fbpx
Online Kredi Kartı

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Bonus kredi kartı, Garanti Bankası’nın ayrıcalıklı müşterilerine sunmuş olduğu bir karttır. Ödeme kolaylıkları ve düşük faiz oranlarıyla beraber, piyasada en çok tercih edilen ve topluma kendini kanıtlamış olan avantajlı kredi kartıdır diyebiliriz. Tür olarak 3 çeşit Bonus Kredi kartı vardır. Bunlar Klasik Bonus Kart, Gold Bonus Kart ve Platinium Bonus Kredi Kartı’dır. Sizlerde eğer bu kartlardan bir tanesine sahip olmak istiyorsanız, Bonus Kredi Kartı Online Başvuru yapabilirsiniz. Şimdi 2019 yılı itibariyle güncel olarak bu başvuru yöntem ve diğer bilgileri sizlerin istifadesine sunalım.

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri
Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Yöntemleri

Online olarak yapılan Bonus Kredi kartı başvuruları, kısa sürede cevaplanmakta ve onaylanması durumunda adresinize kadar gönderilmektedir. Bunun dışında söylemek isteriz ki, 444 0 333 numaralı hattı arayarak da, başvuru oluşturabilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Nedir?

Bonus kredi kartı, Garanti Bankası uhdesinde bulunan bir kredi kartı markası olup, Garanti Bankası ‘nın yanı sıra anlaşmalı diğer bankalara da hizmet veren bir markadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından en çok talep edilen ve rağbet gören kredi kartlarından birisidir.

Bonus Kart Avantajları

Bonus kartın ülkemizde çok fazla tercih edilen kartlardan birisi olduğunu belirtmiştik, Bonus kart avantajları arasından en çok dikkat çekenler;

  1. Anlaşmalı kurumlardan bol bonus puan / TL hediyesi,
  2. Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu firma ve şirket sayısının çok olması nedeniyle geniş taksit imkanı,
  3. Bonus Kartın kendisine ait mobil uygulamaları ile anlık ve güncel olarak kampanyaların takibi, ödeme ve harcamaların takibidir diyebiliriz.

Bonus Genç Kart Başvuru ve Takip

Bonus kartın özellikle gençlere yönelik olarak son dönemde ortaya koyduğu bir kart olan Bonus Genç Kart için ayrıca bir parantez açmamız gerekiyor. Bu kartın kampanyaları sayesinde bir çok avantajlı alışveriş yapılabildiği, dönemsel olarak bonus hediyelerinin arttırıldığı düşünüldüğünde; genç yaş grubundaki bir çok kişinin, tercihini Bonus genç karttan yana kullandığını görmekteyiz. Başvuru ve takip işlemleri için https://www.bonus.com.tr/bonusflas-kart-basvuru-takip adresinden işlemler gerçekleştirilebilir.

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Sizlerde Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu avantajlı Bonus kartlardan bir tanesini almak için https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine girişi yapabilir ve devamında başvuru oluşturabilirsiniz. Açılan ekranda isim soyisim, telefon numarası vb gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzdan onay aldığınız zaman, kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Ayrıca söylemek isteriz ki, online başvuruların cevaplanma süresi ortalama süresi 30 dakikadır.

bonus kart online başvuru
bonus kredi karti online basvuru

Bonus Kredi Kartı Online Başvuru Şartları

Bonus kredi kartına başvuru yapmak için, ödenmesi gereken bir ücret veya şart yoktur. Fakat onaylanması için, bankanın istediği bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bonus Kredi Kartı Online Başvuru yapılmasının devamında sizlerin gelirine, aktif sigorta prim devamlılığına ve sahip olduğunuz kredi notuna bakılır. Eğer bu bilgilere ulaşılır ve yeterli görülürse, kredi kartı başvurunuz olumlu olarak sonuçlanır. Olumlu karşılanmasından sonra hiçbir imza veya başka bir şey istemeden kredi kartı 1 hafta içerisinde adrese gelir ve imzalanması gereken evrakları, kapınızda kurye aracılığı ile imzalarsınız. Daha sonra kredi kartı şifrenizi ister müşteri hizmetlerini arayarak (444 0 333) isterseniz de Atmler aracılığı ile oluşturabilirsiniz.


Hikmet Ilgaz

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu, evli ve 1 çocuk babası, bankacılık ve finans alanında araştırmalar yapıyor, bu araştırma sonuçlarını buradaki blogunda paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu