fbpx
Burgan BankOnline Krediler

Burganbank Dijital Kredi Başvurusu 10 Bin TL 60 Ay (Anında!)

İnternet üzerinden kredi kullanmak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği banka kredilerinden birisi de Burgan Bank tarafından sunulan Dijital Kredi ürünüdür. Tüketicilerin internetten kullanabileceği bu kredi ürünü sayesinde acil nakit ihtiyacını kısa süre içerisinde giderebilir. Bu kapsamda Burgan Bank Dijital Kredi başvurusu nasıl yapılır, faiz oranları nelerdir ve türevi konulara kısaca değinilmesi faydalı olacaktır.

Burgan Bank Dijital Kredi

Bireysel müşteri tabanında hızla yayılan Burgan Bank, dijital dağıtım kanallarını en etkin biçimde kullanan bankalardan birisidir ve internet üzerinden yapılan kredi başvurularıyla ilgili istatistiklerde de bu başarısı gözler önüne serilmiştir. Bu kapsamda tüketiciler Burgan Bank’ın dijital kredi ürününe başvurarak nakit ihtiyacını karşılayabilir.

Daha önceden Burgan Bank’ta hesap açtırmış olan tüketiciler krediyi anında hesaplarına tahsis edebilirken, daha önceden hesap açılışı gerçekleştirmeyen tüketicilerin öncelikle hesap açtırması gerekecektir.

Burgan Bank, kredinin kullanılabileceği üst limitle ilgili herhangi bir kısıt koymamıştır, çünkü değerlendirme sonrasında riskli gördüğü kredi ürünlerinin tekrar değerlendirmeye almak için tüketicileri şubeye davet ederek gelir belgesi, mal varlığı vb. belgelerin ibraz edilmesini talep edebilmektedir.

Burgan Bank Dijital Kredi Faiz Oranı

Burgan Bank Dijital Kredi ürünü için faiz oranlarını vadeye bağlı olarak belirlemiştir. Bu kapsamda 12 ay vadeyle kullanılan kredi için % 2.79, 18 ay vadeyle kullanılan kredi için % 2.99, 24 ay vadeyle kullanılan kredi için % 2.99, 36 ay vadeyle kullanılan kredi için % 2.99 ve 36 ay vadeyle kullanılan kredi için % 2.99 oranında faiz ödemesi yapılması gerekir.

10 bin TL’lik kredi başvurusu yapılması halinde:

  • 12 ay vade için her ay 1040 TL toplamda 12.482 TL,
  • 18 ay vade için her ay 763 TL toplamda 13.746 TL,
  • 24 ay vade için her ay 628 TL toplamda 15.083 TL,
  • 36 ay vade için her ay 499 TL toplamda 17.967 TL, ödeme yapılması gerekecektir.

Burgan Bank Dijital Kredi Başvurusu

Burgan Bank’ın dijital kredi ürünü için başvuru iletecek tüketicilerin yararlanabileceği 3 farklı kanal bulunmaktadır.

İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kredi başvurusu iletmek isteyen tüketicilerin hesaplarına giriş yaptıktan sonra krediler sekmesi altından dijital kredi ürününü seçerek gerekli bilgileri doldurması gerekmektedir.

burganbank dijital kredi basvurusu
burgan bank dijital kredi

Burgan Bank müşterisi olmayan tüketiciler ise Burgan Bank’ın web sitesine giriş yaptıktan sonra Ana Sayfa > Benim İcin > Krediler > Dijital Kredi > Hemen Başvur adımlarını takip etmek durumundadır.

İletilen kredi başvurusu çok kısa bir süre içerisinde değerlendirmeye alınıp sonuçlanacaktır.

Sonucun öğrenilmesi sonrasında en uygun tahsis için çağrı merkezi üzerinden tüketiciye arama yapılır. Talep eden tüketiciler tahsis için gerekli hesap açılışını gerçekleştirmek adına en yakın Burgan Bank şubesine gidebilir. Yakınlarda Burgan Bank şubesi olmaması halinde PTT şubeleri ya da kurye imkanından yararlanmak da mümkündür.

Şubeye Gitmeden Burganbank Kredi Başvurusu konulu yazımızı da bu bölümden https://onlinekrediler.net/burganbank-subeye-gitmeden-online-kredi-basvurusu/ okuyabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu