fbpx
FibabankaOnline Kredi Kartı

Fibabanka Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri (İnternetten)

Online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler için Fibabanka Bonus Klasik ürününü piyasaya süren Fibabanka, yapılan kredi kartı başvurusu sonrasında kısa süre içerisinde kredi kartı sahibi olunabilmesini mümkün kılmaktadır.

Kısa süre içerisinde bireysel müşteri tabanında ve perakende bankacılık ürünlerinde ciddi başarılara imza atan Fibabanka, şube sayısını hızla arttırmakta ve tüketicilere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Bu kapsamda atılan en önemli adımlardan birisi de dijital hizmet kanallarında yapılan geliştirme ve iyileştirme çalışmalarıdır.

Fibabanka Kredi Kartları

Fibabanka’nın tüketicilerin kullanımına sunduğu kredi kartları Fibabanka Bonus Klasik, Fibabanka Bonus Gold, Fibabanka Bonus Platinum ve Ücretsiz Kredi Kartı’dır. Tüketiciler kendi ihtiyaçları için hangi kredi kartının daha iyi olacağı konusunda kafa karışıklığı yaşarsa çağrı merkezini arayarak bilgi edinebilir. Ek olarak her kartın spesifik özelliklerine göz atmak amacıyla fibabanka.com.tr web adresinin ziyaret edilmesi de mümkündür.

Fibabanka Online Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Fibabanka’ya iletilen kredi kartı başvurularının tümü ön başvuru niteliğinde kabul edilmektedir. Bu açıdan internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapılsa dahi kartın alınabilmesi için en yakın şubenin ziyaret edilmesi gerekecektir. Ön başvurusu olumlu yanıtlanan tüketiciler yaptıkları bu başvuruyla zaman tasarrufunda bulunabilir, ancak şubeye gidildiğinde nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah gibi belgelerin ibraz edilmesi gerekeceği unutulmamalıdır.

Fibabanka’ya internetten kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin web adresine giriş yaptıktan sonra Ana Sayfa > Kredi Kartları > Fibanka Bonus Klasik adımlarını takip etmesi gerekir. Fibabanka’nın hali hazırda internet üzerinden başvuru yapılabilen tek kredi kartı ürünü Fibabanka Bonus Klasik’tir.

Bonus Klasik Avantajları

Fibabanka Bonus Klasik, 200 binden fazla üye iş yeri ağıyla Türkiye’de lider olan Bonus özellikli bir karttır. Bu açıdan iş yeri özelinde düzenlenen onlarca kampanyaya katılım sağlanabilir ve yapılan  harcamaların her birinden yüksek oranlarla bonus puan kazanılabilir. Kazanılan bonus puanlar daha sonra yapılacak harcamalarda ya da kredi kartı  yıllık aidatının ödenmesinde kullanılabilmektedir.

Bonus kredi kartına özel düzenlenen kampanyalara katılım sağlayabilmek için Bonus mobil uygulaması cep telefonuna indirilebilir ya da web sitesi takip edilebilir. Tüm kampanyalara katılım ücretsizdir.

Kimler Kredi Kartı Kullanabilir

Fibabanka, kredi kartı vermek konusunda diğer bankalara nazaran daha seçicidir ve belge ibrazını her halükarda talep etmektedir. Bu açıdan düzenli bir gelir sahibi olmak, 18 yaşından büyük olmak, T.C. vatandaşı olmak ve kara listede bulunmamak gerekir.

fibabanka kredi kartı başvurusu
fibabanka kredi karti online basvuru

Kredi notu yapacağı kredi kartı başvurusu için yeterli olmayan tüketicilerin bloke teminatlı kredi kartı için talepte bulunması mümkündür. Bu yöntemle kredi kartı temin edecek tüketiciler kart limitleri kadar nakit parayı mevduat hesaplarına yatırmalı ve blokelendirdikten sonra ön şartlı kredi kartı başvurusu iletmelidir.

Aylık geliri kredi kartı limiti için yeterli olmayan tüketicilerin ise daha düşük limitle kredi kartı başvurusu yapması ya da yine bloke teminatlı kredi kartı talebinde bulunması mümkündür.

Sitemizde yer alan Şu An Piyasadaki En İyi Kredi Kartı Hangisi konulu bölümü buradan https://onlinekrediler.net/su-an-piyasadaki-en-iyi-kredi-karti-hangisi/ inceleyerek, mevcuttaki kredi kartları arasında kıyaslamalarımıza göz atabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu