fbpx
Burgan BankOnline KredilerŞubeye Gitmeden Kredi

Burganbank Şubeye Gitmeden Online Kredi Başvurusu

Bireysel müşteri tabanında hızla yayılan Burgan Bank, dijital kredi ürünü ile online kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicileri hedef almaktadır. Kredi notuna göre faiz oranı belirleyen Burgan Bank’ın bu ürünü ile % 1,59 ile % 1,69 arasında değişen oranlarda kredi kullanmak mümkündür.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesiz ve kefilsiz 40 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçların 60 aya varan vadelerle kredilendirilebileceği Dijital Kredi ürününü çok kısa bir başvuru prosedürü ve tahsis sürecinin ardından kullanmak mümkündür. Tamamen internet üzerinden kullanılabilen Dijital Kredi’nin özellikleri genel itibariyle şu şekildedir:

 • Resmi ve idari tatiller de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat kredi başvurusu iletilebilir. İletilen kredi başvuruları çok kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve yanıtlanacaktır.
 • Başvuru yapan tüketicilerin kredi tahsisi için gelir belgesi, kefil ya da teminat gibi prosedürlerle uğraşması gerekmez.
 • Hesap açılışı ve kredi tahsisi için gerekli olan evraklar kurye aracılığıyla müşterinin adresine gönderilir, bu sayede şubeye gitmeden kredi tahsisi gerçekleştirilmiş olur.
 • Masraf, ücret veya komisyon ödemesi yapmak gerekmez.
 • Burgan Bank müşterileri anında kredi tahsisi özelliğinden yararlanabilir.
 • Kredi başvurusu onaylanan tüketiciler en geç 3 iş günü içerisinde adreslerine gelen kuryenin verdiği evrakları imzalayarak kredi tahsisini gerçekleştirebilir.
 • Taksit ödemeleri de tamamen internet üzerinden ya da TEB veya Halkbank ATM’lerinden gerçekleştirilebilir. Halkbank, TEB ve Burgan Bank arasında protokol imzalanmış ve taksit ödeme işlemlerinin ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmesi sağlanmıştır.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Burgan Bank’a dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler bunu çok kısa bir prosedürü tamamlayarak gerçekleştirebilir.

 1. Burgan.com.tr internet sitesine girilir ve menüden Dijital Kredi ürünü sayfasına erişilir.
 2. İlgili sayfadaki Hemen Başvur butonuna tıklanır ve açılan sayfada tüketiciden istenen bilgiler eksiksiz şekilde doldurularak form Burgan Bank’a iletilir.
 3. Kredi değerlendirmesi 10 dakika içerisinde tamamlanacak ve sonuç tüketiciye bildirilecektir.

Kurye aracılığıyla adrese gelen evrakların imzalanmasından sonra en geç 24 saat içerisinde kredi hesaba yatırılacaktır.

Burgan Bank Dijital Kredi Hesaplaması

Burgan Bank, kredi başvurusu sırasında beyan edilen bilgilerle tüketiciye özel kredi faiz oranı teklifi yapacaktır fakat yine de ortalama bir faiz oranı olan % 1,45 ile hesaplama yapmak faydalı olabilir.

10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması halinde:

 • 12 ay vade için her ay 924 TL, toplamda 11.089 TL,
 • 24 ay vade için her ay 509 TL, toplamda 12.223 TL,
 • 36 ay vade için her ay 376 TL, toplamda 13.548 TL,
 • 48 ay vade için her ay 309 TL, toplamda 14.841 TL ödeme yapılması gerekir.
burganbank online kredi
burgan bank subeye gitmeden online kredi basvurusu

Dijital Kredi Başvuru Takip

Yaptığı kredi başvurusunun durumu hakkında bilgi edinmek isteyen tüketiciler 0850 222 8 222 numaralı Burgan Bank çağrı merkezi aracılığıyla ya da kredi başvurusu yaptığı sayfadaki Giriş Yap butonunu kullanarak kredi sorgulaması yapabilir. Telefon ve mail adresine sürekli olarak kredi süreci hakkında bilgilendirme mesajları gönderilecektir.

Sitemiz üzerinden tüm bankaların Şubeye Gitmeden Kredi yöntemleri, şartları ve kampanyaları ile ilgili en güncel bilgi ve yazılarımıza bu bölümden ulaşabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu