fbpx
Denizbankİhtiyaç KredisiKredi Kampanyaları

Denizbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu (%0,99 Oran Kampanyası)

Her yıl Aralık ayında yılbaşına özel kredi kampanyası düzenleyen Denizbank, bu yıl da tüketicilerin yararlanabileceği en avantajlı ihtiyaç kredisi ürünlerinden birisini sunmaktadır. Tüketiciler kampanyaya katılım sağlamaları halinde % 0,99 faiz oranı ve 60 ay vade imkanlarından yararlanabilir.

Denizbank Yeni Yıl Kredisi

Denizbank müşterisi olunsun veya olunmasın herkesin katılım sağlayabileceği yeni yıl ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacının karşılanması mümkündür. Vadelere göre faiz oranının belirlendiği kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketiciler çeşitli hizmet kanalları aracılığıyla çok kısa bir süre içerisinde başvurusunu tamamlayabilmektedir.

Denizbank Yeni Yıl Kredi Hesaplaması

Denizbank aracılığıyla başlatılan kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketiciler için yapılan hesaplamaya % 0,5 oranındaki finansman tahsis ücreti ve sigorta primleri dahil edilmemiştir. Bu ödemeler taksitlere dahil değildir.

Yüzde 0,99 faiz oranı avantajından yararlanmak isteyen tüketicilerin kullanabileceği kredi 3 bin TL ile sınırlıdır. 3 bin TL’den fazla olan nakit ihtiyaçlarında 0,99 faiz avantajından yararlanılamaz. Bu nedenle kredi hesaplamaları 3 bin TL ve 3 bin TL üzeri olmak üzere iki celsede yapılacaktır.

3 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını karşılamak isteyen tüketiciler % 0,99 faiz avantajından yararlanabilir. Kullanılacak kredinin vadesi en fazla 12 ay olabilir. 12 ay vadeyle 3 bin TL’lik kredi başvurusu yapan tüketicilerin her ay 270 TL taksit ödemesi yapması gerekir. Yüzde 0,5 finansman tahsis ücreti ve sigorta primi ödemesi yapılacağı da unutulmamalıdır.

10 bin TL’lik nakit ihtiyacı için kredi başvurusu ileten tüketicilerin:

  • 12 ay vade için her ay 920 TL, toplamda 11.040 TL ödeme yapması,
  • 24 ay vade için her ay 516 TL, toplamda 12.384 TL ödeme yapması,
  • 36 ay vade için her ay 387 TL, toplamda 13.932 TL ödeme yapması,
  • 48 ay vade için her ay 320 TL, toplamda 15.360 TL ödeme yapması gerekir.

Denizbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank’ın yeni yıl dönemine özel hazırladığı kredi kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketicilerin 31 Aralık 2017 tarihine kadar tahsisi gerçekleştirmiş olması gerekir. Tüketicilerin kredi başvurusu için internet sitesi ya da Denizbank şubelerinden yararlanma imkanı vardır.

İnternet sitesi aracılığıyla kredi başvurusu iletecek olan tüketiciler denizbank.com web sitesine giriş yaptıktan sonra menüden Ürünler > İhtiyaç Kredisi adımlarını takip ederek talebini bankaya iletebilir.

Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan Denizbank müşterileri şubeye gitmeden tahsisi gerçekleştirebilecekken, Denizbank müşterisi olmayanların tahsis için şubeye gitmesi gerekecektir.

denizbank yilbasi kredi başvurusu
denizbank yilbasi kredi basvurusu yuzde 99 faiz orani

Denizbank, söz konusu kredi kampanyasına yapılan kredi başvurularını kredi notuna göre değerlendirir fakat gerekli görmesi halinde gelir belgesi beyanı ya da kefil gösterilmesi gibi isteklerde bulunabilir. Denizbank maaş müşterilerinin ise bu gibi prosedürlerle uğraşmasına gerek kalmadan yalnızca nüfus cüzdanını ibraz etmesi yeterli olacaktır.

Sitemiz üzerinden Yılbaşı Kredisi 2020 En Uygun Faiz Oranları konulu yazımızdan tüm bankaların yeni yıla özel kredi kampanyaları hakkında bilgilenebilir ve bir kıyaslama yapabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu