fbpx
Garanti Bankası

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası (20 Bin TL 60 Ay)

Bayram dönemlerinin bir geleneği haline gelen bayrama özel kampanyalı kredilere bir yenisi daha eklendi. Tüketiciler Garanti Bankası aracılığıyla kullanacakları ihtiyaç kredisi kapsamında çok daha düşük faiz oranıyla ihtiyaçlarını karşılama imkanına sahip. Bu kapsamda Garanti Bankası bayram kredisi ödeme planı, başvuru şartları ve kredi ürünüyle ilgili bilinmesi gereken detaylara değinmek yararlı olacaktır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Nakit ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılayabilecek şekilde iş sürecini geliştiren Garanti Bankası aracılığıyla kısa süre içerisinde 60 ay vadeli ihtiyaç kredisine sahip olmak mümkün. Cazip faiz oranları ve dijital hizmet kanallarındaki yüksek teknoloji sayesinde müşteri deneyimini her geçen gün arttırmayı ilke edinen Garanti Bankası’nın faiz oranları % 1,68 den başlamakta.

Talep edilmesi halinde esnek ödeme planı avantajı da sunan Garanti Bankası sayesinde tüketicilerin ödeme dengesini sağlaması ve yükünü hafifletmesi mümkün.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Hesaplaması

Garanti Bankası aracılığıyla tahsis edilen ihtiyaç kredisi için hayat sigortası yaptırılması da gerekmektedir. Aşağıdaki hesaplamaya % 0,5 oranındaki finansman tahsis ücreti ve kredinin miktarına ya da vadesine göre değişebilecek olan hayat sigortası primi dahil edilmemiştir. Bu maliyetler bankayla yapılacak görüşme sonrasında netlik kazanabilir.

10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi başvurusu yapılması halinde:

 • 12 ay vade için her ay 957 TL, toplamda 11.492 TL,
 • 24 ay vade için her ay 539 TL, toplamda 12.937 TL,
 • 36 ay vade için her ay 401 TL, toplamda 14.461 TL
 • 48 ay vade için her ay 334 TL, toplamda 16.046 TL
 • 60 ay vade için her ay 288 TL, toplamda 17.327 TL  ödeme yapılması gerekir.

20 bin TL için kredi başvurusu yapılması halinde:

 • 12 ay vade için her ay 1.909 TL, toplamda 22.917 TL,
 • 24 ay vade için her ay 1.072 TL, toplamda 25.736 TL,
 • 36 ay vade için her ay 797 TL, toplamda 28.703 TL,
 • 48 ay vade için her ay 662 TL, toplamda 31.783 TL
 • 60 ay vade için her ay 570 TL, toplamda 34.254 TL  ödeme yapılması gerekir.

Garanti Bayram Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’na bayram kredisi için başvuru yapmak isteyen tüketicilerin kullanabileceği 5 farklı kanal bulunmaktadır.

 • Garanti Bankası şubeleri aracılığıyla başvuru yapmak isteyen tüketicilerin nüfus cüzdanı ve gelir belgesiyle birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi talebinde bulunması mümkündür.
 • Garanti Bankası mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvuru yapmak isteyen tüketicilerin cep şubeye giriş yaptıktan sonra Bankacılık İşlemleri > Başvurular > İhtiyaç Kredisi Başvurusu adımını takip ederek kredi talebinde bulunması mümkündür.
 • Garanti Bankası internet şube üzerinden başvuru yapmak isteyen tüketicilerin Başvuru > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımlarını takip ederek kredi talebinde bulunması mümkündür.
 • Garanti Bankası çağrı merkezi aracılığıyla başvuru yapmak isteyen tüketicilerin 444 0 335 numaralı çağrı merkezini arayarak kredi başvurusunda bulunması mümkündür.
 • Garanti Bankası ATM’leri aracılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin en yakın ATM’ye giderek kartsız işlemler menüsü üzerinden kredi başvurusu iletmesi mümkündür.

Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ibrazı çoğu tüketici için yeterli olmaktadır. Hali hazırda Garanti Bankası müşterisi olan tüketicilerin kredi notu yüksekse herhangi bir belge ibraz etmeden tamamen internet üzerinden kredi tahsisini gerçekleştirmesi de mümkündür.

garanti bbva bayram kredisi 20000
garanti bankasi bayram kredisi

Kredi Tahsisi

Garanti Bankası müşterisi olanlar onaylanan kredi başvurularını hesaplarına tahsis etmek için şubeye gitmek zorunda değildir. Garanti CEP ya da Garanti İnternet bankacılığı uygulaması aracılığıyla hesaplarına giriş yapan tüketicilerin Başvurular > Kredi > Kredi Kullan adımlarını takip ettikten sonra onaylanan kredi talebine erişmeleri ve hesaplarına tahsisini gerçekleştirmeleri mümkündür.

Yine bayram kredisi konusunda diğer bankaların kampanyalarından birisi olan Ziraat Bankası Bayram Kredisi Kampanyası konulu yazımıza da göz atabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu