fbpx

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Bonus kredi kartı, Garanti Bankası’nın ayrıcalıklı müşterilerine sunmuş olduğu bir karttır. Ödeme kolaylıkları ve düşük faiz oranlarıyla beraber, piyasada en çok tercih edilen ve topluma kendini kanıtlamış olan avantajlı kredi kartıdır diyebiliriz. Tür olarak 3 çeşit Bonus Kredi kartı vardır. Bunlar Klasik Bonus Kart, Gold Bonus Kart ve Platinium Bonus Kredi Kartı’dır. Sizlerde eğer bu kartlardan bir tanesine sahip olmak istiyorsanız, Bonus Kredi Kartı Online Başvuru yapabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Online olarak yapılan Bonus Kredi kartı başvuruları, kısa sürede cevaplanmakta ve onaylanması durumunda adresinize kadar gönderilmektedir. Bunun dışında söylemek isteriz ki, 444 0 333 numaralı hattı arayarak da, başvuru oluşturabilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Sizlerde Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu avantajlı Bonus kartlardan bir tanesini almak için https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine girişi yapabilir ve devamında başvuru oluşturabilirsiniz. Açılan ekranda isim soyisim, telefon numarası vb gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzdan onay aldığınız zaman, kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Ayrıca söylemek isteriz ki, online başvuruların cevaplanma süresi ortalama süresi 30 dakikadır.

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Şartları

Bonus kredi kartına başvuru yapmak için, ödenmesi gereken bir ücret veya şart yoktur. Fakat onaylanması için, bankanın istediği bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bonus Kredi Kartı Online Başvuru yapılmasının devamında sizlerin gelirine, aktif sigorta prim devamlılığına ve sahip olduğunuz kredi notuna bakılır. Eğer bu bilgilere ulaşılır ve yeterli görülürse, kredi kartı başvurunuz olumlu olarak sonuçlanır. Olumlu karşılanmasından sonra hiçbir imza veya başka birşey istemeden kredi kartı 1 hafta içerisinde adrese gelir ve imzalanması gereken evrakları, kapınızda kurye aracılığı ile imzalarsınız. Daha sonra kredi kartı şifrenizi ister müşteri hizmetlerini arayarak (444 0 333) isterseniz de Atmler aracılığı ile oluşturabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Online Başvuru

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git