fbpx
DenizbankOnline Kredi Kartı

Denizbank Online Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Kredi kartı kullanmak isteyen tüketiciler gelişen teknoloji ve bankaların iş süreçlerinde yaptığı çeşitli revizyonlar sayesinde şubeye gitmesine gerek kalmadan internet üzerinden yaptığı başvuru ile kredi kartı sahibi olabilmektedir. İnternetten kredi başvurusu yapma işlemi banka müşterileri ve banka müşterisi olmayanlar için iki farklı şekilde yapılır, bu kapsamda Denizbank online kredi kartı başvuru yöntemleri ve konuyla ilgili bilinmesi gerekenlere değinip, Denizbank kredi kartları, Denizbank ticari kredi kartları, Denizbank kredi kartı başvurusu ve türevi ayrıntıları aktarmak yararlı olabilir.

Denizbank Kredi Kartları

Denizbank kredi kartı başvuru yöntemlerine değinmeden önce başvurunun yapılabileceği kredi kartlarına değinmek gerekir.

Denizbank bireysel ve ticari bankacılık olmak üzere iki farklı hizmet vermektedir. Bireysel bankacılık faaliyeti kapsamında bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan ve çeşitli ürünler  geliştiren Denizbank, ticari bankacılık faaliyeti kapsamında ticari işletmelerin ihtiyaçlarını giderecek nitelikte ürünler geliştirmektedir.

denizbank bonus kredi karti
denizbank online bonus kredi karti basvurusu

Denizbank’ın bu kapsamda geliştirdiği bireysel kredi kartları şu şekildedir:

 • Deniz Bonus Kredi Kartı,
 • Deniz Emekli Bonus kredi kartı,
 • Deniz Afili Bonus kredi kartı,
 • Denizbank D Şarj kredi kartı,
 • Denizbank Taraftar kredi kartı,
 • Denizbank Ada Bonus kart,
 • Denizbank Net Kart.

Denizbank’ın ticari bankacılık kapsamında geliştirdiği ticari kredi kartları şu şekildedir:

 • Denizbank İESOB Esnaf kredi kartı,
 • Denizbank ESESOB Şehir kredi kartı,
 • Denizbank İşletme kredi kartı,
 • Denizbank Üretici kredi kartı,
 • Denizbank Çiftçi kredi kartı,
 • Denizbank Business kredi kartı,
 • Denizbank Bonus Business kredi kartı,
 • Denizbank AESOB Antalya kredi kartı.

Bu kredi kartlarının çoğu bonus özelliklidir ki bu da ülke genelinde en yaygın üye iş yeri ağına sahip bonus özellikli kartınızla yapacağınzı harcamalardan ekstra bonus puan kazanmanızı mümkün kılar.

Denizbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Denizbank’a kredi kartı başvurusu iletmek isteyen tüketicilerin tercih edebileceği çeşitli yöntemler vardır. Denizbank’ın ticari kredi kartlarına başvuru yapmak için şubelerle temas kurulması gerekir çünkü bu kartların mutlaka bir ticari hesaba bağlanması gerekecektir ki bu da ancak belge ibrazı ve çeşitli imzalar sonrasında mümkün olabilir.

Online Başvuru

Bireysel tüketicilerin internet üzerinden başvuru yapabileceği kredi kartları Deniz Bonus, Afili Bonus, Fenerbahçe Bonus, GS Bonus, BJK Bonus, Ada Kart, Bursaspor Bonus, Çaykur Rizespor Bonus, Emekli Bonus, Es Es Bonus, Kemer Bonus, Konyaspor Bonus, Manchester United Bonus, Mersin İdman Yurdu, Netcard, Şanlıurfaspor Bonus, TED Afili Bonus, Trabzonspor Bonus, Denizlispor Bonus olarak sıralanabilir.

Başvuru sayfasında erişmek için https://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx bağlantısının ziyaret edilmesi gerekmektedir. Bu sayfaya giriş yaptıktan sonra hangi kredi kartı için başvuru yapılacaksa ilgili kartın altında yer alan HEMEN BAŞVUR butonuna tıklanmalıdır. Bu bağlantıya tıklandığında öncelikle Classic, Gold ya da Platinum türünden hangisi için başvuruda bulunulacağının seçilmesi gerekecektir. Platinum kartın kart ücreti yüksektir, ancak yapılacak harcamalardan daha fazla bonus kazanılmasını sağlar.

Gerekli seçimi yaptıktan sonra devam butonuna tıklanmalıdır. Açılan yeni sayfada öncelikle TC kimlik numaranızı girmeniz, daha sonra cep telefonu numaranızı ibraz edip, güvenlik metnini doldurmanız istenir. Gerekli prosedürleri yerine getirdikten sonra başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvurunuzu ilettikten sonra Denizbank çağrı merkezinden yetkili bir personel sizi arayacak, başvurunuzu teyit edecek ve işleme alındığı konusunda bilgilendirme yapacaktır.

Onaylanan kredi kartı başvuruları sonrasında en yakın Denizbank şubesine giderek hesap açılışı gerçekleştirebilir ve kartınızın bu hesaba bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Denizbank, iletilen kredi kartı başvurularının neredeyse tamamını aynı iş günü içerisinde değerlendirip yanıtlar, ancak çeşitli durumlarda bir en geç iki iş günü sarkma olabilir. Bu kapsamda kredi kartı başvurunuzun durumunu, iletilip iletilmediğini teyit etmek adına 0850 222 0 800 numaralı çağrı merkezini arayıp kredi kartı müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Yapacağınız görüşme sonrasında kredi kartı başvurusunun ne durumda olduğu, iletilip iletilmediği ve türevi detaylar hakkında bilgilendirileceksiniz.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır

Denizbank kredi kartı başvurularının çok büyük bir kısmı aynı iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. Fakat tüketicinin kredi notu ya da diğer ayrıntılarla ilgili şube ya da personelin vermesi gereken bir kararın olduğu saptanır, sistem otomatik olarak karar vermek konusunda kararsız kalırsa iki iş günü kadar da sürebilir. Bu açıdan en geç 2-3 iş günü içerisinde kredi kartı başvurusunun sonuçlanacağını bildirmek doğru olacaktır. Kredi kartı başvurunuzla ilgili bilgilendirmeyi, sürecin ne durumda olduğunu 0850 222 0 800 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Denizbank Şubeden Kredi Kartı Başvuru

Aktif olarak Denizbank Kredi Kartı Başvurusu yöntemleri arasında, şubeden kart başvurusu da mevcuttur. Bunun için yapılması gereken işlem, en yakın Denizbank şubesine gitmek ve kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi dile getirmektir. Bireysel banka müşteri temsilcisi sizlere kredi başvurusu yapacak ve onaylanması durumunda yine aynı şekilde o şubeden veya vermiş olduğunuz adresinizden kredi kartınızı alabileceksiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığından Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank teknolojiyi başarılı şekilde uygulayan ve kendine yansıtan bir bankadır ve müşterilerine internet bankacılığı ile kredi kartı başvuru imkanı sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken Denizbank’ın mobil veya internet bankacılığına giriş yapmak ve kredi kartı başvurusu alanını açmaktır. İstenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız durumunda, kart başvurunuz alınacaktır. Üstelik bu işlemler yaklaşık 1 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Başvurunuz olumlu karşılanırsa eğer, cep telefonunuza kısa bir süre içerisinde mesaj gelecektir ve vermiş olduğunuz adrese kredi kartınız gönderilecektir.

Online olarak kredi kartı başvuru yapabileceğini tüm kredi kartlarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu