. Garanti One, kullanıcısının en çok ilgisini çekebileceğini düşündüğü kampanyaları başta bulunmak kaydıyla sırayla listeler ve talep edilmesi halinde yalnızca birkaç tıklamayla söz konusu kampanyalara katılım sağlamak mümkün olur.

Hesap Durumu Nedir?

Ana sayfada görünen hesap durumu grafiği sayesinde vadesiz mevduat hesabında ne kadar para olduğu görülebilir. Hesap durumu ekranından ileri tarihli para transferi işlemlerine ve ödemelere de göz atılabilir. Eğer yapılacak ödemeler hesaptaki para miktarını aşıyorsa çizgiler kırmızı olacaktır. Yapılacak ödemeler sarı, hesaptaki para ise yeşil çizgi ile gösterilmektedir.

Eğer para ihtiyacı varsa Garanti One yardımıyla kredi başvurusu iletilmesi ya da birikim hesabından para talep edilmesi de mümkün olur. Yapılan başvurular çok kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılır ve olumlu yanıt alınması halinde anında hesaba aktarılır.

Kampanyalara Nasıl Katılım Sağlanır?

Garanti One mobil uygulaması ya da internet uygulaması yardımıyla kampanyalara katılım sağlamak mümkündür. Bunun için öncelikle Garanti One hesabına giriş yapılmalı, daha sonra ise Garanti One Kampanyalar sekmesinden mevcut dönemde aktif halde olan kampanyalar irdelenmelidir. Uygun bir kampanya bulunduğunda katıl butonuna tıklanarak kampanyaya katılım sağlanabilir.

Garanti One Kazandıklarım Sekmesi Nedir?

Garanti One uygulamasının kazandıklarım sekmesi aracılığıyla katılım sağlanan kampanyalar ve gerçekleştirilen işlemler neticesinde ne kadar kar elde edildiğine bakılabilir. Bilindiği gibi Garanti One kullanıcıları hesap işletim ya da para transferi için herhangi bir ödeme yapmaz. Ek olarak vadeli veya birikimli özellikteki hesaplar yardımıyla tasarruflarına daha yüksek faiz avantajından yararlanabilir.

Garanti One Sana Benzer Garantililer Nedir?

Yukarıda da değinildiği gibi Garanti One öğrenebilen bir uygulamadır ve tüketicinin harcama alışkanlıklarını kontrol ederek çeşitli gruplandırmalar yapar. Bu sayede muhtemel tüketici davranışlarını ve katılım sağlanmak istenilen kampanyaları tahmin etme yeteneğine kavuşur. Sana benzer garantililer sekmesindeki bilgiler de aynı grupta yer alan diğer tüketicilerin alışkanlıklarının kısa bir özeti olarak düşünülebilir.

garanti one kredi başvurusu
garanti one aninda kredi basvurusu

Garanti One Kredi Başvurusu

Garanti One kredi başvurusu iletebilmek için Ürünler sayfasına giriş yaptıktan sonra Krediler sekmesine girilmeli ve sağ üste yer alan artı butonuna tıklayarak kredi başvurusunda bulunulmalıdır. Kredi çok kısa bir süre içerisinde doğrudan hesaba tahsis edilecektir.

Sitemiz üzerinden Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu ile bölümümüzü de buradan https://onlinekrediler.net/subeye-gitmeden-garanti-bankasindan-kredi-cekebileceginiz-tum-yontemler/ inceleyebilir ve farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu